Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Talk Show

Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show


Dlouhý popis
Martina Preissová – herečka a spisovatelka. „Začala jsem psát ve chvíli, kdy jsem cítila prázdno. Prázdno, které čas od času pocítí každý herec. Ne vždy je totiž štěstěna nakloněna tím správným směrem, a já tak vnímala, že už dlouho pouze sloužím nějakému tvaru, ale nejsem schopna v něm najít svoji výpověď. Anebo vlastně, abych byla spravedlivá, nepřipadala jsem si využitá natolik, aby mě to uspokojovalo. A tak jsem začala psát. Jelikož jsem cítila, že něco ze mě chce ven,“ vysvětluje autorka dvou knížek. První se jmenuje Jak jsem nebyla na Lvech a vyšla v květnu 2021, druhá s názvem Mají v nebi skleničky? se v knihkupectvích objevila loni v září. V obou Martina čerpala ze svého života, včetně dětství na Moravě. „Znojemsko mi do žil vlilo slunce, pohostinnost, spontaneitu, hudbu a lásku k mollovým melodiím. Vracím se tam, kdykoli je to možné.“ Věrná je i pražskému Národnímu divadlu, kde působí už 22 let a v březnu ji tam čeká premiéra Našich furiantů, kde se představí jako Marie Dubská. Hojně obsazovaná je také do televizních seriálů (např. Dobré zprávy, Slunečná).
Ľubo Špirko – už je to více než dvacet let, co se původně inženýr, poté IT manažer, rozhodl pro kariéru uměleckého fotografa, který ve svých projektech využívá netradiční prostředí, techniky a motivy. Fotografuje například tanec, krajinu, ženské tělo, známé tváře, děti, interiéry nebo květiny. Pohybuje se na souši i pod vodou. „Z vody je většina našeho organismu, svět je vytvořen z vody, a tak je třeba mít před vodou respekt, ale zároveň obdivovat úplně jiný rozměr, který nám poskytuje, když se díváme zpod vodní hladiny,“ vysvětluje rodák ze slovenské Levoče. Na kontě má řadu výstav doma i v zahraničí. A také úspěšné knihy jako Body Look, Don't Cover Your Eyes, Flowers, Body Portfolio či Water Emotion. Nedávno zaujal projektem Almost White, což jsou černobílé portréty význačných českých a slovenských osobností s bílými vlasy.
Darcy Oake a Yu Hojin – kouzelníci ze show C’est la Magie. První z nich je Kanaďan, jehož obdivovala královna Alžběta II. Druhý pochází z Jižní Koreje a je dvojnásobným mistrem světa v mikromagii. Do SJK přijdou představit své kouzelnické umění, a zároveň zbrusu novou show, která se koncem ledna odehraje v pražském Kongresovém centru.


Komentáře k pořadu: 107 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 25.1.2023
Čas
21.40 - 22.40
Délka
60 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Na Pavláska
Lukáš Pavlásek, jak ho neznáte. Humor, hosté, stand-upy
dnes 21.20
Prima Cool
Exkluziv Kateřiny Brožové
Nahlédněte s námi do světa hvězd a jejich nejbližších
zítra 00.35
Barrandov
Banánové rybičky
Zábavná talk show Haliny Pawlowské, tentokrát na téma "jak si užít noc" (2006). Spoluúčink...
zítra 00.56
ČT1
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPondělí 30. 1. 2023 Svátek má Robin
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz