Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

61% 1020 hlasů
film / thriller, akční, komedie, krimi, USA, , 104 min., od 15 let
Red Heat
DVD a Blu-Ray od 16.11.2011 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:13Americká akční krimi o pronásledování nebezpečného vraha, o smrtonosné honičce, která začíná u kremelské zdi a končí v Chicagu.
Arnold Schwarzenegger jako kapitán sovětského komisařství, mlčenlivý Ivan Danko, pátrá na území Spojených států po gruzínském pašerákovi a dealerovi drog Rostavillim. Danko má kromě profeisonálních také osobní důvody chytit bezohledného dealera, který se před ničím nezastaví: Rostavilli má na svědomí také smrt Dankova kolegy a nejlepšího přítele. Danko se dostane na zločincovu stopu s pomocí amerického policisty.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Scénář oukej, provedení na dvě věci. Mám pocit, že tenhle film se v Rusku nestal kultem nikoliv proto, že Arnold zde ztělesňuje všechny myslitelné ruské stereotypy, ale protože Rudé horko je prostě nuda. Slovní výstupy Jamese Belushiho jsou sice vtipné (v podstatě tu hraje bílého Eddieho Murphyho), ale snímek dojíždí na neuvěřitelně nudnou režii. Natahované akční scény nemají tempo, chybí tu pořádně zlý, nebo pořádně charismatický záporák (nebo oboje) a některé pasáže slouží jenom k neumětelskému natažení stopáže – vážně, co si kdo myslel s tou "honičkou" s autobusy? Pět minut koukáte, jak pomalu jedou přes město a samoúčelně odbočují do protisměru či ničí pamětihodnosti, jenom aby se na plátně něco dělo. Ne, tohle se fakt nepovedlo. A to jsem ještě nezmínil hudbu. Nevím, na čem Horner při skládání pro tuhle věc jel, ale to, co předvedl, nemá s dobrým ozvučením nic společného. Spíš to působí, jako by se zhulil a nechal si poradit od Davida Lynche. Co zde zní by totiž možná uspělo jako podkres k nějaké artové vymývárně, ale do chytlavých vypalovaček, jaké potřebuje osmdesátkový akčňák, má hodně daleko.
Všechny komentáře k filmu 10+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Rudé horko

obrazek
Hlavním hrdinou je kapitán sovětské milice Ivan Danko, který je na stopě gruzínských pašeráků drog. Při pokusu o zatčení nebezpečného Viktora Rostaviliho dojde k přestřelce a zločinci se podaří uprchnout. Společně se dvěma kumpány se rozhodne opustit zemi a dostane se do Chicaga, kde se rychle zapojí do obchodu s narkotiky. Rozjede velký kšeft s černošským gangem, ale pak je zatčen za banální dopravní přestupek. Danko je vyslán, aby Rostaviliho přivezl zpět. Ubytuje se v levném hotelu, kde před svým zatčením bydlel Rostavili a pak se vydá s policisty Ridzikem a Gallagherem do věznice, kde si má převzít vězně. Cestou z vězení jsou však přepadeni gangem, který Danka omráčí, Gallaghera zastřelí a Rostaviliho osvobodí.
obrazek
Přestože sovětský konzul Dankovi nařídí, aby okamžitě odjel zpět do Moskvy, tvrdohlavý policista neuposlechne a rozhodne se vypátrat uprchlého zločince sám. Jedinou stopou je klíč, který gruzínskému vrahovi sebral. Velitel Donnellly mu přidělí jako parťáka Ridzika. Oba muži začnou shromaždovat informace o chystaném obchodu. Přes naprostou nesourodost a vzájemnou nevraživost se oba muži začínají respektovat. Přestože se Rostavilimu podaří získat zpět klíč od schránky s ukrytými penězi na drogy, oba detektivové jsou mu v patách.


Podobné filmy

Dennis postrach okolí znovu zasahuje
(Dennis the Menace Strikes Again) Malý rošťák se vrací a svými skutky tentokrát dohání mrz...
dnes 05.25
Nova Cinema
Sněženky a machři po 25 letech
Stačilo náhodné setkání Viki Cabadaje s profesorem Kardou u lyžařského vleku, aby vznikl n...
dnes 13.15
Nova Cinema
Jen trošku štěstí
(Just My Luck) Lindsay Lohan žije na Manhattanu a na co sáhne, to se jí daří. Když se ale ...
dnes 15.40
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima Cool
Datum
Ne. 31.10.2021
Čas
22.50 - 01.10
Délka
140 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníStředa 8. 12. 2021 Svátek má Květoslava
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz