Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

67% 1464 hlasů
film / komedie, mysteriózní, USA/Argentina, , 93 min.
Death Becomes Her

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ocenění: 1992, Oskar, Nejlepší vizuální efekty


Ukázka
00:30Všechny ženy chtějí být stále mladé. Pomoci jim k tomu může šílený manžel, který hledá elixír mládí. Co se stane, když se ale ten manžel zamiluje do jiné ženy. Začne zuřit manželka i milenka.
Hvězdička showbussinesu - Madelaine Áshtonová si začne uvědomovat, že lidé, na rozdíl od plastikových hraček, stárnou a k ní se padesátka blíži mílovými kroky. Její přítelkyně, úspěšná nakladatelka Helen Sharpová má s věčnou mladostí podobné problémy a navíc, když jí přepadne osobní krize, má tendenci nesnesitelně přibírat na váze. Mezi oběma ženami se nešťastně potácí postava plastického chirurga, Dr. Ernesta Menvilla, kterému se stala nejlepším přítelem flaška whisky. Tímto se praxe plastického chirurga změnila na post hlídače a maskéra mrtvol. V honbě za ztraceným mladistvým vzhledem přijde nakonec i na temné sily, reprezentované secesní vědmou z dekadentního zámku a souboj dvou zázračně omlazených žen začne být opravdu morbidní...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Absolútne jedinečný a originálny kúsok/skvost zo sveta čiernych komédií.Tento snímok je tým správnym príkladom ako by sa mali točiť podobné snímky takéhoto druhu.Výber hercov ho stavia ešte do lepšieho svetla. Par excellence!
Všechny komentáře k filmu 37+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Smrt ji sluší

<>Obrázek nenalezen<> Velmi černá americká komedie o vadách na kráse, o životě a smrti, nesmrtelnosti, i mnohém jiném.
Začíná v roce 1978, kdy muzikálová diva Madeline Ashtonová, odloudí své kamarádce Helen Sharpové přítele, úspěšného plastického chirurga Ernesta. S obavami totiž pozoruje na své tváři první vrásky a věří, že jí doktor podobných starostí dokáže zbavit. Sedm let poté co se Ernest a Madeline vzali skončí k nepoznání ztloustlá Helen v blázinci, kde jí sice psycholožka dokáže pomoci, ovšem zcela jinak než čekala. Omylem totiž Helen přivede na myšlenku Madeline zavraždit. Než je vše připraveno tak jak si Helen představuje, uplyne dalších sedm let. Mezitím se manželství Madeline zhroutí.
<>Obrázek nenalezen<> Zestárla a nenávidí celý svět, zatímco z Ernesta se stal alkoholik, který se živí jako úpravce mrtvol. Když dostane Madeline pozvánku na večírek u příležitosti vydání její knihy, chce vypadat co nejlépe a proto se rozhodne navštívit salón krásy. Tam jí však nemohou pomoci, dostane však adresu sekty, zabývající se omlazováním. Na večírku je šokovaná mládím a krásou Helen a rozhodne sektu navštívit. Tady jí okouzlující kněžka Lisle poskytne kouzelný nápoj, který vrací mládí a propůjčuje nesmrtelnost, současně však nabádá k opatrnosti, protože od chvíle jeho požití, je potřeba neustále dávat pozor na své tělo. Ať je zničeno sebevíc, stále totiž žije. Vzápětí po návratu domů se pohádá s Ernestem, který si ani nevšimne její nové krásy a během hádky spadne ze schodů a zlomí si vaz. Je však nesmrtelná a tak se brzy probere. Pochopí, že ji Helen chtěla zabít a tak sotva žena, přivolaná Ernestem přijede, zastřelí ji z brokovnice. Helen však také použila kouzelný nápoj a tak proti sobě stojí dvě nesmrtelné ženy ovšem se značně poškozenými těly. Nejprve se poperou, ale pak se usmíří. Uvědomí si, že budou potřebovat někoho, kdo bude o jejich těla pečovat a tím někým má být Ernest. Ten má však obou žen konečně dost a dá se na útěk.


Podobné filmy

Dennis postrach okolí znovu zasahuje
(Dennis the Menace Strikes Again) Malý rošťák se vrací a svými skutky tentokrát dohání mrz...
dnes 05.25
Nova Cinema
Sněženky a machři po 25 letech
Stačilo náhodné setkání Viki Cabadaje s profesorem Kardou u lyžařského vleku, aby vznikl n...
dnes 13.15
Nova Cinema
Jen trošku štěstí
(Just My Luck) Lindsay Lohan žije na Manhattanu a na co sáhne, to se jí daří. Když se ale ...
dnes 15.40
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
So. 30.10.2021
Čas
02.15 - 04.20
Délka
125 min.
Typ
film
Specifikace
širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníStředa 8. 12. 2021 Svátek má Květoslava
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz