Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Talk Show

Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show.


Dlouhý popis
Jan Cina – oblíbený filmový a divadelní herec. „Už se mi párkrát stalo, že jsem někde platil za kafe a obsluha, o které jsem si myslel, že jsme přibližně stejně staří, mi řekla: ,Já vás mám hrozně rád, já na vás vyrůstal.‘ Docela mi zatrnulo,“ říká šestatřicetiletý herec, který před kamerou debutoval před čtvrt stoletím (ve snímku Smradi). A známe ho i z řady českých divadel. Na konci léta ho čeká natáčení filmu o ženě, která bojuje se životem na malém městě. „Hraju jejího syna, který se živí jako drag queen. Absolvoval jsem kvůli tomu workshop, kde jsem se učil líčit a převádět mužské rysy do ženských. Je to dost věda,“ přiznává.

Edita Vojtková – úspěšná módní návrhářka žijící v Bolívii. V jihoamerické Bolívii, kde žije skoro 30 let, je známou módní návrhářkou, učitelkou jógy a podnikatelkou, v rodném Česku debutující autorkou, která přichází s motivační knížkou, v níž odhaluje svůj neuvěřitelný příběh, motivuje a inspiruje. „Ta kniha je mimo jiné i o tom, že když jsem byla malá holka, neměla jsem žádné sebevědomí a bála jsem se, že to v životě nikam nedotáhnu, že jsem zkrátka hloupá. Škola mě nebavila a učení mi nešlo. Když jsem se odstěhovala z Česka, věděla jsem, že v cizí zemi mě nebude nikdo soudit,“ říká.

Josef Maršálek a Petr Tejml – slavný cukrář a jeho partner, chovatel morčat. Josefa známe jako špičkového cukráře, Petr vyučuje na Jihočeské univerzitě na katedře zootechnických věd a chová ušlechtilá morčata, včetně unikátních fialových. „Doma jich máme kolem sto padesáti. Mají svoji speciální místnost, ale když vysvitne sluníčko, stěhujeme je na zahradu pod pergolu. Mají se u nás jako v ráji,“ říkají partneři.


Komentáře k pořadu: 108 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 24.4.2024
Čas
21.40 - 22.35
Délka
55 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Nebezpečné vztahy live
Životní kotrmelce, zklamání, nenávist a bolest! To vše tváří v tvář
dnes 07.15
Barrandov
Sama doma
Být doma neznamená šeď a nudu. Móda, zdraví, děti a tipy na víkend
dnes 12.30
ČT1
Výborná SHOW
Lucie Výborná s vynálezcem biodynamické žárovky Hynkem Medřickým, konstruktérem ponorek Pa...
dnes 16.15
ČT2
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 24. 5. 2024 Svátek má Jana
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz