Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Podobné filmy    

56%
film / pohádka, Česká republika, , 67 min.

Režie:
Herci: , , , , , více...

Pohádkový příběh Jakuba, který se na cestě za službou dostává do chýše baby Agáty.
Jakub slouží celý rok u hamižného sedláka, který mu odmítne zaplatit za těžkou práci. Proto se rozhodne jít do světa, kde zabloudí do začarovaného lesa. Co má dělat, z nouze přijme službu u tří čarodějnic a vše další probíhá v harmonii s dalšími strašidly. Ale to jen do té doby, než spatří obrázek krásné panenky Klárky, do které se rázem zamiluje až po uši. Všeho nechá a jde za svým cílem, najít krásnou dívčinu, kterou najde a oba se do sebe zahledí. Je tu ale kníže Darjabád, který jim takové štěstí nepřeje, aby se stal věčně mladým a nesmrtelným, potřebuje k tomu srdéčko Klárky…
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Šmankote, proč tohle někdo točí? A šmankote, proč já jsem se na to jenom koukala? Šmankote, to je ale blbá pohádka, snad asi nejhorší česká a vlastně obecně nejhorší pohadka, co jsem kdy viděla. Triky si asi dělal sám režisér, takzvaný mistr netrikař Havlíček, a do filmu si přibral tunu špatných herců.
Všechny komentáře k filmu 16+ Napiš komentář k filmu a získej DVDPopis filmu Šmankote, babičko, čaruj!

Čeledín Jakub přišel o práci u lakomého sedláka a cestou za další službou zabloudil do začarovaného lesa, obývaného neobvyklým společenstvím strašidel. Ty nechtějí nikomu škodit, jen si v poklidu a nerušeně žít. Jakubovi se mezi nimi zalíbí, a tak přijme službu u čarodějnice Agáty, která se věnuje zkrášlování strašidel v lesním salonu krásy. Časem se mu však začne stýskat po lidské společnosti, a když mu Agátina ušmudlaná dcera Esterka ukáže obrázek krásné Klárky, sloužící na hradě knížete Darjabáda, okamžitě se do ní zamiluje. Vydá se ji navštívit, když však pronikne do hradu, setká se nejen s Klárkou, která se do něj také zamiluje, ale také s Darjabádovými temnými plány. Zjistí, že kníže čeká na příznivé postavení hvězd, aby se pomocí magie a dívčina srdce stal znovu mladým a krásným. Jakub je odhodlán Klárku zachránit, ale porazit zlého knížete se mu podaří až s pomocí strašidel, která přivolá na pomoc.


Podobné filmy

Legendární parta
(Rise of the Guardians) Před dávnými časy vyvolil kouzelný Měsíc čtyři strážce, kteří bdí ...
zítra 20.00
Nova Cinema
Zlatá hvězda na cestách
Dana Hlaváčová a Milan Stehlík v pohádce M. Švandrlíka o princezně se zlatou hvězdou na če...
so. 2.12. 07.58
ČT1
Jorinda a Joringel
(Jorinde und Joringel) I když se Jorinda a Joringel milovali, museli poznat, že lásku je t...
so. 2.12. 10.20
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Út. 10.10.2023
Čas
15.05 - 16.30
Délka
85 min.
Typ
dětem
Specifikace
stereo, skryté titulky


Registrace
PřihlášeníČtvrtek 30. 11. 2023 Svátek má Ondřej
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz