Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Talk Show

Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show.


Dlouhý popis
Oblíbená česká herečka Vilma Cibulková bude dnes večer prvním hostem moderátora Jana Krause. „Já jsem dnes nemohla nastartovat takovou tu komickou notu,“ svěřuje hned v úvodu šaramantní herečka. „Mně totiž dnes mezi druhou a třetí – já vím, že se to do show netahá – zemřel jeden člen zvířecí rodiny.“ Následně se dozvíme, že se jednalo o slípku, a poté i to, že paní Vilma žije už 32 let v domku na kraji Prahy a má své malé hospodářství. Tam zúročuje dovednosti, které získala už jako dítě z venkova. „To nebyla obyčejná slepice, to byla hedvábná,“ vysvětluje, že se jednalo o neobyčejný druh domácího mazlíčka, měla ji pouhý půlrok a že pravděpodobně nastydla. Její zvířecí rodina dále zahrnuje kohouta, další slepici, želvu a několik koček. „Mívala jsem jich víc, teď mám jenom tři kočky,“ dodává a raději se v rozhovoru vrací ke své umělecké profesi a zve diváky na jednadvacátý ročník ProART festivalu. Ten nabízí napříč republikou přehlídku širokého spektra uměleckých oborů od divadla přes tanec, hudbu až po fotografii a rovněž různé workshopy. A právě jeden z hereckých workshopů povede letos i Vilma Cibulková. „Dělám to poprvé a jsem moc zvědavá, jestli se mi tam sejdou všechny generace. Já se tam určitě i přiučím, protože jsem zvídavý člověk,“ doplňuje s tím, že ji zajímá úplně všechno. „Já jsem takový hltač všeho.“ Nadto má i hodně hereckých příležitostí, a jak sama říká, s přibývajícím věkem dokonce stále víc. Z jejího soukromí se dozvíme ještě to, že ráno vstává v půl páté, ale pokud jí to okolnosti dovolí, ráda si po obědě zdřímne. „Čím jsem starší, tak se těch dvacet minut – já tomu říkám dokument – protahuje na tu hodinku,“ říká Vilma Cibulková.
S naším dalším hostem, Romanem Vaňkem, se zaměříme – jak jinak než na jídlo. Roman je známý popularizátor gastronomie, tvůrce různých pořadů o jídle, zakladatel školy vaření pro širokou veřejnost a také velmi plodný autor kuchařek. „Teď píšeme pětadvacátou,“ upřesňuje a jednu z nich předává jako dárek moderátorovi, i spolu s fotografií, na které je Mick Jagger v roce 1990 na Pražském hradě. „Posledních třicet pět let většina rozhovorů s novináři začíná: Tak, Romane, ty jsi fotil nebo ty fotíš, ty jsi fotograf, ale já už těch pětatřicet let fotograf nejsem a fotím si jen jídlo na mobil,“ uvádí na pravou míru svůj vztah k fotografování. A také zavzpomíná na to, že se po sametové revoluci začal věnovat obchodu a strávil spoustu let v Brazílii a Číně. „Obchodoval jsem s botami. Vždycky jsem nakoupil a prodal, nakoupil a prodal,“ vzpomíná. „A jak to jídlo šlo stále vedle mě, tak jsem se jednou vrátil z Brazílie a moje báječná žena Janička říká, hele, babička našla ve Vlastě nebo v Květech, já už nevím kde, zprávu, že Jirka Štift, tehdejší šéfkuchař legendárního Alcronu, pořádá kurzy vaření. A v tu ránu, jsem si říkal, ježišmarjá, to já potřebuju! Tak jsem začal chodit na kurzy vaření, což byly úplně první kurzy vaření, které tady od dob Viléma Vrabce byly.“ Vedle toho založil spolu se svojí manželkou Pražský kulinářský institut, což je nejstarší škola vaření u nás. „Pravidlem číslo jedna u člověka, který se věnuje gastronomii, je, že to, že dnes přijdete dneska ke mně do kurzu nebo do hospody, je fajn, jste peněženka, nosítko peněz a já udělám vše pro to, abyste se vrátil. Čili já už na vás budu do smrti hodný,“ vysvětluje svému hostiteli postoj, jaký by měl zaujmout každý restauratér. „My říkáme: já vás nenaučím vařit, ale udělám všechno pro to, abyste vaření porozuměl. To je daleko důležitější než to, že tam zamícháte slepičí polévku,“ popisuje princip kurzů v jejich škole a na závěr prozradí i tajemství svého speciálního kurzu zaměřeného na to, jak jídlem uchvátit ženu. „Největším hrobem nás mužů v kuchyni je naše vlastní fantazie. Vážně. Chlap v kuchyni, to dokáže být prů*er. Nicméně, já říkám, pánové, budeme dělat například lehce pikantní omáčku, sexuálně pikantní omáčku, milostně předehrovou pikantní omáčku.“
Na závěr přivítáme v Show Jana Krause lektorku sexuality a tantrickou masérku Kláru Kloudovou. „Normální masáž je na uvolnění svalů, proti bolesti a tak, ale při té tantrické masáži vás masér třeba i hladí, obejme, chytne za ruku,“ vysvětluje Klára svému hostiteli rozdíl mezi klasickou a tantrickou masáží. „Tantrická masáž trvá třeba dvě nebo tři hodiny a zahrnuje masáž celého těla, a třeba i intimních partií.“ Před masáží si má klient možnost s masérkou popovídat a nastavit si nějaké hranice. Je dobré ujasnit si, záměr, proč chce tantrickou masáž podstoupit, co je mu příjemné a co už ne, protože při masáži se už pak nemluví. „Prvně začneme tím rozhovorem, tomu se prostě nevyhnete, potom půjdete do sprchy a pak už je masáž,“ stručně popisuje Klára běžný postup a dodává, že masáž je jemná, má spíše relaxační charakter a rozhodně nemá bolet. „Masáž není jen rukama, ale používáme při ní i různé hebké předměty,“ upřesňuje expertka na masáže a také lektorka kurzů zaměřených na sexuální předehry, sblížení, intimní masáže či komunikaci o sexu. Jaké další techniky a pomůcky se dají při masáži uplatnit? A jak by se tantrická masáž líbila Janu Krausovi? To a mnohem více se dozvíme v dalším premiérovém dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause na Primě.


Komentáře k pořadu: 108 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 5.6.2024
Čas
21.45 - 22.45
Délka
60 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Nebezpečné vztahy live
Životní kotrmelce, zklamání, nenávist a bolest! To vše tváří v tvář
dnes 07.20
Barrandov
Výborná SHOW
Lucie Výborná s vynálezcem biodynamické žárovky Hynkem Medřickým, konstruktérem ponorek Pa...
dnes 09.25
ČT2
Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
Výborní hosté a letní pohoda na českých zámcích a moravském hradě.
dnes 22.10
Prima
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníÚterý 18. 6. 2024 Svátek má Milan
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz