Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

68% 1299 hlasů
film / komedie, romantický, USA, , 103 min., od 12 let
While You Were Sleeping

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:18Romantická vánoční komedie o křivolakých cestách osudu a omylu, který byl bránou ke štěstí, ačkoli to tak zpočátku nevypadalo.
Lucy prodává v metru jízdenky, s úsměvem vrací drobné a čeká na ten okamžik, který každý den mění ve svátek. Okamžik, kdy se objeví on, krásný neznámý, který si u ní denně kupuje jízdenky, ale o její existenci nemá ani tušení. Lucy se odhodlává, že ho osloví. Její plán však překazí dva banditi, kteří jejího milého oberou a strčí z nástupiště rovnou do kolejí. Co by Lucy pro svou lásku neudělala - neohroženě se vrhne do kolejí a muže svého srdce zachrání. V nemocnici, kam Petera převezou, je shromážděna celá jeho báječná rodina a vinou dobrosrdečné ošetřovatelky a omylu všichni začnou Lucy považovat za Peterovu snoubenku..
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Velice jednoduchý předvánoční příběh s romantickou atmosférou se Sandrou Bullock v hlavní roli. Klasická šablona typická pro romantické příběhy je však tentokrát kupodivu vynechána. Očekávaná svatba na samém konci vyprávění sice je, ale je tu také jedno velké ALE. Příběh příjemně ubíhá ve své roztomilosti kombinací pocitů dobré romance a úsměvnými situacemi Určitá odvětví ve vývoji děje může být pro někoho předvídatelná, ale filmový zážitek to nijak nekazí. Jedná se tedy o snímek skutečně pro všechny věkové kategorie. A dá se říci, že hlavně divačky si během sledování příjemně odpočinou.
Všechny komentáře k filmu 16+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Zatím co jsi spal

obrazek
Hlavní postavou úsměvného příběhu je půvabná, sympatická a přece osamělá prodavačka lístků chicagské nadzemky Lucy Moderatz. Platonicky miluje atraktivního muže, který si u ní každé ráno kupuje lístek a sní o tom, že si jí jednoho dne všimne. Právě jemu souhrou náhod zachrání život, když ho při přepadení srazí dva lupiči do kolejí, a to právě ve chvíli, kdy se blíží vlak... Teprve v nemocnici se dívka dozví, že jde o právníka Petera Callaghana, ale to už se do pokoje nahrne celá jeho rodina a omylem ji považuje za Peterovu snoubenku. Zaskočená dívka jim nedokáže říct pravdu. Přítel rodiny a Peterův kmotr Saul sice zjistí pravdu, ale sám Lucy poradí, aby rodině nic neříkala, protože jen její existence jim prý pomáhá snášet stav Petra, který je stále v bezvědomí.
obrazek
Jediný, kdo tuší, že něco není v pořádku, je Peterův bratr Jack, kterému se ovšem Lucy navzdory podezření velmi líbí. Také jí je Jack sympatický a tak není divu, že se do něj zamiluje. Ve chvíli, kdy se zdá, že zamotanější už situace být nemůže, probudí se Peter.


Podobné filmy

Sviňák
(Filth) Život je hra. Adaptace románu Irvina Welshe s Jamesem McAvoyem v hlavní roli. Brit...
zítra 00.20
ČT2
Stolečku, prostři se!
(Tischlein deck dich) Tři bratři dostanou od mistrů, u kterých se vyučili, vzácné dary. Pr...
zítra 03.55
Nova
(J)elita ze střídačky 2
(Benchwarmers 2: Breaking Balls) Ben je bývalý hráč baseballu, který musel kariéru skončit...
zítra 05.40
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Út. 21.9.2021
Čas
09.00 - 11.00
Délka
120 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníSobota 23. 10. 2021 Svátek má Teodor
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz