Informace    Fotky    Recenze    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

napsáno 26.9.2013 

Recenze

Dom, Brian a zvláštní agent Hobbs minule prožili zajímavé adrenalinové dobrodružství, které stálo jednoho mafiána sto milionů dolarů a teď jsou zpět.  
 
Po tom jak skončil minulý díl se zdálo, že není důvod, aby se dal tým znovu dohromady a riskoval své štěstí. Ano, stále jim chyběl domov, ale to bylo opravdu to jediné. Hobbs (Dwayne Johnson) však potřebuje píchnout s partou profesionálních námezdních řidičů a tak nadhodí trumf z největších.  
 
Letty (Michelle Rodriguez), která byla považována za mrtvou, ve skutečnosti žije a pracuje právě pro skupinu, po které jde Hobbs.  
 
Jediná věc, která by Doma (Vin Diesel) a Briana (Paul Walker) mohla vrátit zpět, zafunguje dokonale a celý tým se dává znovu do práce. Tentokrát spolupracují s Hobbsem, kterému pomáhá parťačka Riley Hicksová v podání více než schopné bojovnice Giny Carano. Motivací Domova týmu je kromě Letty i šance na úplnou amnestii, tedy pokud se vše podaří dotáhnout až do konce.  
 
Minulý díl poskytl natolik adrenalinové dobrodružství, že už si jen těžko šlo představit něco většího. Režisér Justin Lin se však chtěl rozloučit důstojně, a tak nám servíruje všemožnou akci, do které neváhá použít dokonce i tank.  
 
V podobném filmu ale neuvažujete o základních fyzikálních zákonech, jde především o adrenalin. Po minulém díle nám sice nenabízí nic převratně nového, můžeme si ale v obměněné podobě užít to, co se nám líbilo už v minulosti.  
 
Když si to tak přeberu, o těchto filmech není potřeba příliš dlouho psát. Tenhle díl jednoduše splňuje veškerá očekávání a patří k těm nejlepším z celé série.  
 
Vzhledem k tomu, kdo nám byl představen jako budoucí záporná postava pro sedmý díl, se nemůžu už teď dočkat.

moviefan, 8 z 10Registrace
PřihlášeníNeděle 29. 1. 2023 Svátek má Zdislava
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz