Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

73%
film / drama, Životopisný, hudební, Velká Británie/USA, , 120 min., od 15 let
Kinopremiéra v ČR a SK 30.5.2019, DVD a Blu-Ray od 16.10.2019 Magic Box

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:05Zpíval jako bůh, žil jako rocker a vystupoval jako nezastavitelný showman. Eltonova cesta na vrchol světa pop music.
Rocketman je hudební fantazie, která vypráví životní příběh jednoho z nejúspěšnějších muzikantů současnosti. Elton John vždycky zpíval jako bůh, oblékal se jako nikdo jiný, žil jako pravý rocker a navzdory tomu přežil, aby vám o sobě mohl vyprávět.
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Rocketman

Snímek Rocktetman britského herce, scenáristy a režiséra Dextera Fletchera vypráví životní příběh jednoho z nejúspěšnějších muzikantů současnosti. Elton John vždycky zpíval jako bůh, oblékal se jako nikdo jiný, žil jako pravý rocker a navzdory tomu přežil, aby nám o sobě mohl vyprávět. Než se stal Eltonem Johnem, jmenoval se Reginald a byl to malý brýlatý oplácaný kluk, který si příliš nerozuměl s rodiči, zato s klavírem mu to šlo náramně. Zpočátku jen dělal křoví úspěšnějším muzikantům, jenže pak potkal svou nejspřízněnější duši, textaře Bernieho Taupina. Od tohoto setkání vedla strmá cesta na absolutní vrchol, možná až příliš rychlá na to, aby se dala zvládnout bez alkoholu a drog. Ty pomáhaly zejména ve chvílích, kdy se Elton cítil sám, opuštěný a nemilovaný, což se mu stávalo prakticky pořád. Jenže když jste duší rocker i showman, tak se z každého srabu prostě vyzpíváte. Od chvíle, kdy Elton čuchnul k údernějším rytmům, není jeho příběh klasickým životopisem, ale živelnou a bláznivou hudební show, v níž se jeho koncertní čísla prolínají s muzikálovými výstupy. Největší hity Eltona Johna, jako například Your song, I'm still standing nebo titulní Rocketman se tu objevují ve velmi originálních aranžích, jichž se ujal herecký představitel hlavního hrdiny Taron Egerton, který nejen že se Eltonovi podobá, ale vyrovná se mu i pěvecky. Všechny slavné hity ve filmu zazní právě v jeho podání. Hudba ve filmu byla oceněna Oscarem.


Podobné filmy

Bídníci
(Les Misérables) Liam Neeson jako Jean Valjean se dostal na galeje za to, že ukradl kousek...
dnes 09.45
Nova Cinema
Známí neznámí
Nejhloupější nápad života? Dát na oslavě mobily všech zúčastněných na stůl a veřejně poušt...
dnes 14.50
Nova
Propast
Stačí jedno neuvážené rozhodnutí a odpoledne se změní v drama (1982). Hrají: J. Bartoška, ...
dnes 14.55
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
ČT2
Datum
Po. 20.11.2023
Čas
22.10 - 00.11
Délka
121 min.
Typ
film
Specifikace
duální vysílání, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníNeděle 10. 12. 2023 Svátek má Julie
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz