Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

55% 1208 hlasů
film / komedie, akční, science fiction, USA, , 98 min., od 11 let
The Tuxedo
DVD od 1.7.2003 Universal

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize ne. 31.10. Sky Movies Action & Adventure HD 13.05
Sky Movies Action & Adventure HD 13.05
Ukázka
02:25Je jako neřízená střela, problémy nepotkává, ale stále je vytváří.
Chan a Jennifer Love Hewitt ve skvělé jízdě plné smíchu, vzrušení a bláznivých kousků jako partneři šití na míru do každé akce! Jimmy Tong je jen obyčejný řidič taxíku, ale když si oblékne drahý smoking svého zaměstnavatele, hned se z něj stane neodolatelný muž. Tento exkluzivní oblek je ale jako dělaný pro situace plné problémů. Nového "tajného agenta" i jeho oslňující partnerku nečekaně vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu I když se většině lidí Tuxedo moc nelíbí, já ho mám ráda. Sice to není žádná strašně vtipná pecka, nebo nehorázně dojemnej romanťák, ale miluju role Jackieho Chana, kde může být vtipný a trošku trhlý. Námět na film je asi trošku horší, ale i přes to mám z filmu spíš kladný dojem.
Všechny komentáře k filmu 13+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Tuxedo / Smokink

<>Obrázek nenalezen<> Osamělému čínskému taxikáři Jimmymu Tongovi, který umí řídit jako málokdo v New Yorku, by ke štěstí stačilo, kdyby našel holku, která by s ním šla na rande. Je sice dobrák, ale jinak magnet na průšvihy, který má prostě na ženy smůlu. Ukecat se mu sice nepodaří ani tu poslední, ale když se svým posledním zákazníkem dokáže ujet bandě zabijáků se značnou palebnou silou, dočká se zajímavé a poněkud záhadné nabídky na novou práci. Dělat osobního řidiče bohatému Clarku Devlinovi s tím, že bude přesně plnit jeho příkazy, na nic se nebude ptát a hlavně se nikdy nebude dotýkat jeho smokingu. Devlin sice není takový suchar jak se mohlo zdát a s Jimmym si rychle padl do noty, jenže brzy se jejich auto stane terčem útoku a při explozi bomby je muž těžce zraněn a skončí na jednotce intenzivní péče. <>Obrázek nenalezen<> Když se Jimmy vrátí do Devlinova domu, neodolá a vyzkouší si zapovězený smoking. Než se stačí vzpamatovat, převezme nad ním oblek kontrolu. Ve skutečnosti je totiž Devlin tajným agentem a jeho smoking supermoderní výbavou vyvinutou v laboratořích a dílnách agentury CSA, což je supertajný kříženec CIA a NSA, který se stará o bezpečnost světa. Podle zvoleného módu se ten, kdo má oblek na sobě, může stát nejen dokonalým tanečníkem, ale především dokonalým bojovníkem, který zvládne věci nevídané, uhýbat kulkám, běžet stejně rychle jako závodní vůz, chodit po stěnách a převádět kung fu, nad kterým by i Bruce Lee zbledl závistí. A přestože Jimmy není vývojem situace příliš nadšen, nezbývá mu, než se pustit do záchrany světa. Bezohledný milionář Dietrich Banning, který je jedním z největších výrobců balených vod, totiž získal od svého dvorního vědce dr. Simse prostředek, kterým lze obyčejnou vodu proměnit v extrémně dehydratující jed, jenž člověka v krátké době doslova vysuší. <>Obrázek nenalezen<> Tedy pokud nebude dodávat tělu dostatek tekutin, přesněji nekontaminovaných tekutin. Banning hodlá tímto jedem zamořit všechny zdroje pitné vody v Americe a získat tak nejen dominantní postavení na trhu s pitnou vodou a tím pádem závislost lidí na jeho vodě a neomezené zdroje příjmů, ale také nemezenou moc. A právě tomu musí Jimmy zabránit až se mu podaří poněkud divoký oblek zkrotit a donutit k tomu, aby dělal co je zrovna potřeba. Což navíc komplikuje nezkušená agentka Del Blaine, která je přidělena, aby s Devlinem na případu spolupracovala. A tak musí Jimmy krotit svůj oblek, bojovat s Banningem a ještě přesvědčit Del, že je zkušeným agentem, který ví co dělá.


Podobné filmy

(J)elita ze střídačky 2
(Benchwarmers 2: Breaking Balls) Ben je bývalý hráč baseballu, který musel kariéru skončit...
dnes 05.40
Nova Cinema
Nákaza
(Contagion) Po celém světe se šíří smrtící, vzduchem přenosný vir, který nemocné zabíjí bě...
dnes 11.40
Nova Cinema
Šmoulové 2
(The Smurfs 2) Zlému čaroději Gargamelovi dochází šmoulí modř nutná k čarování, a tak potř...
dnes 14.15
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima
Datum
Út. 28.9.2021
Čas
11.35 - 13.40
Délka
125 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, skryté titulky, premiéra, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 26. 10. 2021 Svátek má Erik
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz