Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

75%
film / komedie, dobrodružný, science fiction, Polsko, , 120 min., od 16 let
Seksmisja
DVD od 1.5.2006 Urania

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:45Co se stane, až vymřou všichni opravdoví muži.
Hlavní hrdinové, dobrovolníci Max a Albert se po umělém zmrazení těla probouzejí o "něco" déle, než jak to plánoval původní vědecký experiment. Jejich šok je dvojnásobný, neboť se ocitli v 21. století, v novém společenství, kde žijí pouze ženy.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu No, konečně se jednou v Polsku něco povedlo udělat dobře. Tenhle film je úplně geniálně promyšlený, má to grády, spád, prostě vodopád neskutečných momentů, hrůzyplných chvil a hlavně si člověk říká, že co to ty ženy spolu všechno prováděly. Prostě bomba námět, zpracování!
Všechny komentáře k filmu 24+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Sexmise

Dva dobrovolníci Max a Albert souhlasí s nabídkou na otestování přístroje a nechají se na dobu tří let zmrazit. Místo v roce 1993 se ale probudí o padesát let později v podivném, sterilním světě bez mužů. Všude kolem nich jsou jen samé ženy, které žijí v podzemním městě, protože ovzduší na povrchu planety je kontaminováno. Max a Albert jsou proti své vůli považováni za primitivní archeologický nález a hrozí jim smrt, anebo násilná přeměna v ženy. Ženy převzaly vládu nad světem a naši hrdinové se stávají pokusnými králíky. Díky dívce jménem Lamia, která zcela nepropadla feministické propagandě, se mužům podaří uprchnout. Ukáže jim cestu na povrch a spolu s nimi se rozhodne i ona zemřít na zamořené planetě mimo svůj bezpečný podzemní domov. Jenže na zemi je vše jako kdysi, dokonce je tam i dům, ve kterém tajně bydlí šéfka podzemního ženského společenství.


O filmu

Film natočil Juliusz Machulski, který žánru sci-fi vtisknul komediální nadsázku, navíc ve vyprávění o totalitním státě ovládaném ženami, zesměšňuje krajní polohy feminismu, stejně jako polskou mentalitu. Na vzniku scénáře se - vedle režiséra a Jolanty Hartwigové - podílel také český scenárista Pavel Hajný. Populární Jerzy Stuhr ve filmu ztvárnil živočišného a poněkud "přímočarého" vykuka Maxe, který z každé situace hledá únik pomocí nějakého fígle či nápadu. Jiný pól mužské mentality po jeho boku předvádí herec Olgierd Lukaszewicz, jenž ztělesnil spíše intelektuálního a idealisticky uvažujícího romantika Alberta.

Podobné filmy

Malá černá skříňka
(Little Black Book) Brittany Murphy by ráda znala minulost svého přítele Rona Livingstona....
dnes 13.30
Nova Cinema
Velká sázka o malé pivo
Oldřich Kaiser a Jiří Lábus v komedii o jedné neobvyklé obchodní transakci (1981). Dále hr...
dnes 14.50
ČT1
Krotitelé duchů
(Ghostbusters) Duchové se začínají v New Yorku nebezpečně rozmáhat a dělají výtržnosti! Je...
dnes 14.55
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Út. 21.11.2023
Čas
13.10 - 15.45
Délka
155 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníNeděle 25. 2. 2024 Svátek má Liliana
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz