Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

58%
film / komedie, USA, , 107 min., od 12 let
Love the Coopers
Kinopremiéra v ČR 10.12.2015 v SK 26.11.2015, DVD a Blu-Ray od 27.4.2016 Magic Box

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:19Ve skvěle obsazené komedii o vánočních svátcích sledujeme členy širší rodiny, kteří se snaží tradičně sejít, aby společně oslavili svátky.
Sam a Charlotte se po čtyřiceti letech manželství rozvádějí. Charlotte přesvědčí Sama, aby počkal se zprávou o rozvodu až po Vánocích, aby si jejich dospělé děti, vnoučata a ostatní příbuzní mohli užít poslední dokonalé Vánoce. Jejich pes Hardy to však vidí jinak a celý příběh vypráví..
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu nedokoukáno pro naprostou nudu, nezajímavost. Asi jsem si měl dát práci a vydržet více jak půl hodinu, ale prostě se nedalo...
Všechny komentáře k filmu 6+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Trable o Vánocích

Sam a Charlotte se po čtyřiceti letech manželství rozvádějí. Charlotte přesvědčí Sama, aby s oznámením plánovaného rozvodu počkal, až si jejich dospělé děti, Hank a Eleanor, vnoučata Charlie, Bo a Madison, Charlottin otec a sestra Bucky a Emma a Samova teta Fishy, užijí poslední dokonalé Vánoce. Jejich pes Hardy však vše vidí jinak a celý příběh vypráví. Hank, který se potýká s čerstvým rozvodem s Angie, přijde o práci reklamního fotografa a je nahrazen automatickým strojem. Eleanor sice na svátky přiletěla, ale raději zůstává na letištním baru, než aby šla rovnou domů k rodičům. Potkává Joea, vojáka, kterému byl odložen let kvůli špatnému počasí a on musí čekat na spoj minimálně další den. Mluví spolu o různých věcech a také a o svých vztazích, kdy mu Eleanor sdělí, že tajně randí s ženatým mužem. Už nyní tuší, jak ji rodiče budou soudit za to, že nemá přítele, a tak přesvědčí Joea, aby jel s ní a na rodinné večeři jejího přítele hrál. Bucky je pravidelným návštěvníkem místní restaurace, kde se spřátelil s Ruby, dvacetiletou servírkou, s kterou často hovoří o filmech a nějaké jí i půjčuje. Dostanou se spolu do vážné hádky, když se dozví, že ona v restauraci končí a odchází na náhodně vybrané místo na mapě. Ranní ho, že to Ruby řekne skoro každému, ale je příliš zbabělá, aby to sdělila jemu. On odejde, ale záhy se vrací, aby se omluvil a požádal ji, zda by se připojila k jejich rodinné večeři...


O filmu

obrazek
Charlotte Cooperová má na vánoční prázdniny jedno prosté přání… aby její rodina vzpomínala na dokonalé Vánoce. Ale setkání čtyř generací klanu Cooperových pod jednou střechou má k dokonalosti hodně daleko. Ale vytvořit atmosféru pohody a radosti není vůbec snadné - budou padat tuny sněhu, přiřítí se záplava a k tomu všemu se přidá i nečekaný host. Ale především se na cestě na rodinné setkání všem členům rodiny Cooperových budou hlavou honit přízraky minulých, současných a budoucích Vánoc…

Sam Cooper neochotně souhlasil se žádostí své ženy Charlotte, že rodině Štědrý den nic neprozradí o jejich rozchodu po 40 letech společného života.

Jejich dcera, nezaměstnaná dramatička zrazená svým snoubencem, ubíjí čas na letišti a vyhýbá se tak neodvratnému zklamání své rodiny z toho, že nemá žádný partnerský vztah. A nachází zde perfektní bezprizorní balíček: vojáka Joea, jehož let byl kvůli hustému sněžení zrušen a on tu uvízl a nemůže pokračovat v cestě za svou rodinou.

Charlottin a Samův syn Hank se potýká s „radostmi“ samoživitele se třemi dětmi - předčasně vyzrálým 5letým Madisonem, divokým 7letým Bo a 16letým Charliem, který neohrabaně proplouvá svou první zamilovaností. Všechno navíc komplikuje Hankova exmanželka Angie. A co si Hank přeje nejvíc? Práci, dřív než kdokoliv zjistí, že o tu svou přišel.

Charlottina sestra Emma si rychle odskočí do obchoďáku a její nesmlouvavá sourozenecká rivalita ji rázem promění tuctovou podvodnici - tuto ošemetnou situace může napravit jen policista Williams, který se sám potýká se svými obavami z vánočních prázdnin. Dále je tu Charlottin a Emmin otec, který nečekaně pocítí, že bližší než jeho vlastní dcery je mu servírka s laníma očima Ruby.

A Samova milá tetička Fishy, která je díky přibývajícímu věku a slábnoucí pamětí jediným členem Cooperovic klanu, který skutečně žije přítomností a vykouzlí na své tváři úsměv pro všechny členy rodiny, včetně těch čtyřnohých.

A nesmíme zapomenout na miláčka rodiny psa Ragse. Zúčastnil se všech rodinných vánočních sešlostí, včetně té, která se jistě stane tou nejnezapomenutelnější ze všech dosavadních vánočních dovolených!

Podobné filmy

Spongebob v kalhotách
(The SpongeBob SquarePants Movie) Spongebob se rozhodl, že zachrání svého šéfa, kterého ch...
dnes 20.00
Nova Cinema
Alibi na klíč
(Alibi.com) Greg je šéfem Alibi.com, agentury, která vymyslí a poskytne alibi na cokoliv, ...
dnes 21.35
Nova Cinema
Vlk ze Snow Hollow
Šerif Marshall to nemá vůbec jednoduché. Vstřebává nevydařené manželství, vychovává vzpurn...
dnes 22.25
Prima Cool
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Út. 12.12.2023
Čas
11.40 - 13.45
Délka
125 min.
Typ
film
Specifikace
širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníPátek 1. 3. 2024 Svátek má Bedřich
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz