Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

76%
seriál / thriller, krimi Česká republika,
< Předchozí díl6. z 26 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Jezinky 2/2 televize so. 25.5. Prima 12.55 (skryté titulky), so. 25.5. Prima +1 13.55 (skryté titulky)
Prima 12.55
Prima +1 13.55
Zjevení 1/2 televize po. 27.5. Prima 09.10 (skryté titulky), po. 27.5. Prima +1 10.10 (skryté titulky)
Prima 09.10
Prima +1 10.10
Zjevení 2/2 televize so. 1.6. Prima 13.30 (skryté titulky), so. 1.6. Prima +1 14.30 (skryté titulky)
Prima 13.30
Prima +1 14.30

Petr Kraj je spolu s kolegy z oddělení vražd a s policisty z okresního oddělení na stopě maskovanému pachateli sériových vražd. I přes svůj vážný zdravotní stav a nemilosrdně utíkající čas má kupodivu po dlouhé době pocit, že začal konečně naplno žít. Pátrání po vrahovi a jeho zdánlivě nesouvisející výběr obětí kriminalisty ho zavádí ke starému případu hudebníka, kdysi souzeného za vraždu. Vyšetřování postupně odhaluje, jak tenká hranice může být mezi vírou a zvrhlým fanatismem podníceným labilní psychikou a zhrzeným nepochopením. Kdo další ještě tají svůj hřích a skrývá se za masku přetvářky? Přistoupí Petr na riskantní operaci, která ho může nejen zachránit, ale i zabít?
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu No co k tomu říci,děs a hrůza, jakási parta asi kriminalistů co si rozhodujou jestli si případ vemou nebo ne, šéfa oddělení jem ještě neviděl snad 2x mu vedoucí party jen volala. Další který během 4 dílů pracoval jen jednou když si cosi zapisoval jinak nemá čas protože pořád žere nebo vypráví historky, Další všechno zná všude byl dohromady neumí nic,Další jakýsi expert z Prahy který je na chalupě, nikdo ho nezná až na kolegu aktivistu který ho jednou vyděl na přednášce který si na neschopence vyšetřuje co chce a ostatní mu bez pověření ochotně ukazujou vyšetřovací spisy, dokonce i nechávají na schodech před barákem. Snad jen vedoucí týmu po upozornění pražského experta že maj ve všech případech bordel se naží to dát nějak dopořádku. Zkrátka zlatej major Zeman či rada Vacátko.. Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.
Všechny komentáře k seriálu 18+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu Hříšníci 2/2

Kriminalista Petr Kraj na zdravotnej dovolenke nezaháľa, sleduje pátranie kolegov z Prahy, ktorí vyšetrujú trojnásobnú vraždu, a popri tom konzultuje rozrobené prípady na okrese. Sériový vrah v desivej maske a ponurá dušičková atmosféra znova vdýchnu život strašidelnej povesti o tajomnom umrlcovi, ktorý chce trestať hriešnikov. Viac než sériové vraždy však Petrov záujem zamestnáva veterinárka Tereza. Všetko zmení až príchod nového duchovného, ktorý prináša Petrovi súkromné denníky jeho strýka, a zároveň ho poprosí o pomoc s objasnením smrti miestneho farára. Dovolí zdravotný stav Petrovi Krajovi, aby sa pustil do vyšetrovania a zároveň do nečakaného ľúbostného dobrodružstva? Prečo sa sériový vrah skrýva za morbídnou maskou? Prípady medzi životom a smrťou. Pražský elitný kriminalista z oddelenia vrážd Petr Kraj sa po kolapse zotavuje na malebnom vidieku. Spolu s nájdeným psom a neskúsenou trojicou okresných policajtov sa zapája do vyšetrovania šiestich prípadov sériových vrážd, v ktorých ožíva rovnako temné zlo, aké vanie zo starých povestí či strašidelných legiend. Jeho noví kolegovia z okresného oddelenia polície v Ostachoviciach majú príležitosť profesijne aj osobnostne rásť. Veliteľka oddelenia Naďa Hamplová, snaživý kriminalista Vojta Coufal a bodrý Pepa Sláma sa vyznajú v temných zákutiach svojrázneho kraja. Petrovi sú dobrými parťákmi a spoľahlivou oporou pri vyšetrovaní spletitých zločinov.


Podobné seriály

Kriminálka Miami VI (13)
(CSI: Miami VI) Caineova výchova Ve svém domě je přímo při večírku zastřelen velmi bohatý...
dnes 23.40
Nova
Specialisté (8)
Popáleniny V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeh...
zítra 01.40
Nova
Nezvěstná (4)
(Absentia) Agentka FBI Emily Byrneová zmizela během hledání sériového vraha a byla šest le...
zítra 03.35
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima
Datum
Ne. 28.4.2024
Čas
21.30 - 23.00
Délka
90 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníStředa 22. 5. 2024 Svátek má Emil
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz