Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

76% 900 hlasů
seriál / krimi USA, , 42 min.
< Předchozí díl92. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: Bomb Voyage)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Dívka s hnědýma očima televize zítra Prima Krimi 15.00 (skryté titulky), čt. 2.2. Prima Krimi 02.30 (skryté titulky)
Ten hráč za nic nemůže televize zítra Prima Krimi 20.15 (skryté titulky), čt. 2.2. Prima Krimi 15.00 (skryté titulky)
Rebel s příčinou televize čt. 2.2. Prima Krimi 20.15 (skryté titulky), pá. 3.2. Prima Krimi 15.05 (skryté titulky)

Při vyšetřování smrti mladého muže, který založil neziskovou organizaci zabývající se odstraňováním min, se poručík Vince Korsak ocitne ve smrtelném nebezpečí.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 21+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu V minovém poli

Zatímco Jane se konečně stěhuje do bytu Mauřina známého profesora Sullivana, Angela s Kiki probírají přípravy na svatbu. Nina Holidayová intenzivně pracuje na identifikaci hackera, zapleteného do požáru Janina domu a Mauřina únosu. Zjišťuje, že má sestřenici, jistou Rhondu Hearnovou, která strávila nějaký čas ve vězení a nyní je venku na podmínku. Ovšem svému kurátorovi se už čtvrt roku nehlásí... Jane s Maurou mezitím ohledávají mladého muže, kterého v bostonském parku roztrhala mina. Uprostřed práce je poručík Korsak náhle varuje, že se ocitli v minovém poli. Sám totiž na okraj jedné miny šlápl, to ale svým kolegyním prozatím zatajil. Když se rozběhne záchranná akce a jsou přivoláni pyrotechnici, vyjde to ovšem najevo. Zatímco Jane, a pak i Maura jsou nakonec odvedeny do bezpečí, Korsak zůstává na místě... Mezitím vyšetřovatelé identifikují mrtvého jako Johna Franklina, jednoho ze zakladatelů neziskové organizace, která po světě odstraňuje miny. Jak se ukáže, Franklin sám minu rozhodně neodpálil, udělal to tedy někdo jiný. Policisté hovoří i s jeho společníkem Walterem Parkem, ale moc se toho nedozvědí. Angela dostane od Rona pozvání do Paříže, ale odmítá: má příliš mnoho práce. K výslechu se konečně dostaví Rhonda Hearnová, ale nechce odpovídat a chová se vyzývavě. Jane málem ztratí nervy, protože je neustále otřesená z nedávné příhody s Korsakem, přestože nakonec vše dobře dopadlo. Každopádně ale Rhonda její dům nezapálila. Podle e-mailů, mnohdy nenávistných, které dostával Franklin, vytipuje policie jistou Jenny Evansovou, která kdysi pro Franklina pracovala, a dokonce s ním i nějakou dobu žila, pak se ale rozešli ve zlém. Tvrdí, že jejich práce se zvrhla - neziskovka začala vynášet a její zakladatelé se místo odstraňování min věnovali stále více vlastní propagaci, večírkům a stykům s bohatými dědičkami. Jedna z nich s obětí pracovala v Guineji. Byla ovšem vdaná a její styky s Franklinem možná vadily jejímu manželovi. Tato stopa se ale brzy ukáže jako mylná. Naopak se potvrdí, že Franklin chtěl s pomocí jejích peněz začít znovu, přestal chodit na večírky a hodlal se seriózně věnovat původnímu poslání neziskovky. To se ovšem nelíbilo jeho společníkovi Parkovi, a tak ho odstranil. Když ho policisté dopadnou, snaží se ještě vyhrožovat bombou, ale Korsak ho neohroženě zneškodní... Otřesená Kiki, která si v první chvíli vyžádá čas na rozmyšlenou, a Korsak se domnívá, že ho chce opustit, se k němu vrací a Angela se nakonec rozhoduje do Paříže letět. Společně to oslavují, když volá Nina: našla konečně pojítko mezi aktéry zapálení Janina domu a únosu Maury: vězeňkyni Alici Sandsovou. Tým spěchá do vězení, ale ukáže se, že žena byla krátce předtím propuštěna.


Podobné seriály

Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (2)
Rekrut Bývalý mariňák Adams byl zabit v Afghánistánu při vojenském útoku na teroristy. Ag...
dnes 12.25
Prima Cool
Návrat komisaře Rexe X (3)
Škola strachu Po předčasném penzionování se Rex opět aktivně zapojuje do policejní práce,...
dnes 12.30
Prima
Kriminálka Miami IV (13)
(CSI: Miami IV) Tlumič Na párty, která je pořádána pod širým nebem, jsou zastřeleni přímo...
dnes 13.35
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima
Datum
Čt. 8.12.2022
Čas
11.30 - 12.30
Délka
60 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky, premiéra, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 31. 1. 2023 Svátek má Marika
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz