Informace    Fotky    Recenze    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

71% 2599 hlasů
film / thriller, akční, dobrodružný, krimi, USA, , 130 min., od 12 let
Fast & Furious 6
Kinopremiéra v ČR a SK 23.5.2013, DVD a Blu-Ray od 25.9.2013 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:27Všechny cesty vedou sem.
Na konci pátého dílu se Dom a Brian radovali z dobře odvedené práce, když jejich zásluhou skončil jeden mafián z Ria o sto miliónů dolarů chudší a oni o stejnou sumu bohatší. Vše však mělo háček, nad oběma visela hrozba vězení, a tak se museli rozprchnout po světě, daleko od svých blízkých. Zvláštní agent Hobbs, jenž jim šel po krku, se mezitím zaměřil na novou partičku bezohledných námezdných řidičů, kteří svých schopností za volantem využívají k páchání zločinu. Skupina vedená bezohledným a chladnokrevným géniem zločinu Owenem Shawem mu ale neustále uniká, a tak se ji rozhodne zastavit jejich vlastními zbraněmi. S pomocí rychlých řidičů, kteří jako by se za volantem narodili. A těmi nejlepšími jsou přece Dom, Brian a jejich tým. Odměna za takovou práci? Úplné očištění a možnost vrátit se domů. Pro Doma je tu ještě jedna speciální motivace - jeho holka Letty, kterou všichni považovali za mrtvou, žije a navíc pracuje pro nepřítele.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Je to perfektní a koukatelný film na který se dá koukat.
Všechny komentáře k filmu 71+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Recenze

Dom, Brian a zvláštní agent Hobbs minule prožili zajímavé adrenalinové dobrodružství, které stálo jednoho mafiána sto milionů dolarů a teď jsou zpět.    Po tom jak skončil minulý díl se zdálo, že není důvod, aby se dal tým znovu dohromady a riskoval své štěstí. Ano, stále jim chyběl domov, ale to bylo opravdu to jediné. Hobbs (Dwayne Johnson) však potřebuje píchnout s partou profesionálních námezdních řidičů a tak nadhodí trumf z největších.    Letty (Michelle Rodriguez), která byla považována za mrtvou, ve skutečnosti žije a pracuje právě pro skupinu, po které jde Hobbs.    Jediná věc, která by Doma (Vin Diesel) a Briana (Paul Walker) mohla vrátit zpět, zafunguje dokonale a celý tým se dává znovu do práce. Tentokrát spolupracují s Hobbsem, kterému pomáhá parťačka Riley Hicksová v podání více než schopné bojovnice Giny Carano. Motivací Domova týmu je kromě Letty i šance na úplnou amnestii, tedy pokud se vše podaří dotáhnout až do konce.    Min... Celá recenze
moviefan, 8 z 10

Popis filmu Rychle a zběsile 6

Některé motory nezadřete, i když jezdíte zásadně jen s pedálem plynu zašlápnutým v podlaze. Vin Diesel, Paul Walker a Dwayne Johnson se vracejí v dalším díle jedné z nejúspěšnějších filmových sérií současnosti. Už pošesté se bude ve vytuněných kárách jezdit výhradně rychle a zběsile, k tomu přibude pár luxusních akčních scén, ze kterých všem spadne čelist, a vrcholem všeho bude návrat postavy, u které by něco takového asi nikdo nečekal. Na konci pátého dílu se Dom a Brian radovali z dobře odvedené práce, když jejich zásluhou skončil jeden mafián z Ria o sto miliónů dolarů chudší a oni o stejnou sumu bohatší. Vše však mělo háček, nad oběma visela hrozba vězení, a tak se museli rozprchnout po světě, daleko od svých blízkých. Zvláštní agent Hobbs, jenž jim šel po krku, se mezitím zaměřil na novou partičku bezohledných námezdných řidičů, kteří svých schopností za volantem využívají k páchání zločinu. Skupina vedená bezohledným a chladnokrevným géniem zločinu Owenem Shawem mu ale neustále uniká, a tak se ji rozhodne zastavit jejich vlastními zbraněmi. S pomocí rychlých řidičů, kteří jako by se za volantem narodili. A těmi nejlepšími jsou přece Dom, Brian a jejich tým. Odměna za takovou práci? Úplné očištění a možnost vrátit se domů. Pro Doma je tu ještě jedna speciální motivace - jeho holka Letty, kterou všichni považovali za mrtvou, žije a navíc pracuje pro nepřítele.


Podobné filmy

Sedmý syn
(Seventh Son) Zemi, a především celému lidstvu hrozí velké nebezpečí. Královna čarodějnic ...
dnes 18.10
Nova Cinema
Divočina patří lvům
(Living Free) Dobrodružství lvice Elsy a jejích mláďat v africké divočině. Britský film (1...
dnes 22.35
ČT2
Agatha a Ištařina kletba
(Agatha and the Curse of Ishtar) Naleziště obchází smrt. Agatha Christie vyšetřuje sérii v...
dnes 23.18
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Pá. 7.10.2022
Čas
20.20 - 22.50
Délka
150 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 7. 2. 2023 Svátek má Veronika
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz