Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

76% 900 hlasů
seriál / krimi USA, , 42 min.
< Předchozí díl55. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: Just Push Play)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
5:26 televize zítra Prima 11.30 (skryté titulky), zítra Prima +1 12.30 (skryté titulky)
Falešná identita televize zítra Doma TV 18.00
Hra na schovávanou televize pá. 2.12. Prima 11.30 (skryté titulky), pá. 2.12. Prima +1 12.30 (skryté titulky)

V baru je nalezena mrtvá pianistka. Detektivové vypátrají, že měla problémy s alkoholem i tajně hrála na kytaru v metru. Jenom motiv k vraždě nenacházejí žádný.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 20+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Smrtící hra

V zábavním podniku má probíhat "Noc táborových ohňů", kde mají mladé autorky hrát své vlastní písničky. Jakousi dívku tam obtěžuje jeden z hostů. Uteče na toaletu hra i s pouzdrem s kytarou. Tam ji někdo krátce nato probodne ... Jane s rodinou řeší nečekanou krizi: přijíždí otec Frank a oznamuje, že má rakovinu. Zejména Jane a Frankie mu nemohou zapomenout, jak se choval k jejich matce a nejsou z jeho přítomnosti nadšení. Angela ho doprovodí na vyšetření. Nakonec se ukáže, že nemoc je ještě léčitelná... Obětí z nočního podniku je Natasha Osmanská, adoptivní dcera slavného skladatele a dirigenta, sama velice nadaná hudebnice. Rodiče ale tvrdí, že hraje na klavír, zatímco u sebe měla v okamžik smrti pouzdro s kytarou. V něm muselo podle zjištění policie ještě něco být. Hledá se také vražedná zbraň. V těle dívky byl zjištěn alkohol, drogy žádné. Na sobě měla zbytky laku na nehty a v žaludku proskurník ... Když policie identifikuje mladíka, s nímž měla Natasha v baru menší potyčku, ukáže se, že Wayne Bowman díku sice okradl, vrah ale pravděpodobně není. Ukáže se, že Natasha pila, chodila dokonce na odvykací kúru. Podle matky potřebovala překonat stud při vystupování na veřejnosti. Další indicie přivedou policii na místa, kam chodila hrát, mimo jiné i metro. Podle záběrů z pouličních kamer hrála velice dobře a ještě lépe zpívala. V metru ji ale jednou napadl muž, který se s ní hádal o místo na hraní. Policie najde Delroye Kinga, který se nakonec přizná, že chtěl dívku z metra vyštvat. Když ale slyšel, jak zpívá, své místo jí přenechal. Na dobu vraždy má pevné alibi. Mezitím se u Maury koná večeře, kde se sejde celá rodina Rizzoliových. Frank se trochu napije a hned nevybíravě napadne své dva syny, kteří vzápětí odcházejí. Jane je zoufalá. Druhý den se jí otec opět omlouvá. Nakonec mu Jane odpustí, ale jeho záměr vrátit se do Bostonu natrvalo ona i Angela odmítají ... Policie dostává povolení k prohlídce pokoje, v němž Natasha bydlela při odvykací kúře. Měla spolubydlící, jistou Kelsea, která také hraje na kytaru a má problémy s alkoholem. Jane s kolegy po pečlivém páítrání přijdou na to, že proskurník v Natashině žaludku pocházel z whisky, kterou si dívka dodávala odvahy. Láhev měla v pouzdře spolu s balíčkem čokolády. Vše dostala Kelsea v dárkovém balíčku ten samý den ráno a Natasha jí to vzala. Ona ale už předtím ukradla Natashe písničku a chtěla ji předvést před vydavatelem. Když zjistila, že ji chce tamtéž zazpívat Natasha, která byla jednoznačně mnohem lepší a navíc by se provalilo, že ona píseň ukradla, zvolila krajní řešení.


Podobné seriály

Na krok od nebe IV
(Un passo dal cielo IV) Vlčí muž Policejní komisař Vincenzo řeší další kriminální případy...
dnes 09.00
ČT1
Specialisté (118)
Linka 116 Specialisté vyšetřují vraždu lékaře, který se postavil na obranu mladé Vietnamk...
dnes 09.50
Nova
Walker, Texas Ranger VII (17)
Livegirls company Další pokračování příběhů neohroženého Walkera, který se nikdy netajil ...
dnes 10.35
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima
Datum
So. 15.10.2022
Čas
01.55 - 02.50
Délka
55 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky


Registrace
PřihlášeníStředa 30. 11. 2022 Svátek má Ondřej
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz