Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Talk Show

Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show


Dlouhý popis
Simona Babčáková – je dlouholetou členkou Dejvického divadla a herečkou hojně obsazovanou především do komedií. Už méně se ví, že Simona Babčáková je i zkušenou improvizátorkou. V tomto oboru je skutečnou expertkou – improvizaci učí na DAMU a rovněž pořádá improvizační workshopy pro herce a studenty hereckých škol, zakončené společným vystoupením. „Celý život je improvizací, vždyť nevíme, co je za rohem,“ říká. A jak vypadá její osobní život? „Není to tak dlouho, co jsem zjistila, že podobně jako ve své roli v Comebacku žiju sitcom. V partnerském životě, někdy ve vaření, často ve výchově. A čím dál víc jsem jako moje máma – chovám se tak, pohybuju se tak a stále víc tak vypadám. Bohužel vypadám jako máma teď,“ směje se Simona a dodává: „Při pohledu do zrcadla občas zaječím a pak si za čtrnáct dní zvyknu.“
Tono Stano – proslavil se černobílými snímky netradičně zachycujícími krásu ženského těla. Aktuální výstava Tona Stana, legendy česko-slovenské fotografie, v holešovické Trafo Gallery však nečekaně kombinuje fotografii s abstraktním uměním. Série s názvem Brusel vznikla neobvyklým způsobem, kdy modelka při malbě fungovala jako lidský štětec. Přesto největší část Tonovy tvorby definuje nahé ženské tělo. „Došel jsem k tomu, že nic lepšího než svlečená postava neexistuje. Rodíme se a umíráme nazí. V aktech je o nás hodně pravdy: je to nejčistší způsob, jak něco sdělit. Když se podívám na akt, který je třeba přes třicet let starý, nic na něm dobu necharakterizuje přímo. Můžete klidně věřit tomu, že jsem ho vyfotil včera. Kdybych ve stejném období udělal módní fotku, hned by bylo jasné, ze kdy pochází. Buď by se opět trefila do trendů, nebo by už nebyla aktuální. Pod vrstvami oblečení nahotu všichni skrýváme. Dnes je ale velmi komplikovaná doba, protože začíná převažovat prudérnost, a to je průšvih,“ říká Tono.
Kateřina Dolenská – lektorka obličejové jógy. „Miluji život a jsem požitkář, užívám si každou chvíli. Ale nebylo tomu tak vždy. Před lety jsem věřila na tvrdou práci a život plný starostí. Až vlastní (ne)zdraví zastavilo můj úprk za… už ani nevím čím. Jóga se mi stala lékem, mámením, posláním, profesí,“ představuje se Kateřina, která je expertkou na obličejovou jógy. Tvrdí, že díky jejím cvikům, které stačí provádět jedenadvacet dní, viditelně omládnete o několik let. V SJK lektorka představí cviky, které mají obrovskou výhodu. Nemusíte se kvůli nim převlékat ani nikam jezdit. Můžete u nich sedět na gauči, a přesto vám pocit, že děláte něco pro své zdraví, nikdo nevezme. Kromě toho, že cvičit můžete kdekoli a kdykoli, začít můžete v jakémkoli věku a stačí vám pár minut denně. Jen možná bude lepší, když budete sami. Vaše grimasy během cvičení totiž mohou vyvolávat u okolí záchvaty smíchu!


Komentáře k pořadu: 107 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 12.10.2022
Čas
21.35 - 22.40
Délka
65 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Sama doma
Být doma neznamená samotu. Harmonie vztahů a rodiny
dnes 12.30
ČT1
Nebezpečné vztahy live
Životní kotrmelce, zklamání, nenávist a bolest! To vše tváří v tvář
dnes 13.25
Barrandov
Exkluziv Kateřiny Brožové
Nahlédněte spolu s námi do světa hvězd a jejich nejbližších
zítra 00.15
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníStředa 30. 11. 2022 Svátek má Ondřej
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz