Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Cestování

Aleš Háma putuje v karavanu Českou republikou, objevuje pozoruhodná místa a doslova ochutnává jejich atmosféru, chutě a vůně. Na své cestě potkává řadu zajímavých lidí. Čtvrtým dílem překračujeme pomyslnou půlící čáru cestopisného cyklu. A také geograficky se ocitáme uprostřed republiky, tedy v Kraji Vysočina. Režie: J. Wehrenberg


Dlouhý popis
Aleš Háma putuje v karavanu Českou republikou, objevuje pozoruhodná místa a doslova ochutnává jejich atmosféru, chutě a vůně. Na své cestě potkává řadu zajímavých lidí. Čtvrtým dílem překračujeme pomyslnou půlící čáru cestopisného cyklu. A také geograficky se ocitáme uprostřed republiky, tedy v Kraji Vysočina. Režie J. Wehrenberg (Premiéra)
Tím, čím býval pro formany zájezdní hostinec, je dnes pro karavanisty stellplatz. Není tedy divu, že si i Aleš musí jeden takový vyzkoušet. Také v Třebíči je o něho výborně postaráno-po místních pamětihodnostech ho totiž provede hned trojlístek spanilých průvodkyň. Jaroměřice nad Rokytnou jsou další zastávkou v Kraji Vysočina. Místní zámek i zahrada patří ke klenotům tuzemské architektury. Ke klenotům, byť v trochu jiném slova smyslu, patří i film Jiřího Menzela Postřižiny. Natáčel se v dalešickém pivovaru, který Aleš těžko může minout bez povšimnutí. Také nedaleká přehrada si zaslouží pozornost. To ostatně platí také pro Mohelenskou hadcovou step, unikátní přírodní rezervaci nad meandrem řeky Jihlavy. V té stále teče chladná a čistá voda, tedy místo jako stvořené pro další rybářské dobrodružství.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT2
Datum
Čt. 28.1.2021
Čas
21.00 - 21.30
Délka
30 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Toulavá kamera
Mozaika z regionů
dnes 10.00
ČT1
Objektiv
Magazín zahraničních zajímavostí
dnes 10.35
ČT1
Cestománie
Tunisko: Pouštní růže Severoafrickou zemi plnou vůní a úsměvů si oblíbili milovníci histo...
zítra 16.40
ČT1
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníNeděle 7. 3. 2021 Svátek má Tomáš
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz