Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Talk Show

Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show.


Dlouhý popis
Mirai – oblíbená kapela, která slaví deset let na scéně. Po deseti letech existence se Mirai můžou pochlubit skvělou bilancí: tři platinové desky, tři vyprodané O2 areny, několik Českých slavíků, několik cen Anděl, turné po největších českých halách, a hlavně spousta hitů. „Všichni nás připravují na to, že krize jednou přijde. I ty největší skupiny se musely vyrovnávat s poklesy popularity, po kterých se zase zvedaly. Na vrcholu se nikdo neudrží věčně, zvlášť ne v tak malé zemi, jako je Česká republika. Takže my s nějakým propadem počítáme,“ říká frontman Mirai Navrátil.

Martina Ptáčková – nejúspěšnější česká kickboxerka. „Byla jsem hrozné kopyto. Obtloustlá nemotorná holčička, která se ve škole stala terčem šikany. A tak mě naši poslali na karate, abych se dokázala bránit. Tím to všechno začalo,“ vzpomíná osminásobná mistryně světa v bojových sportech, která kromě závodění trénuje šikanované děti a speciální ozbrojené složky v NATO. K jejím fanouškům patří Jeho Svatost Dalajláma nebo britský princ William. „To, že jsem dostala dopis z Kensingtonského paláce, beru jako nesmírnou čest,“ říká.

Eva Lustigová – producentka, která pracovala v oboru mezinárodního zdravotnictví a managementu, a také dcera spisovatele Arnošta Lustiga, která se aktuálně věnuje jeho odkazu. „Jako zaměstnanec Světové zdravotnické organizace jsem v 62 letech musela odejít do povinné penze. Radila jsem se se svými syny, co dál, a ten starší mi řekl, abych dělala to, co nikdo jiný neudělá,“ vypráví dcera slavného spisovatele Arnošta Lustiga, která se rozhodla pečovat o jeho odkaz. „Myslím, že by měl radost. Přál si totiž, aby se jeho knihy četly i za padesát let a aby vdechl život těm, kdo se nenarodili pod šťastnou hvězdou.“


Komentáře k pořadu: 108 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 15.5.2024
Čas
21.40 - 22.40
Délka
60 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Nebezpečné vztahy live
Životní kotrmelce, zklamání, nenávist a bolest! To vše tváří v tvář
dnes 07.15
Barrandov
Sama doma
Být doma neznamená být bez práce. Tisíc rolí ženy
dnes 12.30
ČT1
Banánové rybičky
Zábavná talk show Haliny Pawlowské, tentokrát na téma "jak přežít fantazii" (2001). Spoluú...
zítra 00.45
ČT1
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPondělí 27. 5. 2024 Svátek má Valdemar
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz