Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

51%
film / romantický, komedie, Česká republika/Slovensko, , 90 min., od 12 let
Kinopremiéra v ČR 26.12.2019

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:50Láska je všude kolem.
Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje zimní romantická komedie Šťastný nový rok, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a jedno velké překvapení
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Životy několika párů i tzv. singles během Silvestra, které se nejrůznějšími způsoby vzájemně propletou. I tak by se dala pojmout etuda Slovensko - Českého filmového projektu, mající po tvůrčí stránce jeden cíl. Přiblížit se v jednoduchosti ve vyprávění nejrůznějších osudových citových vzplanutí, milostných etud, trapasů i zklamání a to na sklonku roku, v tomto případě v prostředí Tatranských hor na Slovensku. Není od věci, že vše je dle známého hollywoodského snímku ´Láska nebeská´ (2003), dle kterého vzniklo několik málo dalších podobných filmových počinů a to i během silvestra. Vznikl tak i jeden paradoxně pod stejným názvem ´Šťastný nový rok´ (2011). A tak to vcelku i nutí porovnat. Nic naplat, hollywoodský jednoznačně vítězí, ale to neznamená, že by byl ten náš nepovedený. Naopak. Je vidět, že se tvůrci hodně snažili nabudit stejnou atmosféru jak to jen možnosti dovolili. To už ostatně ukázali snímkem ´Přijde letos Ježíšek?´ (2013). Stále to jen sráží na kolena scénář, který sice také nepatří k nejhorším, ale postrádá ten správný drive. Příběh či nějakou zápletku to vlastně ani nemá. Jen povrchnost nejrůznějších životních etud s velkým P. Každá postava má své strasti i radosti, každá to řeší jak nejlépe umí či jak osud určí. Setkání i odluky, prostě romantizující odvětví daného žánru se vším všudy, co k tomu patří. Tvůrci se ještě stále mají co učit k dosáhnutí dokonalosti, ale jsou na dobré cestě.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Šťastný nový rok

Čtyři přítelkyně vyrážejí na tradiční lyžovačku a dovolenou do Vysokých Tatrách, aby tam společně strávily Silvestr. Spojuje je dlouholeté přátelství, ví, že se mohou jedna na druhou spolehnout. S chlapama to má v tuhle každá trochu jinak a každá z nich se nachází v jiné fázi partnerského vztahu. Tak třeba Hana těsně před Vánocemi zjistí, že jí její přítel podvádí, a namísto společné dovolené u moře odjíždí jako obvykle s kamarádkami na hory. Veronika je naopak spokojenou manželkou ředitele hotelu, kam jedou, a který právě koupil neznámý boháč. Nový majitel má každým dnem přijet, Veroniky manžel proto potřebuje, aby bylo všechno perfektní, a z nervozity začne dělat šílenosti. Marcela je šťastně rozvedená, ovšem hned u vstupu narazí na bývalého manžela, který je tu i s mladou výstavní milenkou, modelkou a influencerkou v jedné osobě. A pak už na sebe naráží na každém kroku. Nejlépe by na tom mohla být Bára, která se se svým mužem bezmezně miluje, přestože on neustále někde ztrácí jejich osmiletou dceru. Během týdne na horách začnou přeskakovat jiskry na překvapivých místech, ožije jedna velmi stará láska a do hry vstoupí i živý medvěd.


Podobné filmy

Spongebob v kalhotách
(The SpongeBob SquarePants Movie) Spongebob se rozhodl, že zachrání svého šéfa, kterého ch...
dnes 20.00
Nova Cinema
Alibi na klíč
(Alibi.com) Greg je šéfem Alibi.com, agentury, která vymyslí a poskytne alibi na cokoliv, ...
dnes 21.35
Nova Cinema
Vzpomeň si na mě
(Remember Me) Claude je stárnoucí divadelní kritik, který před pár lety ovdověl. Náhodou s...
zítra 04.25
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Ne. 3.12.2023
Čas
15.20 - 17.30
Délka
130 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníPátek 1. 3. 2024 Svátek má Bedřich
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz