Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

64% 883 hlasů
film / komedie, romantická komedie, Německo/USA, , 127 min., od 6 let
DVD od 14.11.2012 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize zítra Sky Movies Greats HD 15.25, út. 14.2. Sky Movies Select HD 07.00, so. 18.2. TVP Kultura 20.00
Sky Movies Greats HD 15.25
Sky Movies Select HD 07.00
TVP Kultura 20.00
Ukázka
01:37Moderní pohádka o Popelce a lásce, která přišla ve správný okamžik.
Sabrina je dcerou šoféra miliardářské rodiny, která se vášnivě zamilovala do jejich syna Davida. Ten však o chudobné děvče ani pohledem nezavadí. A tak zklamaná Sabrina odchádzí do Paříže, kde se ze škaredého káčátka promění v půvabnou, sebavědomou mladou dámu. Po triumfálním návratu domů se jí podaří očarovat nejen Davida, ale i jeho bratra Linusa. Vznikne tak nečakaný milostný trojuhelník a tentokrát si může vybírat Sabrina...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Harrison Ford a Julia Ormond povýšili tuhle předvídatelnou naivní romantiku na skvělou a příjemnou podívanou.
Všechny komentáře k filmu 10+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Sabrina

obrazek
Titulní postavou romantického, téměř pohádkového příběhu o Popelce nebo spíš o ošklivém káčátku, je Sabrina Fairchild, dcera řidiče, který celý život pracuje pro velmi zámožnou rodinu Larrabeeových. Té vládne rázná Maud, které s vedením miliardového rodinného podniku pomáhá starší syn Linus, výtečný obchodník, ovšem zdánlivě muž bez srdce. Jeho mladší bratr David jakoby byl jeho pravím opakem. Lehkomyslný sukničkář, který se o podnik příliš nezajímá. A Sabrina od malička sleduje jejich pohádkový život a sní o tom, že se jí David všimne. Ten však o nevzhlednou a poněkud nemotornou dívku ani okem nezavadí.
obrazek
To se ovšem změní poté, co Sabrina odjede na čas "na zkušenou" do Francie, kde pracuje jako asistentka pro časopis Vogue. Osamělá nemotorná dívka tu získá přítelkyni v elegantní šéfce Irene a s její pomocí a pomocí fotografa Louise, se postupně mění z ošklivého káčátka v okouzlující a elegantní krásku. Když se vrátí do Ameriky, David ji vůbec nepozná a přestože má před svatbou, zcela okouzlen ji pozve na večerní párty. Davidova nevěsta Elizabeth Tysonová však není jen vhodnou nevěstou, ale také velmi výnosným obchodním spojením, které by přinesla fůze obou rodinných podniků.
obrazek
A protože obchod nesmí být ohrožen, rozhodne se Linus společně s matkou zakročit a elegantně dívku odklidit z cesty. Linus se rozhodne dívku bratrovi odloudit a potom ji uklidit mimo jeho dosah, například do Francie. Samotářský morous (o kterém se vypráví že je "jediný žijící dárce srdce") se však ve svých plánech poněkud přepočítá. Půvabná a inteligentní Sabrina ho proti jeho vůli zcela okouzlí a on se do ní zamiluje natolik, že je ochoten i nevídaného, totiž vzdát se výhodného obchodního spojení.


Podobné filmy

Už tam jsme?
(Are We There Yet?) Bývalý baseballový hráč Ice Cube žije pohodlným životem svobodného mlá...
dnes 09.25
Nova Cinema
Přání
Co si přál malý Jirka ze všeho nejvíc? Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři (1978). Hrají: ...
dnes 10.23
ČT1
Bridget Jonesová: S rozumem v koncích
(Bridget Jones: The Edge of Reason) Třicátnice Renée Zellweger už není sama. V úžasném prá...
dnes 16.10
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Pá. 30.9.2022
Čas
13.25 - 16.05
Délka
160 min.
Typ
film
Specifikace
skryté titulky


Registrace
PřihlášeníÚterý 7. 2. 2023 Svátek má Veronika
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz