Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Talk Show

Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show


Dlouhý popis
Jakub Prachař – oblíbený herec a muzikant. Hraje ve filmech i seriálech, k tomu moderuje, stará se o pětiletou dceru, bubnuje, boxuje, fotí ryby, hraje kulečník a učí se na baskytaru. „Mám za sebou období, kdy mě nic nebavilo. Nevím, jestli to bylo koronou nebo čím, ale rok a půl jsem nic nedělal, souviselo to s mým celkovým rozpoložením. Přišlo mi fajn trochu se flákat, ale je fakt, že pak už mi to lezlo na mozek,“ říká čerstvě čtyřicetiletý herec a muzikant, kterého známe i jako porotce soutěže Česko Slovensko má talent a moderátora. „Je to jediná věc, ze které mám strach a respekt. Před akcí vždycky dva dny nespím,“ přiznává.

Andrea Kalousová – modelka a zpěvačka. Na kontě má titul česká Miss World 2015, několik úspěšných singlů i roli v připravovaném muzikálu Sladké mámení a veřejnost ji zná i jako bývalou přítelkyni Kamila Bartoška alias Kazmy. „To, že mi Kamil přišel do života, beru jako obrovské plus. Je skvělý člověk, a i když jsme dnes již expartneři, máme spolu stále krásný vztah a já si ho vážím. Takže to, že mě někdo vnímá jako jeho expřítelkyni, mi nevadí,“ říká.

Obonete S. Ubam – český syn nigerijského krále, podnikatel a právník. Narodil se české matce a nigerijskému otci. Když tatínek, policejní generál a africký král, zemřel, musel se postarat o ostatní a ohlídat rodinný majetek. „Otec měl čtyři manželky, se dvěma z nich žil polygamně, kdekdo si činil všelijaké nároky. Zůstali po něm i sourozenci, k tomu různí kamarádíčci. Bublalo to tam a vřelo,“ vzpomíná sedmačtyřicetiletý Obonete, který dnes žije a podniká ve španělské Malaze.


Komentáře k pořadu: 107 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 4.10.2023
Čas
21.35 - 22.45
Délka
70 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Exkluziv Kateřiny Brožové
Nahlédněte spolu s námi do světa hvězd a jejich nejbližších
zítra 01.10
Barrandov
Banánové rybičky
Zábavná talk show Haliny Pawlowské, tentokrát na téma "jak přežít konflikty" (1999). Spolu...
zítra 01.53
ČT1
Před půlnocí
Téma - Co se to pokazilo? Hostem pořadu je dramaturg a pedagog JAMU Josef Kovalčuk (2012)
zítra 02.33
ČT2
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníStředa 6. 12. 2023 Svátek má Mikuláš
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz