Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

57%
film / komedie, USA, , 97 min., od 12 let
Drillbit Taylor
DVD od 24.9.2008 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:25Levný osobní strážce.
"Owen Wilson je zábavný" v této neuvěřitelně směšné komedii jako Tvrďák Taylor, voják štěstěny a zkušený samouk v bojových uměních. Tři středoškoláci zoufale hledají způsob jak se pomstít dvěma školním surovcům, což vyřeší až najmutí levného osobního strážce Tvrďáka Taylora. Brzy zjistí, za co si zaplatili. Tvrďák Taylor vezme tuto blábolící bandu ztracených existencí pod svá křídla a se svými bláznivými a podivínskými tréninkovými metodami ji vede, aby překvapila své útočníky a vzala si svou školu zpět!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Po dlouhé době komedie jakože fakt komedie která sice nebyla úplně srandovní , ale uměla zaujmout dějem který byl tak " debilní " až byl dobrý . Jednoduše oddychovka jak se patří . ( 12.5.14/MAC )
Všechny komentáře k filmu 6+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Tvrďák Taylor

Kamarádi Ryan a Wade právě nastoupili na střední školu a hned první den sledují, jak vyhlášení rváči Filkins a Ronnie napadnou nováčka Emmita Oosterhause. Wade zasáhne a Filkins se svým kumpánem mají jasno, kdo se od této chvíle stane hlavním terčem jejich šikany. Jasno má i trojice kamarádů, a tak Wade navrhne najmout osobního strážce. Na inzerát najdou Tvrďáka Taylora, který nabídne nejlepší cenu. Zdařile předstírá, že je bývalý žoldák a expert na bojová umění, i když ve skutečnosti je bezdomovec a žebrák, který se sprchuje na veřejné pláži, nepohrdne jídlem z popelnice a jeho skutečným záměrem je chlapce okrást. Začne je trénovat a radit jim, jak na Filkinse a Ronnieho. Když však dojde ke střetu, ukáže se, že vše, co je učil, je k ničemu. Chlapci jsou naštvaní, ale Taylor je dokáže ukecat, a tak se rozhodnou propašovat ho do školy jako suplujícího učitele. Taylor se rychle sblíží s kolegyní Lisou, Ronnie však náhodou zjistí, že je bezdomovec, a s Filkinsem napadnou nejen trojici kamarádů, ale také Taylora. A když ještě Wade přistihne Taylorovy kumpány, jak vykrádají jejich dům, je nucen Tvrďák přiznat, že se jmenuje Bob, je dezertér a bezdomovec. Naštvaní kluci ho vyhodí a jsou nuceni dál snášet Filkinsovy posměšky. Hromadící se napětí exploduje, když rváč zmaří Wadeův pokus pozvat na schůzku pohlednou Brooke. Dřív než si Wade uvědomí, co udělal, vyzve Filkinse na souboj. Jemu i jeho kamarádům je jasné, že to nedopadne dobře, v poslední chvíli se však objeví nečekaný zachránce.


Podobné filmy

Jak ulovit Dr.Lewise
(The Grand Seduction) Kdysi býval Tickle Head v Newfoundlandu hrdým rybářským přístavem, k...
dnes 05.35
Nova Cinema
Něžné vlny
Cholerický tatínek, který kdysi nepřeplaval kanál La Manche, chce mít ze svého syna Vojty ...
dnes 11.20
Nova Cinema
Přání Ježíškovi
Pětice mužů a žen na Štědrý den zjistí, že život umí nadělovat tvrdé lekce. V tento svátek...
dnes 13.20
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Út. 26.9.2023
Čas
12.05 - 14.10
Délka
125 min.
Typ
film


Registrace
PřihlášeníPátek 1. 12. 2023 Svátek má Iva
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz