Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Talk Show

Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show


Dlouhý popis
Dalibor Gondík – oblíbený herec a moderátor. Narazíte na něj v rozhlase, televizi, divadle, skládá hudbu, zpívá, hraje na bicí a na klavír, režíruje, učí na konzervatoři, moderuje. Někdo by byl z toho všeho na nervy, on je ale v pohodě. A to díky běhání, které objevil po čtyřicítce. „Je to moje vášeň. A baví mě na tom úplně všechno – samota, pohyb, pot, námaha, kopce, schody, bolest, naštvání, že musím, nechuť, každodenní komplikace, boty, trička, pračka, úsměvy a někdy taky výsměch okolí,“ říká a dodává, že za měsíc uběhne 400 kilometrů. „Běhám i závody, ale nejsem vůbec soutěživý.“

Daria Pavlovičová a Dominik Vodička – herečka a tanečník, které spojila televizní taneční soutěž. „Ze začátku jsem měla problém s latinou, nějak jsem se v ní nemohla najít, ale postupem času mi právě ona dodala největší sebevědomí,“ říká dvaadvacetiletá herečka, která pod vedením profesionálního tanečníka (a držitele ceny Thálie) Dominika Vodičky zabodovala v letošní taneční soutěži. „Když jsme se seznamovali, tak jsem si říkal: Tyjo, ta holka je zvláštní, taková jemná, až éterická. Ale pak jsem zjistil, že jsme si dost podobní. A že je to dříč,“ prozrazuje její taneční partner.

Matthew Field – britský velvyslanec v České republice. „Ahoj, jsem Matt a jsem tu novej,“ představil se na lednovém uvítacím ceremoniálu v zahradách britského velvyslanectví. A plynulou češtinou pak pozdravil i na Twitteru a ocenil, že může být v zemi piva a Járy Cimrmana. Rodák z Oxfordu, který kdysi působil jako trenér ragby, za pár dní oslaví svůj první „český“ rok. Jak ho hodnotí? Prý nás toho víc spojuje, než rozděluje.


Komentáře k pořadu: 107 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 20.12.2023
Čas
22.50 - 23.55
Délka
65 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Exkluziv Kateřiny Brožové
Nahlédněte spolu s námi do světa hvězd a jejich nejbližších
zítra 01.10
Barrandov
Před půlnocí
10 let v čele Vinařského fondu – téma pro hosta Jaroslava Machovce, ředitele Vinařského fo...
zítra 03.15
ČT2
Nebezpečné vztahy live
Životní kotrmelce, zklamání, nenávist a bolest! To vše tváří v tvář
zítra 07.15
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPondělí 26. 2. 2024 Svátek má Dorota
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz