Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Talk Show

Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show


Dlouhý popis
Adéla a Dalibor Gondíkovi – herci, moderátoři a baviči. Jsou úspěšní, jsou veselí, jsou sourozenci a je o nich známo, že se mají rádi. Dělí je od sebe tři roky a v českém showbyznysu asi nenajdete jinou sourozeneckou dvojici, která by si byla blíž – jak osobně, tak profesně. V rozhlase spolu moderují již více než dvacet let, potkávají se i na divadelním jevišti a mezi společnými přáteli jsou známi tím, že je na večírcích dovedou skvěle pobavit. Dalibor na sestru v tomto směru jednou prásknul, že ani tak on, zato ona byla královnou večírků: „Já taky nebyl svatej, ale tuhle vlajku vždycky držela ona.“ A Adéla musela souhlasit: „To nepopírám. Na konzervatoři jsem toho vymetla rozhodně víc než Dáda a měla jsem docela výdrž. Když jsme někde pařili, já přišla do školy hned na osmou ráno a všechny jsem omluvila. Možná proto, že mi znělo v hlavě tátovo: Pětky mít můžeš, ale neomluvené hodiny nesnesu.“ Co dělají, když nemůžou hrát divadlo, a jaké mají plány do roku 2021, se diváci od sourozenců Gondíkových dozví v první letošní Show Jana Krause.
Martina Viktorie Kopecká – farářka Církve československé husitské. Narodila se v roce 1986 v Lounech. Zajímaly ji opera i svařování trubek, chtěla se stát umělkyní, jen nevěděla jak. A tak začala pracovat v nadnárodním korporátu. Tam ji to ovšem brzy přestalo bavit a Martina začala intenzivně přemýšlet, kým vlastně je. „Trvalo to pak ještě tři roky, než jsem si podala přihlášku na teologii. Více méně zkusmo, jen tak si ,něcoʽ vystudovat. Že to nebude jen tak, pochopil bohoslovec-začátečník velmi brzy. Netknutá křesťanstvím a vírou v cokoli jsem se vypravila koupit si svou první Bibli,“ vzpomíná na své duchovní začátky na internetovém Deníku farářky. V roce 2011 přijala křest, v práci dala výpověď, ještě vystudovala psychologii a jejím prvním církevním působištěm se stal kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí, kde je podle svých slov jednou nohou a srdcem dodnes. Martina Viktorie Kopecká zastupuje Církev československou husitskou v několika mezinárodních organizacích, což byste, kdybyste ji potkali na ulici, vzhledem k její vizáži modelky jen těžko hádali.
Prokop Zach – mladý herec. „Syn Prokop šel dneska poprvé na konzervatoř. Včera se těšil, dneska už měl strach,“ řekl 1. září minulého roku v rozhlasovém rozhovoru známý herec Roman Zach. „Dělal ještě zkoušky na kameru a režii. Skončil druhý z uchazečů. Já bych byl radši, kdyby toho uměl víc, ale konzervatoř zvítězila,“ dodal k nejbližší budoucnosti svého potomka. Kolik talentu Prokop zdědil a nakolik se ubírá vlastní hereckou cestou, mohou diváci posoudit například ve filmu 3Bobule, v seriálu Já, Mattoni nebo v televizní sérii Božena. Kromě filmu a televize vystupuje patnáctiletý herec, který se zanedlouho objeví na obrazovkách TV Prima v seriálu Hvězdy nad hlavou, v Šakalích létech Divadla Na Fidlovačce a má rád skateboarding.


Komentáře k pořadu: 107 přečíst / napišStanice
Prima
Datum
St. 13.1.2021
Čas
21.35 - 22.35
Délka
60 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Máte slovo s M. Jílkovou
Tváří v tvář problému. Připravili: M. Jílková, K. Dušková, J. Smrž a R. Kudrnáček
zítra 00.50
ČT1
Před půlnocí
Bigbítová legenda a host Pavel Váně (2013)
zítra 02.10
ČT2
Exkluziv Kateřiny Brožové
Nahlédněte spolu s námi do světa hvězd a jejich nejbližších
zítra 02.35
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníStředa 14. 4. 2021 Svátek má Vincenc
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz