Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

76%
seriál / thriller, krimi Česká republika,
< Předchozí díl11. z 26 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...


Petr Kraj je v nemocnici po operaci mozku stále v kómatu a není jisté, zda se probere. Přípravy na tradiční masopust a zabijačku naruší nejen série brutálních vražd, ale také příjezd tajemného cizince, kterého Hamplová dobře zná z minulosti. Děsivé vraždy připomínají morbidní masopustní legendy a propojí vyšetřování na okrese s případem v Praze. Pachatel propuštěný na nedávnou amnestii vraždí řeznickými nástroji, oběti si čísluje a chystá se znovu zaútočit. Spadeno má na policisty a v ohrožení je nejen Hamplová, ale i Petr. Koho zachrání zatoulaný Egon? Kdo je zákeřný masopustní řezník?
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu No co k tomu říci,děs a hrůza, jakási parta asi kriminalistů co si rozhodujou jestli si případ vemou nebo ne, šéfa oddělení jem ještě neviděl snad 2x mu vedoucí party jen volala. Další který během 4 dílů pracoval jen jednou když si cosi zapisoval jinak nemá čas protože pořád žere nebo vypráví historky, Další všechno zná všude byl dohromady neumí nic,Další jakýsi expert z Prahy který je na chalupě, nikdo ho nezná až na kolegu aktivistu který ho jednou vyděl na přednášce který si na neschopence vyšetřuje co chce a ostatní mu bez pověření ochotně ukazujou vyšetřovací spisy, dokonce i nechávají na schodech před barákem. Snad jen vedoucí týmu po upozornění pražského experta že maj ve všech případech bordel se naží to dát nějak dopořádku. Zkrátka zlatej major Zeman či rada Vacátko.. Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.
Všechny komentáře k seriálu 18+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu Zjevení 1/2

Po operácii mozgu je kriminalista Petr Kraj stále v kóme a nie je isté, či sa preberie. Prípravy na tradičné fašiangy a zabíjačku naruší nielen séria brutálnych vrážd, ale aj príchod tajomného cudzinca, ktorého veliteľka okresného policajného oddelenia Hamplová dobre pozná z minulosti. Desivé vraždy pripomínajú morbídne fašiangové legendy a prepoja vyšetrovanie na okrese s prípadom v Prahe. Páchateľ prepustený po nedávnej amnestii vraždí mäsiarskymi nástrojmi, obete si čísluje a chystá sa znova zaútočiť, tentoraz na policajtov. V ohrození je nielen Hamplová, ale aj Petr Kraj. Koho zachráni zatúlaný pes Egon? Kto je zákerný Fašiangový mäsiar? Kolegovia Petra Kraja z pražskej aj okresnej kriminálky pátrajú po brutálnom vrahovi, ktorý vraždí mäsiarskym náradím a svoje obete si vyberá z radov bezpečnostných zložiek. Vyšetrovanie ukazuje, že sa chystá z pomsty zabiť toľko ľudí, koľko rokov si odsedel vo väzení, a čas nemilosrdne beží. Zatknutím sa však vyčíňanie vraha nekončí. Kým si vidiek bezstarostne žije tradičnými oslavami fašiangov, vrahov šialený plán ráta ešte s jednou obeťou. Môže ju ešte niekto zachrániť, alebo je už neskoro? Koho čaká žiarivá budúcnosť a čia cesta sa skončí smrťou? Ako dopadne kriminalista Petr Kraj? Existuje dokonalá vražda? Prípady medzi životom a smrťou. Pražský elitný kriminalista z oddelenia vrážd Petr Kraj sa po kolapse zotavuje na malebnom vidieku. Spolu s nájdeným psom a neskúsenou trojicou okresných policajtov sa zapája do vyšetrovania šiestich prípadov sériových vrážd, v ktorých ožíva rovnako temné zlo, aké vanie zo starých povestí či strašidelných legiend. Jeho noví kolegovia z okresného oddelenia polície v Ostachoviciach majú príležitosť profesijne aj osobnostne rásť. Veliteľka oddelenia Naďa Hamplová, snaživý kriminalista Vojta Coufal a bodrý Pepa Sláma sa vyznajú v temných zákutiach svojrázneho kraja. Petrovi sú dobrými parťákmi a spoľahlivou oporou pri vyšetrovaní spletitých zločinov.


Podobné seriály

Můj přítel Monk II (9)
(Monk II) Pan Monk a dvanáctý muž Během dvou týdnů zavraždí neznámý pachatel devět lidí. ...
dnes 10.55
Nova
Policie Hamburk XI (16)
(Notruf Hafenkante XI) Sebeobrana Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hamburš...
dnes 11.30
Prima
Closer: Nové případy II (18)
(Major Crimes II) Hra s ohněm 1/2 Detektivové vyšetřují několik vražd, které spojují stej...
dnes 12.30
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima
Datum
Po. 27.5.2024
Čas
09.10 - 10.35
Délka
85 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 25. 6. 2024 Svátek má Ivan
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz