SERIÁL: Sanitka 2   díl: I/12 - (1. série / 12. díl)


   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

64% 39 hlasů
seriál / thriller Česká republika,
< Předchozí díl12. z 18 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...


Některé zásahy záchranné služby se niterně dotýkej záchranářů samotných, takový okamžik zažije i Fanda Beznoska. Doktor Kaderka zažívá překvapivé chvíle, v nichž se mu jakoby vrátilo mládí. A překvapivé chvíle zažívá i záletný doktor Bláha, který se dozvídá, jaký je definitivní konec jeho pomoci Simoně Mádrové. Nebezpečným a kuriózním případem záchranné služby se stane dítě, napadené doma chovaným jedovatým hadem. Záchranář Neliba se dozvídá pravý důvod návratu svého odvrženého syna do vlasti. Jeho předsudek je podroben těžké zkoušce. Kaderkův nový, prudce se rozvíjející vztah, začne ukazovat svou pravou povahu, ale to všechno doslova převálcuje velké neštěstí, které se stane v rockovém klubu, plném mladých lidí. Toto neštěstí patří k těm největším a nejbrutálnějším případům, u kterého záchranáři zasahují. A v těchto těžkých a nebezpečných chvílích ředitel Kaderka definitivně pochopí, kam skutečně patří, kdo je jeho skutečnou partnerkou.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu jedna za hvezda za kameru a strih. jinak nechapu ze 20let po revoluci, reziser ktery tocil az po totaci a natocil UPLNE stejny shit co byla jednicka. a nebo je tak dobrej, ze to zkopcil na jednicku. tedy na jednu hvezdu.
Všechny komentáře k seriálu 30+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu I/12

Doktor Jandera, bývalý legendární ředitel záchranné služby, se vrací ze svého působení v Africe v rámci Lékaři bez hranic. Setkává se se svou rodinou, s Eliškou, kdysi velkou láskou a dnes už jen bývalou manželkou, s dospělým synem Markem, začínajícím lékařům, bratrem Jardou, ředitelem konzervatoře a jeho ženou Alžbětou, jejíž slábne zrak ale i se svou druhou ženou, doktorkou Markétou Foldynovou , nemocniční lékařkou, pocházející z velmi bohaté rodiny. Setkání je složité a mnohé to předznamenává: rozpaky obou manželek, synova nezávislost, ale i neštěstí bratra a jeho ženy. Sám doktor Jandera se vrací do nejistoty, co sám se sebou a svým životem.


Podobné seriály

Mordparta II (7)
Krev 7. případ: brutální vražda zdravotní sestry místo činu: fakultní nemocnice V laborat...
dnes 21.35
Prima
Návrat Sherlocka Holmese (1)
(The Return Of Sherlock Holmes, The) Prázdný dům Případy nejslavnějšího detektiva na svět...
dnes 22.13
ČT1
Balthazar III (4/8)
Proti všem Soudní lékař, profesionál a fešák se stínem v duši. Tomer Sisley v hlavní roli...
zítra 00.05
ČT2
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Ne. 28.8.2022
Čas
14.35 - 16.00
Délka
85 min.
Typ
seriál


Registrace
PřihlášeníPátek 7. 10. 2022 Svátek má Justýna
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz