Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

76%
seriál / thriller, krimi Česká republika,
< Předchozí díl4. z 26 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...


Kriminalista Petr Kraj pátrá společně s trojicí detektivů z okresního oddělení po pachatelích sériových vražd důchodců a pomáhá jim napravit dosavadní chyby ve vyšetřování. Okruh podezřelých se zužuje, přesto není jasné, jestli za zločiny stojí složité vztahy mezi místními lidmi nebo loupežnické praktiky drzých podomních prodejců. I přes všechny snahy policie podezřelá dvojice pachatelů dál uniká spravedlnosti. Komu se nakonec podaří chytit cynické vrahy přímo při činu? Jak se Petr vyrovná se svou diagnózou a s novým životem na venkově?
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu No co k tomu říci,děs a hrůza, jakási parta asi kriminalistů co si rozhodujou jestli si případ vemou nebo ne, šéfa oddělení jem ještě neviděl snad 2x mu vedoucí party jen volala. Další který během 4 dílů pracoval jen jednou když si cosi zapisoval jinak nemá čas protože pořád žere nebo vypráví historky, Další všechno zná všude byl dohromady neumí nic,Další jakýsi expert z Prahy který je na chalupě, nikdo ho nezná až na kolegu aktivistu který ho jednou vyděl na přednášce který si na neschopence vyšetřuje co chce a ostatní mu bez pověření ochotně ukazujou vyšetřovací spisy, dokonce i nechávají na schodech před barákem. Snad jen vedoucí týmu po upozornění pražského experta že maj ve všech případech bordel se naží to dát nějak dopořádku. Zkrátka zlatej major Zeman či rada Vacátko.. Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.
Všechny komentáře k seriálu 18+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDPopis dílu Loupežníci 2/2

V okrese pribúdajú prípady lúpeží, v ktorých páchatelia prezlečení za kominárov prepadávajú dôchodcov. Okrem toho miestni policajti vyšetrujú prípad stratenej starej pani a smrť obesených dôchodcov. Koroner považuje ich smrť za samovraždu, ale Hamplovej, veliteľke okresného oddelenia polície v Ostachoviciach, sa okolnosti nepozdávajú a prípad označí ako vraždu. Pražský kriminalista Petr Kraj zistí, že aj ďalšie domnelé samovraždy, nehody a iné úmrtia dôchodcov sú vlastne prípady sériových vrážd. Sú za nimi hľadaní lúpežníci - kominári, alebo polícia musí hľadať celkom iných páchateľov? Prípady medzi životom a smrťou. Pražský elitný kriminalista z oddelenia vrážd Petr Kraj sa po kolapse zotavuje na malebnom vidieku. Spolu s nájdeným psom a neskúsenou trojicou okresných policajtov sa zapája do vyšetrovania šiestich prípadov sériových vrážd, v ktorých ožíva rovnako temné zlo, aké vanie zo starých povestí či strašidelných legiend. Jeho noví kolegovia z okresného oddelenia polície v Ostachoviciach majú príležitosť profesijne aj osobnostne rásť. Veliteľka oddelenia Naďa Hamplová, snaživý kriminalista Vojta Coufal a bodrý Pepa Sláma sa vyznajú v temných zákutiach svojrázneho kraja. Petrovi sú dobrými parťákmi a spoľahlivou oporou pri vyšetrovaní spletitých zločinov.


Podobné seriály

Nezvěstná II (9)
(Absentia II) Emily je velice blízko dopadení svého únosce. Snaží se také o navázání normá...
dnes 23.05
Prima Cool
El Chapo II (11)
Příběh nechvalně proslulého drogového krále El Chapa. Z bezvýznamného zločince se vypracov...
dnes 23.05
Barrandov
Kriminálka Las Vegas V (12)
(CSI V) Hadi V automatu na noviny je nalezena skalpovaná hlava ženy. Patolog určí, že se ...
dnes 23.10
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima
Datum
Ne. 14.4.2024
Čas
21.35 - 22.50
Délka
75 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníPondělí 24. 6. 2024 Svátek má Jan
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz