Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

61%
film / komedie, USA, , 114 min., od 12 let
The Associate

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:35Whoopi Goldberg v americké komedii o tom, jak s pomocí vymyšleného šéfa zvítězit nad předsudky a vybudovat úspěšnou firmu.
Finanční analytička Laurel Ayresová je inteligentní, bystrá a talentovaná v oblasti financí. Je přesvědčena, že vše funguje tak jak má a to i v postupovém žebříčku kariéry obchodní společnosti na Wall Street kde pracuje. Když se Laurel zaslouženého a očekávaného povýšení v práci nedočká a místo ní povýší jejího kolegu Franka, zjistí, že vrchol v kariéře je rychle a lehce dosažitelný jen pro muže. A to je pro Laurel právě ten moment v její kariéře a celém životě, díky kterému vymyslí důmyslný, ale riskantní plán.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Kdysi dávno jsem už kousíček tohohle filmu viděla a moc mě to nebavilo. Ale dneska jsem to náhodou chytila v televizi zabrala jsem se do toho, což mě donutilo změnit názor. Je to opravdu super komedie o předsudcích a "americkém snu". Whoopi Goldberg je v hlavní roli naprosto vynikající. Je to skvělá komička a v Spinklencích celému filmu naprosto kraluje. Určitě se zase ráda někdy podívám znova. Byla to opravdu příjemná podívaná.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Spiklenci

Přestože je Laurel Ayresová výtečná finanční analytička u prestižní makléřské firmy na Wall Street, je přehlížena vedením i kolegy. Marně se snaží dosáhnout zaslouženého povýšení. Nakonec se odhodlá k radikálnímu řešení a se svou věrnou asistentkou Sally se rozhodne založit vlastní firmu. Záhy však zjistí, že muži ve světě velkého podnikání neradi vidí ženy, natož pak ženy černé pleti. Vymyslí si proto finančního poradce, staršího bělocha Roberta S. Cuttyho, jehož rady v zastoupení předává klientům. Rázem je její firma úspěšná. S rostoucími úspěchy však sílí tlak klientů setkat se osobně s báječným Cuttym. Zpočátku není obtížné vysvětlit, že pan Cutty je zrovna mimo kancelář. Jenže spokojených klientů, kteří se s Cuttym chtějí setkat osobně, přibývá. Laurel musí vymýšlet stále složitější kličky, jak utajit jeho neexistenci. A tak nakonec přijde den, kdy bude muset klientům Cuttyho ukázat. Jenže jak, když žádný Cutty neexistuje?


Podobné filmy

Já to tedy beru, šéfe...!
Satirická komedie o podivném náboru pracovních sil, manželských trampotách a žárlivosti (1...
dnes 09.50
ČT1
Karlík a továrna na čokoládu
(Charlie and the Chocolate Factory) Karlík Bucket žije se svými rodiči a prarodiči v polor...
dnes 10.00
Nova Cinema
Nenechte se rušit
Petr Nárožný, Jana Hlaváčová a Josef Kemr v televizní komedii o tom, že kalamita může lidi...
dnes 15.10
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Pá. 31.5.2024
Čas
06.55 - 08.55
Délka
120 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 25. 6. 2024 Svátek má Ivan
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz