Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

63%
film / komedie, drama, USA, , 100 min.
The Meddler

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize so. 29.6. Moziklub 21.00, st. 26.6. RTL+ 09.55Ukázka
02:05Marine je osamělá vdova, které po manželovi zbylo tučné bankovní konto, a tak finančně nestrádá. Nějak však neví, co s životem. Rozhodne se, že se přestěhuje za svou úspěšnou svobodnou dcerou do Los Angeles, aby ji zahrnula mateřskou láskou. To se ale nesetká s velkým uznáním..
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Režisérka a scénáristka v jedné osobě Lorene Scafaria tímto svým dalším vztahovým snímkem jakoby navazovala na svůj předchozí počin „Hledám přítele na konec světa“ (2012) a dál vyvíjí příběh tentokrát poukazující na typickou charakteristiku matek svých dcer. Originální název „The Meddler“ v českém překladu „Vetřelec“ je daleko přijatelnější než název český distribuční, neboť z postavy matky, ve vynikajícím podání Susan Sarandon, v žádném případě žádná šílenost netkví. Jedná se o naprosto přirozený charakter s poněkud přehnanou laskavostí mateřského pudu, kdy se u své dcery snaží zaplnit životní prázdnotu po úmrtí svého manžela a otce dcery, která to vlivem svého mládí samozřejmě vidí jinak a bere to jako zasahování do svého života. Příběh nádherným způsobem naznačuje řadu hmatatelných pravd týkající se vztahů mezi rodiči a dětmi a je to provedeno v takové atmosféře, že se jistojistě na obou stranách barikády mnohá divačka i najde či vyvolá vzpomínky. Pro posouzení je použito několik zatrpklých, ale i úsměvných situací. Na konci příběhu tak, svým způsobem nuceně, nechybí zralé úvahy o pojmu truchlení. Bez ohledu na to, jak hluboký je smutek a bolest po ztrátě partnera, život jde navzdory všemu dál. Stejně jako spousta takových matek může být snímek poněkud frustrující, ale za vidění určitě stojí.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Šílená matka

S novým iPhonem, bytem v blízkosti nákupního centra The Grove a tučným bankovním kontem po milovaném zesnulém manželovi se Marnie Minerviniová nadšeně stěhuje z New Jersey do Los Angeles, aby byla nablízku své dceři Lori, úspěšné (leč stále svobodné) scenáristce, a zahrnula ji mateřskou láskou. Když ale kvanta jejích zpráv, nečekaných návštěv a udělených rad, o které nikdo nestojí, donutí Lori stanovit přísné osobní hranice, Marnie vynaloží svůj neutuchající optimismus a velkorysost na to, aby změnila životy ostatních. Zatímco poznává nové přátele, nachází nový smysl života a naváže nečekaný milostný vztah s bývalým policistou a motorkářem jménem Zipper.


Podobné filmy

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část
(The Hunger Games: Mockingjay - Part 1) Proti všem očekáváním přežila Jennifer Lawrence hl...
dnes 11.20
Nova Cinema
To musí být láska
(To musi być miłość aka It Has to Be Love) Těsně před Silvestrem přijíždí do polských Sopo...
dnes 13.45
Nova Cinema
Psí domov
(A Dog's Way Home) Když si Lucas Bellu adoptoval, byla ještě malé štěně. Od té doby se sta...
dnes 15.35
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Út. 16.4.2024
Čas
08.50 - 10.50
Délka
120 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníPondělí 24. 6. 2024 Svátek má Jan
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz