Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Talk Show

Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show


Dlouhý popis
Jako první se dnes večer v Show Jana Krause představí host, který je zvyklý spíše rozhovory vést a moderovat než dávat, a možná o to zajímavější povídání s moderátorkou Světlanou Witowskou bude. Hned zkraje Světlana prozradí, že po svém odchodu z veřejnoprávní televize, v níž pracovala dlouhých 21 let, si bude muset dát nejprve tzv. konkurenční pauzu a poté nastoupí v online deníku, kde bude spolu s Lindou Bartošovou naplňovat videoobsah. Moderátorka je známá především svými rozhovory s politiky, ale v rámci své profese interviewovala i jiné známé osobnosti, například ze světa umění či showbyznysu. „Vytvořila jsem si i takový jiný program, kde jsem mluvila třeba s Viktorem Preissem nebo s Leošem Marešem nebo s Karlem Šípem. Takže jsem si uměla udělat i hezky,“ dodává s úsměvem a současně rozhodně odmítá, že by ona sama měla do politiky aktivně zasahovat. „Já to dělat nechci!“ Zato do svého nového zaměstnání už se těší. „Doufám, že budeme mít tvůrčí svobodu, že budeme moct najít nové zajímavé tváře a hosty,“ vyjmenovává svá očekávání. „Všechno, co jsem chtěla, už jsem si užila, a teď už to budu dělat hlavně pro radost.“ Nové výzvy ani konkurence se nebojí, neboť je přesvědčená, že má za sebou dostatek zkušeností. „Bude mi padesát, tak asi vím, do čeho jdu. Už mám něco za sebou.“ A nebojí se ani neúspěchu, protože má jistotu, že může dělat cokoli jiného, třeba učit budoucí novináře. Věří totiž, že lidský faktor je v žurnalistice zatím nenahraditelný, ačkoli už i ona sama má zkušenosti s umělou inteligencí, která byla před několika lety experimentálně zapojena do předvolební kampaně. „Než půjdu do důchodu, myslím, že to ještě pořád bude fungovat,“ optimisticky odhaduje budoucí vývoj a vůbec se nebrání ani tomu, když ji Jan Kraus označí za rozverně naivní. „Jsem a vůbec mi to nevadí!“ směje se jeho odhadu, stejně jako dalšímu jeho úsudku, že je šetřivá. „A na čem to poznáte? Na tom, co mám na sobě? Nebo že jsem málo namalovaná nebo málo učesaná?“ podivuje se a shrnuje: „Já jsem asi šetřivá, mám něco našetřeno, ale zároveň si umím peníze užít. Mám například strašně ráda sushi a za to jsem schopná utratit dost peněz.“ Na závěr Světlana prozradí, že jejím snem je podívat se do Japonska a že nechybělo moc a Tomio Okamura byl jejím kolegou.
Druhým hostem bude mladý, dosud především divadelní herec Matyáš Řezníček, který se v letošním roce nesmazatelně zapsal i do dějin kinematografie, a sice ve velmi odvážné roli v diskutovaném filmu Hranice lásky. „Člověk, který je dnes zvyklý sledovat produkci nějakých streamovacích služeb, nemůže být z toho šokovaný,“ snaží se Matyáš mírnit pověst filmu, která ho předchází. „Neměl jsem zas tak moc odvážných scén. Možná pět šest. Ten film vypadá, jako že je hodně o nahotě a o tom, jak spolu mají lidi sex, ale spíš je to o tom, jak umějí lidi o sexu mluvit. Jak jsou otevření.“ Nicméně přiznává, že během natáčení byly dny, kdy se celý den točily jen milostné scény. „Připravoval jsem se na to asi jako na každou jinou roli,“ vzpomíná člen činohry Národního divadla. „Ráno jsem se podíval na scénář… v těchto scénách třeba není tolik toho textu, ale je tam spousta scénických poznámek a taky nějaká základní emoce. Člověk musí vědět, kde se v tom příběhu vyskytuje.“ Ve filmu měl pak celkem čtyři partnerky. „Na zkoušce jsme šetřili těmi reálnými kontakty a tam jsem se mohl ptát, jestli je to v pohodě, ona se zase ptala mě. Ten oboustranný souhlas je důležitý. Věděli jsme, kde jsou hranice,“ popisuje, jak konkrétně probíhá příprava lechtivých scén. V divadle ho nyní čeká zbrusu nové představení – dramatizace Čapkova Hordubala. Vedle hraní má prý také zálibu v pájení. Ačkoli nejde ani tak o samotné pájení, jako o jeho výsledek. „V současné chvíli mě baví zkoumat obvody různých elektronických hudebních nástrojů a pak na to tak nějak hrát,“ vysvětluje. „Ale na tu hudbu nejsem tak šikovný jako na to pájení.“
Posledním hostem bude Dominik Chabr, který si letos na podzim přivezl z Bali do České republiky vítězství v soutěži o titul nejkrásnějšího muže světa Man of the Year 2022. „Tady v Česku jsem se v soutěži Muž roku 2021 umístil na třetím místě,“ vysvětluje úspěšný finalista, co předcházelo celosvětové soutěži na Bali, na kterou se rok připravoval. „Musel jsem se na to připravit třeba fyzicky,“ dodává. A vyplatilo se to, neboť nejen jeho pěkná tvář, ale i jeho vypracované tělo mu vyneslo titul. „Říkal jsem si, že mám na to čas, tak když už do něčeho jdu, tak se na to pořádně připravím, makal jsem, měl jsem upravenou stravu. Chtěl jsem mít vyrýsovanou, atletickou postavu.“ Ovšem kritéria hodnocení těla jsou jiná než například u kulturistů. Dominik také upozorní na zajímavou skutečnost – titul nejkrásnějšího muže planety vlastní nyní celkem dva Češi a oba jsou z Mostu. „Jediní dva Češi, co to vyhráli, a oba jsme z Mostu,“ říká pyšně. „Dokonce se známe. Chodili jsme spolu cvičit a s jeho bráchou jsem hrál hokej.“ Jaká jsou kritéria soutěže? Čím reprezentoval svoji vlast? A jaký má názor na umělou úpravu zevnějšku? To a mnohem více uvidíte v dalším premiérovém dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause na Primě!


Komentáře k pořadu: 107 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 30.11.2022
Čas
21.35 - 22.40
Délka
65 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Sama doma
Být doma neznamená šeď a nudu! Zdraví, styl, známé osobnosti a pozvánky na víkend
dnes 12.30
ČT1
Nebezpečné vztahy live
Životní kotrmelce, zklamání, nenávist a bolest! To vše tváří v tvář
dnes 13.20
Barrandov
Všechnopárty
Zábavná talk show Karla Šípa. Režie: M. Čech
dnes 21.06
ČT1
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 3. 2. 2023 Svátek má Blažej
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz