Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

50% 916 hlasů
film / thriller, akční, USA/Španělsko, , 93 min., od 12 let
The Cold Light of Day
Kinopremiéra v ČR a SK 12.4.2012, DVD od 17.10.2012 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:03Instinkt je jeho největší zbraní.
Když mladý byznysmen Will Share přijede do Španělska na týdenní rodinnou dovolenou, není zrovna prázdninově naladěn. Jeho začínající firma má problémy a napjatý vztah s puntičkářským otcem Martinem to všechno jen zhoršuje. Když je ale Willova celá rodina unesena lidmi, ze kterých se vyklubou tajní agenti pátrající po záhadném kufříku, Will se najednou ocitne sám na útěku. Z ničeho nic se znovu objeví otec Martin a Willův svět se otočí vzhůru nohama, když mu otec prozradí, že je agent v utajení zapletený do mezivládní sítě lží a tajemství. Will musí najít způsob, jak zachránit svou rodinu.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Pchá, ještě někdy vám skočím na to, že ve filmu hraje Willis. Než se divák rozkouká, je po něm. A pak se začnou dít věci, které jste opravdu nikdy nechtěli vidět, pokud jste jen trošinku fanoušek filmu.
Všechny komentáře k filmu 15+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu S ledovým klidem

Mladý obchodník Will přijíždí do Španělska, aby strávil pár dní na plachetnici se svými rodiči, s mladším bratrem Joshem a jeho přítelkyní Darou. Otec Martin pracoval celý život jako kulturní atašé, rodina se kvůli němu často stěhovala, a tak si Will s Joshem nikdy nenašli kamarády. Will s autoritativním otcem nikdy nevycházel. Nyní po jedné z hádek opouští naštvaně loď a vyráží se uklidnit do přímořského městečka. Když se odpoledne vrátí, je plachetnice pryč. Znepokojený Will vyráží po pobřeží a v zátoce otcovu loď objeví. Je zničená a vykradená, matka, otec, Josh i Dara zmizeli. Obrací se na místní policii, brzy však pochopí, že jeho rodina byla unesena a policie s únosci spolupracuje. Pokusí se utéct, jeho protivníci jsou však v přesile. Vzápětí přichází Willovi na pomoc jeho otec. Martin se dovídá, že nepracuje pro ambasádu, ale jako tajný agent CIA. Když byl Will pryč, vtrhli na loď ozbrojenci a matku, Joshe i Daru odvedli. Martin dostal 24 hodin na to, aby jim vrátil kufřík, který CIA během nedávné akce zabavila. Will je brzy postaven před velký problém - musí najít kufřík, o kterém vůbec nic neví, zachránit svou rodinu a přijmout minulost svého otce.


Podobné filmy

Zlý časy v El Royale
(Bad Times at the El Royale) Píše se rok 1969 a v prázdném motelu El Royale se znenadání u...
dnes 22.25
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Zúčtování
(The Accountant) Geniální matematik Ben Affleck pracuje pro nejnebezpečnější organizace sv...
dnes 22.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Sezóna zabíjení
(Killing Season) Dva veteráni války v Bosně, Američan Robert De Niro a bývalý srbský voják...
zítra 00.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima
Datum
Ne. 22.11.2020
Čas
03.30 - 05.25
Délka
115 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, premiéra, HD


Registrace
PřihlášeníSobota 16. 1. 2021 Svátek má Ctirad
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz