Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

53% 1099 hlasů
film / komedie, dobrodružný, science fiction, USA, , 102 min., od 13 let
Land of the Lost
DVD od 1.2.2010 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:41Geniální komik Will Ferrell se představuje v roli zkrachovalého vědce doktora Ricka Marshalla, k terý z ažívá mnohem větší dobrodružství než čekal, když jeho expedice omylem zamíří do Země ztracených. Teď musí Marshall, potrhlá vědecká pracovnice Holly a buranský zálesák Will - bez jakýchkoliv zbraní, zkušeností a hlavně schopností - přežít ve světě plném agresivních dinosaurů, fantastických tvor ů a neskutečných vtipů!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Když jsem si myslela, že nic horšího než Žraločí tornádo už vidět nemůžu, spletla jsem se. Můžu. Tohle se rázem umístilo v žebříčku mých nejhorších filmů na první příčce. Tady museli být pod vlivem drog úplně všichni od toho, kdo to napsal po režiséra včetně herců, to jinak normální mozek nevymyslí ! :-D
Všechny komentáře k filmu 10+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Země ztracených

Dr. Rick Marshall je vědec, který pracuje na projektu o zakřivení času. Všichni ho podceňují a neuznávají jeho teorie. Marshall vynalezl přístroj na zesilování tachyonů, jež mají umožnit cestovat včase. Jeho sen a teorii však vědci nesdílejí, nakonec končí vzapomnění a své teorie přednáší jen školákům. Na jednu takovou přednášku se dostaví jeho obdivovatelka Holly Cantrellová, která hodlá Marshalla podpořit vjeho bádání a teorii. Oba dva se tedy vydávají přístroj otestovat. Jedou spolu do Ďáblovy jeskyně, kde Holly našla tajemnou fosilii. Najmou si zde člun a průvodce, burana Willa Stantona, a společně se pak vydají do jeskyně. Zde Marshall zapne svůj přístroj a začnou se dít velké věci. Řeka a všichni sní se najednou propadají do neznáma. A přístroj je bohužel nenávratně ztracen... Po neuvěřitelné cestě tobogánem hrůzy se všichni probudí na poušti a netuší, kde jsou. Marshall zjistí, že kolem jsou různé věci, letadla, lodě, domy... pak vidí tři primáty, Will Stanton knim jde a dva znich utečou, zůstává jen jeden. Toho Holly vyzpovídá a zjistí, že se opičák jmenuje Chaka. Náhle se všichni propadnou do jakési jeskyně, kde je spousta kostí. Zde je napadne pravěký ještěr, jemuž vposlední chvíli uniknou a prchají přes pískovcový most do jeskyně. Je odtud velký výhled do krajiny a vdálce vidí světlo. Marshall a ostatní se za světlem vydají. Čeká na ně však nemilé překvapení v podobě zelených příšer. Ty je obklíčí a snaží se je dostat. Marshall spomocí zrcadla spojí paprsek slunce a ten jim otevře vchod do jiné dimenze... Tam na něj čeká další divný tvor, jmenuje se Enik a žádá o pomoc, potřebuje jeho zesilovač. Marshall a ostatní se vydají zesilovač hledat. Cesta není jednoduchá, a když přístroj na poušti najdou a mají ho na dosah, náhle přiletí pravěký ptakoještěr a přístroj odnese vpařátech.


Podobné filmy

Srdce a duše
(Heart and Souls) Neopatrný řidič autobusu se srazí s taxíkem, ve kterém jede matka do por...
dnes 14.30
Nova Cinema
Ant-Man
Podvodníček Paul Rudd se jednoho dne rozhodne vykrást trezor bohatého muže, což navždy změ...
dnes 16.30
Nova Cinema
Kniha džunglí 2
(The Jungle Book 2) Mauglí nyní žije v lidské vesnici, ale stýská se mu po jeho přátelích ...
dnes 18.45
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Ne. 16.5.2021
Čas
11.50 - 13.40
Délka
110 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníPátek 25. 6. 2021 Svátek má Ivan
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz