Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

76% 900 hlasů
seriál / krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl87. z 106 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Dívka s hnědýma očima televize zítra Prima Krimi 15.00 (skryté titulky), čt. 2.2. Prima Krimi 02.30 (skryté titulky)
Ten hráč za nic nemůže televize zítra Prima Krimi 20.15 (skryté titulky), čt. 2.2. Prima Krimi 15.00 (skryté titulky)
Rebel s příčinou televize čt. 2.2. Prima Krimi 20.15 (skryté titulky), pá. 3.2. Prima Krimi 15.05 (skryté titulky)

Jane prochází své staré případy, aby zjistila, kdo ji pronásleduje a vyhrožuje jí. Dostává bodyguarda a velmi se bojí o matku. Pak se ale ukáže, že cílem pronásledovatele, který ji chce co nejvíce ranit, je někdo jiný.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 21+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu 5:26

Maura Islesová si prohlíží videozáznam dokazující, že Janin byt někdo úmyslně podpálil. Má o přítelkyni strach. Jane ale vadí ještě víc, že je prozatím vyloučena z vyšetřování. Má probrat své staré případy a vytipovat případně někoho, kdo ji chce uškodit... Maura s Korsakem mezitím ohledávají mrtvolu mladé ženy, bývalé narkomanky, která byla nalezena mrtvá v domě na půli cesty. Na zápěstí má vytetovaného motýla a zdá se, že zemřela na předávkování. Jmenuje se Lianne Sampsonová a v minulosti byla souzena za drobné krádeže. Vyjde najevo, že chodila s jistým Tomerm Hobertem, pak se s ním ale náhle rozešla. Hobert vypoví, že se začala stýkat s někým jiným, prý s ním i pracovala... Nina Holidayová zpracuje záběry z videozáznamu tak, že se zobrazená plocha zvětší: na ruce držící hořící zapalovač je vytetován motýl. Frankie je ohromený: téhož motýla má na zápěstí i mrtvá. Byla to ona, kdo zapálil Jane byt? Nebo spíš jen pro někoho pracovala? Nejspíš pro muže, se kterým se začala před krátkou dobou stýkat. Při pitvě se v jejím žaludku najde pět balonků s kokainem, poškozených tak, že prosakovaly. Šestý balonek kromě drogy obsahuje i hodinky ukazující čas 5:26. Jane s hrůzou zjišťuje, že jde o její hodinky, které byly v bytě, který shořel. Datum na nich je zítřejší a policie se domnívá, že někdo hodlá Jane zabít. Stopy naaranžoval tak, aby je vyšetřovatelé nalezli. Maura jí okamžitě najme bodyguarda, kterého sama zaplatí. Jane se to nelíbí, ale musí se podřídit. Když druhý den, kdy je celý dům obklíčený policisty a sousedé prozatím evakuováni, uplyne 5 hodin 26 minut a nic se nestane, Jane pojme podezření, že čísla neznamenají čas. Napadne ji evangelium sv. Matouše 526, kde se hovoří o tom, že jako odplata bude hříšníkovi odebráno všechno. Jane si vzpomene, že na druhé straně hodinek bylo vyryté věnování od matky, a okamžitě ji začne hledat. Zalarmuje Korsaka a také Frankieho. Všichni jedou co nejrychleji k Angele domů, ta je ale v pořádku, neslyšela telefon, protože byla ve vaně. Jane se jí přizná, že ji někdo pronásleduje, což už matka částečně věděla od Frankieho. Když tedy neznámý nebo neznámá nechce Jane připravit o matku, kdo má být jeho obětí? Maura Islesová je volána k mrtvole, ale když přijede na určené místo, nikoho tam nenajde. Rozhlíží se kolem, když k ní někdo přiskočí zezadu, pevně ji uchopí kolem krku a táhne pryč.


Podobné seriály

Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (2)
Rekrut Bývalý mariňák Adams byl zabit v Afghánistánu při vojenském útoku na teroristy. Ag...
dnes 12.25
Prima Cool
Návrat komisaře Rexe X (3)
Škola strachu Po předčasném penzionování se Rex opět aktivně zapojuje do policejní práce,...
dnes 12.30
Prima
Kriminálka Miami IV (13)
(CSI: Miami IV) Tlumič Na párty, která je pořádána pod širým nebem, jsou zastřeleni přímo...
dnes 13.35
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima
Datum
Čt. 1.12.2022
Čas
11.30 - 12.30
Délka
60 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky, premiéra, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 31. 1. 2023 Svátek má Marika
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz