Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

56% 137 hlasů
film / komedie, krimi, Česká republika, , 104 min., od 12 let
Kinopremiéra v ČR 2.11.2006, DVD od 1.3.2007 Bonton

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:22Černá komedie o gangsterech amatérech.
Nový film Karla Janáka, režiséra divácky úspěšných filmů Snowboarďáci a Rafťáci, nás tentokrát přivádí do světa mladých muzikantů, kteří se nečekaně ocitnou tváří v tvář praktikám podsvětí a mafie. Černá komedie o gangsterech amatérech je svým tématem i zpracováním poněkud odlišná od předchozích teenagerovských komedií. Využití komediálního žánru s akčními a kriminálními prvky je spolu s tématem filmu předpokladem, že by tento film mohl oslovit široké spektrum filmových diváků.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu ASI TO MĚL BÝT POD(FUCK), ALE BYL TO JEN FUCK. Pár frků tam bylo, ale jinak je to nuda, nemá to šťávu a chvílemi je cítit, jako by nevěděli, co s dějem dál. Všichni přehrávají, chovají se jak blbečci, ale to lze přehlédnout, to byl asi záměr. A říkám si, mělo to vůbec děj?
Všechny komentáře k filmu 40+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Ro(c)k podvraťáků

Jsou mladí, jsou sebevědomí, jsou drzí a jsou bez peněz... Mají svou kapelu, mají své plány, mají svou šanci, ale nemají nástroje. Potřebují peníze... A to hned!!!"Rebela" Radka právě vyhodili ze zaměstnání. "Playboy" Márty se práci úspěšně vyhýbá, je posedlý sváděním dívek a žen. "Slušňák" Tom pracuje v květinářství se svou dívkou Šárkou a "šéf" Luki instaluje alarmy do nemovitostí. Žalostná bilance party muzikantů, kteří potřebují novou aparaturu. Mají totiž jedinečnou šanci vystoupit jako předskokani slavného frontmana Džanga na jeho turné. Luki, jediný z party, kdo má pravidelný příjem, instaluje alarm ve vile muže, samotářského podivína, který žije se svým psem Johnem a dcerou Anetou. Luki si všimne, že je velmi bohatý. Zdá se mu neškodný a proto ostatní přivede na šílený nápad - únos psa. Kluci chvíli váhají, ale po zhodnocení své finanční situace se rozhodnou únos realizovat. Začnou vše připravovat do nejmenších detailů. Pak přijde den "D". Kluci dostanou peníze, vrátí psa a mizí z místa činu. Cestou bouřlivě oslavují. Ale mají pocit, že je někdo sleduje v podezřelém autě. Ukryjí se na polní cestě, vystoupí z auta a čekají. Vše se zdá být v pohodě. Náhle jejich auto exploduje i s penězi. Šokovaní, pěšky, bez peněz se vracejí domů. Rozhodli se zapomenout a už nikdy neriskovat. Jsou šťastní, že vyvázli se zdravou kůží a dají si slovo, že na dráhu zločinu už raději znovu nevstoupí. Jenže ruka podsvětí a svět zločinu je hned tak nepustí. U dveří Radkova domu sedí Bossův pes a celý šťastný své únosce vítá. Vše začíná znovu.


O hercích

Jiří Mádl
Student Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích. Příležitostně hrál v mládežnických divadlech (s jednou hrou, kterou napsal vyhrál soutěž krátkých divadel vysokých škol), také v Jihočeském divadle a zahrál si i v jednom videoklipu. Píše scénáře a divadelní hry, skládá písničky a zajímáji ho vědy jako psychologie, astrologie a grafologie.

Vojtěch Kotek
Patří k mladým hereckým talentům. Narodil se v roce 1988 v Praze, v divadelní rodině. Jeho otec hraje v divadle Járy Cimrmana a matka vystudovala produkci na DAMU. Mohli jsme ho vidět v řadě především televizních filmů, inscenací a seriálů jako Tuláci, Smrt pedofila, Josef a Ly, I ve smrti sami, Pojišťovna štěstí. Příležitost v celovečerním hraném filmu mu přinesl film Únos domů režiséra Ivana Pokorného a především Snowboarďáci Karla Janáka. Má za sebou divadelní a dabingovou zkušenost (především jako český hlas čaroděje Harryho Pottera).

O tvůrcích

Karel Janák
Režisér a scenárista absolvoval ČVUT, Fakultu jadernou a fyzikálně inženýrskou a hranou režii na FAMU. Už jeho školní filmy si odnesly řadu cen - Kateřina sama doma získala Cenu Českého literárního fondu a čestné uznání Festivalu FAMU, Sad stejné ocenění a navíc Cenu poroty na MFF Eurofilm St.Etienne ve Francii. Jeho celovečerní televizní debut Vetřelci v Coloradu získal na nejvýznamnějším specializovaném festivalu v Německu - v Chemnitzu hned tři ocenění: Hlavní cenu dětské poroty, Zvláštní uznání hlavní poroty dospělých a Cenu diváků! Kromě toho se věnuje reklamám a propagačním snímkům. Například pro TV NOVA realizoval kampaně a reklamní snímky k megafilmům Titanic, Den nezávislosti a Indiana Jones. (Za Titanic získal na festivalu Promax v Seville Golden Promax, cenu "Nejlepší filmové promo v Evropě", napodruhé získal Silver Promax v Kolíně nad Rýnem za film Den nezávislosti.) Právě v době natáčení filmu Snowboarďáci získal v Říme další cenu Golden Promax za upoutávku na filmy o Indiana Jonesovi. V této oblasti hojně spolupracuje i s HBO. Realizoval i reklamní kampaně pro Sazku (Vánoční kometa, GSM dobíjení, Keno, Jackpot), Opavii (Milionář), Nestlé (Jo-Jo) a Českou pojišťovnu.

Podobné filmy

Shazam!
Zásluhou starého kouzelníka se z velkoměstem protřelého chlapce Billyho Batsona stává dosp...
dnes 20.00
Nova Cinema
Skrytá vada
(Inherent Vice) Píše se rok 1970 a kalifornský soukromý detektiv Larry "Doc" Sportello se ...
dnes 22.25
Nova Cinema
Když se setmí
(After the Sunset) Špičkový zloděj Pierce Brosnan se na popud krásné společnice Salmy Haye...
zítra 06.50
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Ne. 3.7.2022
Čas
00.25 - 02.25
Délka
120 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky


Registrace
PřihlášeníStředa 17. 8. 2022 Svátek má Petra
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz