Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

54%
film / drama, akční, USA, , 104 min., od 12 let
DVD od 23.7.2007 a Blu-Ray od 5.12.2012 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize dnes FilmBox Extra HD (hr) 22.30, so. 20.4. FilmBox Premium (hr) 20.00
FilmBox Extra HD (hr) 22.30
FilmBox Premium (hr) 20.00
Ukázka
02:02Zatím poslední pokračování osudů outsidera z předměstí, který se s neuvěřitelnou pílí a houževnatostí vypracoval na špici boxerského Olympu.
Rocky Balboa zápasí v Moskvě. Zpočátku má jeho soupeř navrch, nakonec ale Rocky sebere všechny své síly a zvítězí. Je ale zcela vyčerpán a stane se mu podivná věc: po zápase nemůže ovládnout silný třes rukou. Adrian na něho naléhá, aby navštívil lékaře. Tam se Rocky dozví, že vzhledem k velkému počtu ran, které utržil za dobu své kariéry, má nebezpečně poškozený mozek. Adrian trvá na tom, aby Rocky s boxerskou kariérou okamžitě skončil. Právě v té době však Rockyho účetní pomocí falešné plné moci jeho jménem zpronevěří milion dolarů a Rocky musí prodat téměř veškerý svůj majetek. S Adrian a synem Rockym se vrací do míst, kde poprvé zvítězil v boxu. Kvůli penězům chce Rocky opět začít boxovat, nakonec vyslyší prosby nadějného mladého boxera Tommyho a stává se jeho manažerem...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Jediný díl ze 7.dílné ságy u kterého jsem se místy nudil.
Všechny komentáře k filmu 23+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Rocky V

obrazek
Rocky Balboa, nejprve bezvýznamný boxer z filadelfské periferie, potom světový šampión, přemožitel amerického mistra Apollo Creeda i ruského boxera Ivana Draga, se nakonec ocitá tam, odkud vzešel. Na dně. Kruh se uzavřel. Smrtící údery však nepřišly v ringu. Nejprve od lékaře, kterého Rocky navštívil poté, co nedokázal ovládnout třes rukou a nechal se znepokojenou manželkou přesvědčit, aby se podrobil důkladnému vyšetření. Vyšetření ukáže, že se box a mnoho utržených ran podepsaly na boxerově zdravotním stavu poškozením mozku. Adrian trvá na tom, že její milovaný manžel musí okamžitě skončit s boxem. Jenže vzápětí přijde druhá rána od jeho právního zástupce, který za pomoci falešné plné moci zpronevěří miliony dolarů a právníci boxera při vyrovnání dluhů připraví o všechny peníze a veškerý majetek. Je na tom stejně, jako když začínal. Nemá nic. Ve skutečnosti je na tom ještě hůře. Zestárl, ztratil rychlost, švih a jeho pověstný smrtící úder už také patří minulosti. Kvůli penězům se Rocky rozhodne znovu boxovat, ale jeho sláva je pryč a síla taky, od mladších soupeřů inkasuje mnohem víc tvrdých ran než jim sám rozdá a je zřejmé, že jako boxer skončil.
obrazek
V jednom z malých zapadlých boxerských klubů však objeví talentovaného a ctižádostivého mladíka, ve kterém vidí sebe samého před dvaceti lety. Stejná touha po úspěchu, stejné odhodlání a vůle zvítězit. Tommy Gunn se stává Rockyho nadějí na nový začátek. Vsadí na mladíkův bleskový úder, začne ho trénovat a vytrvá, přestože je jeho svěřenec více než problémovým hochem. Rocky Balboa v sobě opět musí najít sílu, s níž šel do nejtěžších bitev svého života.


Podobné filmy

Gravitace
(Gravity) Doktorka Sandra Bullock a zkušený letový specialista NASA George Clooney jsou nu...
dnes 14.15
Nova Cinema
Jak přijít o život
Petr Čepek a Karolina Slunéčková, od jejíhož narození nedávno uplynulo 90 let, v krimináln...
dnes 14.50
ČT1
Kurýr II
(Transporter 2) Jason Statham převáží jako nájemný kurýr ty nejnebezpečnější zásilky. V ob...
dnes 15.40
Prima Cool
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima Cool
Datum
So. 2.3.2024
Čas
15.10 - 17.25
Délka
135 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníNeděle 14. 4. 2024 Svátek má Vincenc
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz