Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

51% 595 hlasů
film / thriller, akční, drama, USA, , 105 min., od 15 let
Fire Down Below
DVD od 19.11.1998 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:54Steven Seagal opět bojuje proti bezohledným praktikám společností, které se kvůli zisku neštítí žádné špinavosti.
Steven Seagal se snaží zabránit použití zbraně, skryté pod krásnou a bohatou zemí,která by mohla zabít miliony lidí. Bezohledný boháč Kris Kristofferson tomu chce zabránit i za cenu vraždy.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Steven Seagal po akčním snímku ,Aljaška v plamenech' opět použil ekologické téma a natočil velmi bravurní snímek o černém ukládání toxických odpadů. Režie se tentokrát vyhnul, ale jinak se podílel značně. Mimo jiné i po hudební stránce. Že má svoji kapelu je známé. Dle svých schopností napsal a nahrál i několik skladeb - viz. soundtrack. Co se týče snímku jako takového, ubral plyn. Romantizující atmosféra a více rodinné vyznění, je pro Stevena ohromná změna. S rolí si poradil dobře, ale přesto tu zůstává svůj. Akční scény pro něj nezbytné nemohli být vynechány, takže jeho typická nepřemožitelnost potěší hlavně jeho fanoušky. Jinak děj plyne velice volně a je občas doplněn nádhernými přírodními scenériemi. Ono při představě vypuštění všech akčních scén by vznikl snímek jak z produkce Hallmarku. Jenomže to by už Stevenovi příznivci neunesli vůbec. I tak je to pro někoho zklamání. Proč? Že to není temný a drsný jako jeho předešlé počiny? A proč by ne? Snímek poukazuje na problém a to je celé jeho poselství. A natočeno je to dobře.
Všechny komentáře k filmu 17+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Tajný agent Jack T.

<>Obrázek nenalezen<> Jack Taggart, agent Úřadu pro životní prostředí, přilétá do malého městečka v Apalačských horách, aby vyšetřil podezření o zamoření toxickými odpady, které tu ilegálně v šachtách opuštěných dolů skladuje bezohledný boháč Orin Hanner. Maskován jako "tesař", který za peníze kostela provádí menší opravy u chudých lidí, začne Jack nenápadný průzkum. Opatrně se vyptává a tajně odebírá vzorky vody. Seznámí se nejen s Hannerovými muži, kteří se ho pod vedením Orina mladšího marně pokouší zlikvidovat, ale také s místní "vyvrhelkou", sympatickou včelařkou Sarah Kelloggovou. Jejich pomalé sbližování sice překazí její nepříjemný psychopatický bratr Earl, jenž je příčinou všech životních těžkostí, kterými Sarah musela projít.
obrazek
Když vyjde najevo Jackova skutečná totožnost a není třeba jednat v utajení, pustí se Jack do pátrání s pomocí několika starousedlíků, ochotných pomoci mu v boji proti všemocnému Hannerovi. Dojde k několika dalším střetům, kdy se Jackovi podaří ubránit útokům Hannerových zabijáků, ale je jen otázkou času, kdy dojde k rozhodujícímu střetnutí, ke střetu, kdy už síla jeho pěstí a znalost bojového umění nebudou stačit.


Podobné filmy

Závod s časem
(Getaway) Když přijede bývalý automobilový závodník Ethan Hawke na Vánoce domů, zjistí, že...
dnes 06.20
Nova Cinema
Evita
Píší se čtyřicátá léta a mladá Evita má hlavu plnou snů. Opouští svůj chudý vesnický domov...
dnes 07.50
Nova Cinema
Zamilovaný Shakespeare
(Shakespeare in Love) Joseph Fiennes se vášnivě zamiloval do mladičké Gwyneth Paltrow. S l...
dnes 11.55
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Ne. 1.8.2021
Čas
23.55 - 01.50
Délka
115 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání


Registrace
PřihlášeníSobota 23. 10. 2021 Svátek má Teodor
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz