Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

47%
film / komedie, romantický, USA, , 85 min., od 11 let
My Boss's Daughter / The Guests
Kinopremiéra v ČR 15.4.2004, DVD od 9.9.2004 SPI

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize so. 27.4. JOJ Plus 14.35
JOJ Plus 14.35
Ukázka
02:19Některé nabídky je lepší odmítnout.
Ashton Kutcher, nesmělý zaměstnanec malého nakladatelství, je zamilovaný do dcery ďábelsky krutého šéfa, před kterým se třese každý podřízený. Když ho dívka pozve na večírek, může se zbláznit radostí. Avšak došlo k omylu. Místo rande má jen hlídat dům a hlavně šéfovu ochočenou sovu. Co vypadalo jako klidný večer, se začíná měnit v noční můru. Do domu totiž začínají přicházet nezvaní hosté..
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Bylo to úplně o ničem, ale já si potřebovala odpočinout a stalo se.
Takže pokud chcete super film podívejte se na něco jiného. Pokud chcete film, u kterého nebudete muset přemýšlet, nebude vám vadit, že víte jak skončí a chcete se zasmát jednoduchému humoru tak si pusťte tohle:-)
Všechny komentáře k filmu 17+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Šílený rande

Tom Stansfield, nesmělý zaměstnanec malého nakladatelství, má ďábelsky krutého šéfa Jacka Taylora, před kterým se třese každý podřízený. Shodou okolností se Tomovi zalíbí právě šéfova dcera Lisa. Rád přijme její pozvání na večírek, ale když dorazí do Lisiny vily, pochopí, že došlo k omylu. Místo večírku má jen hlídat prázdný Taylorův dům a hlavně šéfovu oblíbenou sovu jménem O.J. Samozřejmě nesmí na nic sahat a nikoho domů pustit. A tak začíná Tomova nejčernější noční můra: do domu totiž začínají přicházet nezvaní hosté...


O hercích

Ashton Kutcher
obrazek Ashton Kutcher je jedním z Hollywoodských talentů stoupajících vzhůru a sám se nedávno zviditelnil na poli filmového či televizního plátna. V poslední době vynikl spolu s herečkou Brittany Murphy v romantické komedii Líbánky "Just Married".
Kutcher získal slávu rolí postavy Michaela Kelso v populárním televizní sérii "That´s 70´s Show". Televizní série popisuje život skupiny teenagerů v době 70. let. Kutcher je zároveň i moderátorem "Punk´d", pořadu, jehož je i jedním ze spolutvůrců a producentů. Punk´d je novou sérií pořadů televize MTV, kde se právě celebrity stávají terčem kanadských žertíků. Kutcher získal přízeň publika několika filmy, jako např. "Hele vole, kde mám káru!" "Texas Rnagers", ...
Kutcher se narodil a vyrostl ve městě Ilomestead ve státě Iowa (cca 100 obyvatel), kde žil na farmě společně s rodiči, starší sestrou a bratrem, který je jeho dvojčetem. Aby získal finanční podporu na své vzdělání v oblasti biochemie, musel Ashton pracovat jako metař cereálního prachu ve fabrice General Milles in Cedar Rapids, a to po celou dobu studií. Poté co ho objevil místní hledač talentů se Ashton přestěhoval do New Yorku, aby se prosadil v herectví, které ho od dětství tak zajímalo.

Tara Reidová
obrazek Tara Reid, která byla doslova katapultována mezi hvězdy hitem "Prci, Prci, Prcičky", je považována za jednu z nejslibnějších amerických filmových hereček. V současné době hraje sladce optimistickou bubenici, Melody Valentine, ve filmové verzi "Josie and the Pussycats", pokračuje v roli Vicky Lathum v kasovním trháku "Prci, prci, prcičky 2" a podílí se též na filmu "National Lampoon´s Van Wilder".
Tara vyrostla ve městě Wyckoff v New Jersey a poté, co projevila neobvyklý talent pro herectví jí rodiče přihlásili na Profesionální Dětskou Hereckou Školu v New York City.
První důležitá role přišla v roce 1998, kdy se objevila v komedii bratrů Coenů "The Big Lebowski", kde hrála Bunny Lebowskou po boku Jeffa Bridgese. Následoval horor "Urban Legend", kde se úspěšně zhostila role moderátorky univerzitního rádia. Dalším filmem, kde jsme ji mohli vidět, byl film "Girl" a v neposlední řadě měla též malou, ale nezapomenutelnou roličku ve filmu "Nebezpečné známosti".

Terence Stamp
obrazek Terence Stamp vstoupil na filmová plátna adaptací románu Hermana Melvilla "Billy Bud" režírované Peterem Ustinovem v roce 1962. Právě za tuto roli získal nominaci na Oscara za nejlepšího herce ve vedlejší roli a především díky této roli se dostal do mezinárodního povědomí filmového publika.
Stamp se následně přestěhoval do Itálie, aby si zahrál ve dvou z nejkontroverznějších filmů let šedesátých. Právě Stamp se zhostil role Tobyho Dammita v surrealistické epizodě italského mistra Federica Felliniho "Spirits of the Dead" a získal hlavní roli ve filmu Piera Paola Pasoliniho "Theorem" spolu se Silvanou Mangano.
Kromě oddanosti herectví je Terence Stamp také nadějným spisovatelem a autorem. Vydal již 3 díly pamětí, Stamp Album, Coming Attraction a Double Feature, román a kuchařku s recepty pro ty, kteří jsou citliví na pšenici a mléčné produkty.

O tvůrci

David Zucker
David Zuckera si filmoví diváci poprvé zamilovali po shlédnutí doslova klasik komediálního žánru s názvy "Připoutejte se, prosím", "Bláznivý střela", kde Zucker figuroval jako autor, režisér i producent. Zucker je tím zároveň i autorem několika z nejúspěšnějších a nezapomenutelných filmů posledních let.

Po absolvování Univerzity Wisconsin v Madisonu si Zucker spolu s bratrem Jerrym a jejich spolužákem Jimem Abrahamsem pronajali zadní část Madisonského knihkupectví a založili své vlastní komediální seskupení, Kentucky Fried Theater, což byla multimediální show, která kombinovala živé improvizace s videozáznamy a filmovými záběry. V roce 1972 se přestěhovali do Los Angeles a otevřeli tam Kentucky Fried Theater, který si zanedlouho získal přízeň kritiky i diváků. Během pěti let vytvořili představení pro více než 1500 sponzorů a stali se nejúspěšnějším malým divadelním seskupení v dějinách Los Angeles.
V roce 1977, skupina "ZAZ" jak si říkali, spustila svůj první film, "Kentucky Fried Movie", který se stal základem pro jejich další úspěch. Další projekt, katastrofická filmová parodie "Airplane" změnila naprosto doposud uznávaná pravidla komediálního žánru, stala se překvapivým hitem roku 1980 a nasměrovala trio k úspěchu s dalšími televizními show a filmovými komediemi, včetně na Emmy nominovaných "Police Squad", "Top Secret" a "Ruthless People", což byl jeden z nejrazantnějších filmů roku 1986.

Podobné filmy

Pátek není svátek
Pracovní týden je příliš krátký na sehnání a vyřízení všeho potřebného. A v pátek se už ro...
dnes 09.35
Nova Cinema
Můj brácha má prima bráchu
Podnikavý Roman Čada zvaný "Prcek" má plné ruce práce. Bráchu Jana Hrušínského s Libuší Ša...
dnes 11.20
Nova Cinema
Robot a Frank
(Robot and Frank) Stárnoucího lupiče ve výslužbě Franka Langella se chystají jeho dvě děti...
dnes 15.35
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
St. 6.3.2024
Čas
11.50 - 13.25
Délka
95 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníČtvrtek 18. 4. 2024 Svátek má Valérie
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz