Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Talk Show

Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show


Dlouhý popis
V posledním díle letošní Show Jana Krause usedne na červenou pohovku jako první host známá moderátorka Tereza Pergnerová, kterou proslavil ikonický pozdrav Čágo belo, šílenci a o které se všeobecně ví, že má za sebou minulost spojenou se závislostí na heroinu. „Byla jsem takový obětní beránek, ale vy jste se ke mně choval hrozně slušně a to vám nikdy nezapomenu,“ říká na adresu Jana Krause moderátorka a dodává: „Trošku jsem doufala, že dneska se k tomu třeba nebudeme vracet.“ Vždyť už je to dvacet pět let stará a především úspěšně překonaná historie. Dnes je Tereza opět dobře etablovanou moderátorkou a již šestnáct let žije ve vztahu se svým partnerem a otcem své dcery Nathalie. Navíc se věnuje několika dobročinným projektům. „Teď pracuju na krásném projektu – je to o prázdných místech v životě, která může mít každý z nás, o otázkách, na které si nedokážeme odpovědět, protože nám chyběly důležité informace,“ přibližuje s tím, že víc zatím nemůže prozrazovat. „Zrovna dneska jsme byly natáčet jeden takový krásný příběh.“ A jaké nezodpovězené otázky má sama Tereza? „Mě by, pane Krausi, zajímalo, co si o mně myslíte. Ale bez žertu, ne abyste začal vtipkovat,“ napadá Terezu Pergnerovou, na co by ráda znala odpověď. Dozví se ale jen to samé jako již minule. Pokud by měla svůj vlastní pořad, ráda by se v něm podle svých slov bavila s obyčejnými lidmi. „Ani by nemuseli mít bílá místa,“ upřesňuje svoji vizi, „bavili bychom se o životě.“ A obzvlášť by ji zajímal přechod. „Chápu to jako intimní věc.“
Dalším, kdo přijal – již potřetí – pozvání do dnešního dílu, je senátorka a spisovatelka Daniela Kovářová, která svému hostiteli přinese hned dvě své nové knihy. Jedna se týká manželství a druhá piva. „Objevilo mě pivo,“ vysvětluje autorka. „Já jsem byla velký nepřítel piva. Říkala jsem si, že pivo je to žluté, hořké, hnusné, chlapi jsou po tom opilí… měla jsem pocit, že já a pivo nikdy a že jestli piju všechno, tak pivo ne. A pak si mě pivo našlo.“ A sice tak, že se seznámila se zajímavým člověkem, který ji do kouzla tohoto moku zasvětil a s nímž napsala knihu Pivař a blondýna. Moderátora pak bude především zajímat iniciativa paní Daniely, aby byla manželům udělována cena za věrnost, která ve společnosti vzedmula bouřlivé reakce a debaty. „Šlo jen o to, říct těm osmdesátiletým, devadesátiletým, těm dvěma, co spolu těch padesát let vydrželi, jste bezvadní, držíme vám palce a řekněte nám, jak jste toho dosáhli, když se tolik lidí rozvádí a rozchází,“ vysvětluje svůj záměr a rozlítostněně dodává, že dnes člověk ani nemůže vyslovit svůj názor. A nesouhlasí ani s moderátorovým návrhem, že by měla být medaile udělována spíše za výdrž než za věrnost. „To s vámi nesouhlasím. Přeci věrnost ctnosti, příteli, slibu, národu… to je právě to nepochopení, že já jsem chtěla udělit cenu tomu institutu, nikoli za nějakou manželskou věrnost,“ říká dále. „Mně připadá, že nám chybějí pozitivní vzory, a nechtěla jsem nic jiného než ten pozitivní vzor, který vytrval v nějaké době.“ O důležitosti takového ocenění je natolik skálopevně přesvědčená, že má už vlastní plán, jak tento návrh realizovat i bez podpory oficiálních institucí. „Já tu cenu budu udělovat sama ve spolupráci se starosty,“ stojí si za svým advokátka se specializací na rodinnou problematiku. „Všichni doufají, že to bude na celý život,“ říká o sňatcích. „Mám za sebou sedm tisíc klientů, kteří prošli mojí kanceláří, a každý, který se rozváděl, byl přesvědčený, že to bylo jeho osobní selhání. Každý toho litoval. Když se rozvádíte, je to vlastně prohra. A jeden až tři roky, někdy i déle, se z toho vzpamatováváte.“ A jaká je její rada, aby se to nestávalo? „Já mám takový konzervativní pohled na vztahy, myslím si, že ten vztah a domácnost a manželství dělá žena, takže si myslím, že na ženu jsou kladeny větší nároky, na ženě leží větší odpovědnost,“ přibližuje svůj pohled na věc. „Žena nesmí vyčítat a jeden i druhý si nesmí myslet, že ten druhý může za jejich štěstí. To oni sami můžou za svoje štěstí. Na nás ženách pak leží odpovědnost za tento svět.“ Na závěr ještě připomíná, že ze statistik vyplývá, že ženy i muži, kteří žijí v manželství, se dožívají vyššího věku, mají více sexu, více dětí, více přátel, více peněz a dosáhnou na lepší pracovní místa.
Dnešní díl uzavřeme s tiktokerem a vysokoškolským studentem ekonomie a managementu se zaměřením na sociální média, Danielem Bekem, jemuž se pozváním do Show Jana Krause splnil sen. Předsevzal si totiž, že bude svá videa točit a zveřejňovat tak dlouho, dokud nebude pozvaný jako host do tohoto pořadu. A na návštěvu nepřichází ani on s prázdnou, ale přináší svému hostiteli velice originální dárek – čokoládovou pochoutku Krausovy koule. „První série začala tak, že jsem čekal, dokud za mnou nepřijde největší český tiktoker. To trvalo třicet dní, a opravdu za mnou přišel,“ vzpomíná. „Pak jsem měl druhou sérii do jedné reality show, která je také na Primě. I tam mě nakonec pozvali. A pak jsme chtěli udělat nějakou takovou finální, a jelikož já mám rád tuhle vaši show, i moji příznivci, tak jsem to zkusil.“ Dnes by prý od výzvy uplynul 197. den. „Točím to poctivě každý den od léta. A nakonec to vyšlo! Jsem moc rád a děkuju.“ Čím více videí se totiž na tuto sociální síť točí, tím je to lepší. „Kvantita je před kvalitou,“ dodává. „Já se to snažím dělat kvalitně, na tom si zakládám, ale platí, že čím více videí se vydá, tím líp.“ Časem by chtěl dobýt i kanál YouTube. Jeho aktivity bedlivě sleduje celá jeho rodina a všichni mu fandí a pomáhají. „Videa točím většinou ráno, a ještě ten den ho vydám,“ popisuje s tím, že video musí nejen natočit a vydat, ale také upravit a odpovídat fanouškům na komentáře, což mu celkem zabere zhruba čtyři hodiny. „Myslím, že TikTok bude časem největší sociální síť,“ předpovídá. Jaké komentáře se pod jeho příspěvky objevují? Jaká je ideální délka videa? A komu udílí rady? To a mnohem více uvidíme v dalším – letos posledním – premiérovém dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause na Primě! Na další premiérové díly SJK se těšte od 11. ledna.


Komentáře k pořadu: 107 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 21.12.2022
Čas
21.40 - 22.40
Délka
60 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Všechnopárty
Zábavná talk show Karla Šípa. Režie: M. Čech
dnes 21.06
ČT1
Lela show
Humorná Talkshow Influecerky s Influencerma
zítra 01.10
Barrandov
Na forbíně TM
Tak trochu jiná (talk) show Tomáše Matonohy s jeho hosty M. Stropnickým a M. Dejdarem na p...
zítra 01.13
ČT1
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 3. 2. 2023 Svátek má Blažej
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz