Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

56% 870 hlasů
film / komedie, USA, , 95 min.
Kicking & Screaming / Kicking and Screaming
DVD od 5.12.2005 Universal

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:19Will Ferrell hraje hlavní roli v uběhané komedii o hypersoutěživém světě ligy malého fotbalu.
Phil Weston je normální, průměrný chlap, který se celý život musí vyrovnávat se svým extrémně soutěživým otcem Buckem. Phil se stane trenérem fotbalového týmu, v němž hraje jeho desetiletý syn. Dostane se tak do přímého střetu s otcem, který trénuje svého mladšího syna v nejlepším týmu ligy. Mistrovský pohár může ovšem získat jen jeden z nich! Do hry tak vstupují nevyrovnané účty z minulosti a jak Phil, tak Buck sahají k extrémním prostředkům, jen aby získali vytoužený pohár pro svůj tým!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Musím říct, že podle ukázek film vypadal líp. Byl to ale bohužel jen jeden z těch, kde si televize musí nejlepší vtipy vystřílet už v ukázkách, aby vůbec přítáhla lidi. Jediné, co mě celkem bavilo byl ten nesourodý fotbalový tým složený z různých looserů a "maso nade vše" :-D Jinak Will Ferrel byl zcela nevýrazný. Doteď jsem ho viděla jen v jednom jiném filmu, který byl nejspíš stejně slabý, protože si nemůžu ani vzpomenout na jeho jméno. Kdyby v telce bylo něco jiného, tak s tímhle filmem nestojí za to ztrácet čas.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Zelená je tráva

Phil Weston už v dětství nesplňoval přehnaná očekávání svého ctižádostivého, soutěživého a sportovně založeného otce Bucka. Sport mu nešel, když chtěl otci představit svou nastávající Barbaru, otec ho předběhl prohlášením, že se bude ženit - s krásnou a mladou Janice. Tentýž den, kdy se Philovi a Barbaře narodil syn Sam, se také Buckovi a Janice narodil syn Bucky - a vážil víc než Sam! Phil začal prodávat vitaminy, ovšem Buck v té době již vlastnil pět obchodů se sportovními míči a propagoval je v televizi... Buck trénuje žákovské fotbalové mužstvo Gladiátorů, v němž je také Sam. Buck nechává Sama sedět na lavičce a nakonec ho prodá týmu Tygrů, kteří jsou v tabulce poslední. Trenér Tygrů Benson se vzdá své funkce a Phil se rozhodne, že bude družstvo trénovat sám. Na pomoc si přizve jako asistenta Mikea Ditku, bývalého slavného trenéra chicagských Medvědů. Ditka je sousedem Bucka, který mu již dlouho leží v žaludku, a proto se chopí příležitosti, jak se Buckovi pomstít. Mike je rozhodnut udělat z týmu líných a neposlušných kluků šampiony. Když při tréninku vidí, že je s nimi těžké pořízení, vezme do týmu dva italské kluky Giana Piera a Massima, kteří jsou fotbalovými virtuosy. Hráči dostanou příkaz, aby jim za každých okolností hned přihrávali míč. Po pěti prohrách Tygři konečně vyhrají a začnou pomalu stoupat v tabulce nahoru... Mike poučí Phila, který nikdy kávu nepil, že káva je hnacím motorem šampionů. Phil se časem stane na kávě závislým a vypracuje se na znalce všech druhů kávy. Po dalších zápasech je Phil přesvědčen, že se jeho tým dostane do finále, a vsadí se s Buckem. Když finále vyhraje Buck, Phil prodá svůj prodělečný obchod s vitaminy a nastoupí u otce. Když vyhraje Phil, Buck mu dá svou velmi ceněnou trofej - fotbalový míč od Pelého.


Podobné filmy

Jožin
Na každého jednou dojde! Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři (1978). Hrají: J. Sovák, V. M...
dnes 11.00
ČT1
Morganovi
(Did You Hear About the Morgans?) Manželství Sarah Jessicy Parker a Hugha Granta je katast...
dnes 13.00
Nova Cinema
Syn
Když jsem znovu našla svůj domov... Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři (1979). Hrají: J. ...
dnes 15.32
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
So. 31.7.2021
Čas
06.10 - 07.35
Délka
85 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníStředa 5. 10. 2022 Svátek má Eliška
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz