Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

73% 2175 hlasů
film / drama, fantasy, romantický, USA, , 178 min., od 11 let
Meet Joe Black
Kinopremiéra v ČR 7.1.1999, DVD od 26.1.2004 Universal, Blu-Ray od 7.4.2021 Magic Box

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:23Fantaskní romantický příběh o smrti, která chtěla poznat život.
Mediální magnát William Parrish si užívá života plnými doušky. I pro něho si však jednoho dne přijde Smrt. Ta mu ale udělá zcela výjimečnou nabídku - časový odklad za možnost přiučit se něco o lidech. V podobě sympatického světlovlasého mladíka, který si říká Joe, tak Smrt vstoupí nejen do Parrishova života, ale i do života jeho krásné dcery. Tím, že se dívka do Joea zamiluje, se vše mění. Smrt v lidském těle poznává, co je to láska, a hrozivá osudovost budoucnosti náhle dostává pro všechny nový rozměr...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Tak... film, který má perfetkní hudbu. Fantastické herce, zejména Anthonyho Hopkinse, který opět vládne všem a všemu kolem sebe a rozhodně vůbec ne špatného Brada Pitta, pro kterého je Joe Black rozhodně jednou z těch lepších rolí. Pak má taky neskutečně nádhernou herečku, neodolatelnou a opravdu zatraceně pěknou Claire Forlani, velmi zajímavý příběh a příjemný bonus v podobě povedeného českého dabingu. Má tři hodiny, ale strašně rychle uteče. Přesto je na čtyři. Má nádherných závěrečných dvacet minut a opravdu luxusní pětihvězdičkový závěr, jeden z nejsilnějších, co jsem kdy viděl, přesto je na čtyři. Romantika není nijak dráždivá, neurazí, stejně jako fantasy linka, přesto je na čtyři. Prostě je to film, který má všechno, chyb málo a funguje a přesto je na čtyři. A já je dal, protože k žádnému filmu nesedí líp, než k tomuhle. Silný zážitek. 85%.
Všechny komentáře k filmu 65+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Seznamte se, Joe Black

obrazek
Těsně před pětašedesátými narozeninami začne tiskový magnát Bill Parrish slýchat podivný hlas a brzy pochopí, že to k němu promlouvá Smrt. Zatímco jeho starší dcera Allison připravuje na otcovy narozeniny velkolepou oslavu, vzpomíná Bill na svou ženu a netají se nadějí, že také jeho mladší dcera Susan prožije podobně velkou, bláznivou lásku. Dívka chodí s Billovým ambiciózním spolupracovníkem Drewem, jejich vztah se však příliš nepodobá vášnivé lásce. Toho dne odpoledne se dívka seznámí se sympatickým mladým mužem, který se právě přistěhoval do města. Dvojice se do sebe na první pohled zamiluje, když se však rozloučí, srazí mladého muže auto. Večer vyruší Billa od rodinné večeře nezvaná návštěva.
obrazek
Muž pochopí, že nezvaný host je Smrt. Ta na sebe vzala podobu autem sraženého mladíka. Vzala si dovolenou a chce poznat, jak to mezi lidmi chodí. Bill se má stát jeho průvodcem a výměnou si za to prodlouží o pár dnů život, aby tak mohl dát do pořádku své záležitosti. Magnát ho představí ostatním jako svého přítele Joea Blacka. Mladík se pomalu seznamuje se světem, lidmi a jejich životem, potkává Susan, která nechápe, proč je jiný než při setkání v kavárně. Další den Bill představí na zasedání rady Joea jako svého nového asistenta a překvapivě odmítne výhodnou fůzi, kterou připravoval Drew. Zatímco Drew začne tajně jednat s vedením podniku o jeho odvolání, pozoruje Bill s nelibostí, jak se Joe sbližuje se Susan, což je podle něj porušením úmluvy. <>Obrázek nenalezen<> Mladík je zmatený, neví, co se s ním děje. Láska je pro něj totiž zcela novým citem. Čas se krátí a jak Bill tak Joe se smíří s tím, že budou muset odejít. Ještě předtím je však potřeba překazit Drewovy plány na fůzi, která by znamenala likvidaci podniku, a vyřešit potíže s láskou, které má Joe a Susan.


Podobné filmy

Vzmuž se
(Man Up) Nancy je novinářka a je jí už přes třicet. I přes úsilí svých přátel, kteří ji do...
zítra 02.40
Nova Cinema
První rytíř
(First Knight) Král Sean Connery a rytíř Richard Gere se střetnou v největší bitvě života ...
zítra 11.00
Nova Cinema
Yeti: Ledové dobrodružství
(Smallfoot) Jednoho dne narazí bystrý sněžný mladík Yeti Migo na něco, co údajně neexistuj...
zítra 13.50
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Pá. 10.12.2021
Čas
08.50 - 12.25
Délka
215 min.
Typ
film
Specifikace
širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 18. 1. 2022 Svátek má Vladislav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz