Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

76% 900 hlasů
seriál / krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl53. z 106 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
65 hodin televize zítra Markíza KRIMI 11.45 (skryté titulky), po. 5.12. Markíza KRIMI 09.25 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 11.45
Markíza KRIMI 09.25
V bohatství či chudobě televize zítra Markíza KRIMI 12.25 (skryté titulky), po. 5.12. Markíza KRIMI 10.00 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 12.25
Markíza KRIMI 10.00
V rakvi televize zítra Markíza KRIMI 19.00 (skryté titulky), po. 5.12. Markíza KRIMI 02.20 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 19.00
Markíza KRIMI 02.20
Markíza KRIMI 09.20

Jane přijíždí přítel z Afghánistánu, ona na něj ale nemá čas. Je plně zaměstnaná dvěma různými vraždami. Existuje podezření, že obě vraždy spolu souvisí.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 20+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Partners in Crime

Ve velké vaně na zahradě se večer koupe Rhonda Clarková, profesorka sociologie, která čeká na přítelkyni. Kolem pobíhá její labrador a štěká, pak ale náhle zmlkne. Rhonda má vedle vany magnetofon, který náhle čísi ruce shodí do vody. Rhonda je zasažena elektrickým proudem, ale snaží se ještě dostat ven. Pak ji vrah přidrží hlavu pod vodou... Maura se dozvídá, že Patrick Doyle starší, její dědeček, otec Paddyho, bude po třicetiletém věznění propuštěn na podmínku, a Paddy ji žádá, aby se o něj postarala, než se najde vhodný dům pro seniory... Nerudný stařík připraví doktorce horké chvilky... Manžel zavražděné, Rick, tvrdí, že jeho žena neměla nepřátele, a teď, když získala na univerzitě definitivu, byla dokonale šťastná. Podle toho, že pes přestal štěkat, když se blížil vrah, lze usoudit, že ho znal... V téže době je na parkovišti posilovny nalezen zastřelený Mark Cabot, šéf arbitrážní společnosti, v jejíž správní radě zasedá i jeho sestra Leslie. Tu a manželku oběti, Jenny, informuje Frankie Rizzoli o Cabotově smrti ... Na rozdíl od zavražděné profesorky měl Mark hodně nepřátel, nikde ho neměli rádi, ani v posilovně, a dělali mu všemožné naschvály. V Rhondině těle se najdou stopy alkoholu a konopí. V jejích plicích najde Maura psí chlup. Nepochází ale od jejího psa, nýbrž od německého ovčáka. Nakonec se najde přece jen jedna osoba, která Rhondu neměla ráda: student Max, jehož vyhodila od obhajoby, údajně kvůli tomu, že jeho práce je plagiát. Max ale, jak se ukáže, napsal práci sám, a přestože občas prodává marihuanu, vrahem není: má pevné alibi. Jane přijíždí přítel Casey z Afghánistánu. Kromě toho, že jako jediný něco svede se svéhlavým Patrickem, oznamuje Rizzoliové, že byl povýšen na plukovníka a musí se rozhodnout: buď se vrátí do Afghánistánu a bude pokračovat v kariéře, nebo se usadí - ale to by si ho musela vzít. Hledání psa, jemuž patřil chlup nalezený v plicích zavražděné Rhondy, přivede policii k jeho majitelce - Leslie Cabotové. Jane první napadne, že obě vraždy spolu souvisejí, a Sean Cavanaugh dodá, že podobně jako v Hitchcockově románu by se dva lidé - kteří se seznámili přes své psy - mohli domluvit na dvou "dokonalých" vraždách, přičemž by vrah neměl s obětí nic společného. Jane se rozhodne poštvat Ricka Clarka a Leslie proti sobě. Ovšem další pátrání odhalí, že Rick se v parku nescházel s Leslie, ale s Markovou ženou Jenny, která měla mimochodem se svou švagrovou poměr. Malým trikem Jane docílí, že se Jenny a Rick na lavičce v parku začnou hádat a mikrofon v obojku psa, se kterým se kolem prochází Casey, zachytí jejich rozhovor týkající se vražd a jejich dohody. Jenny se dozvěděla, že Mark chce svou sestru a její milenku vytlačit z firmy, Rick Clark zase žárlil na ženu, která definitivu získala, zatímco on - i když pod svým jménem publikoval práci studenta Maxe - nikoli.


Podobné seriály

Hercule Poirot XIII (4)
Herkulovské úkoly pro Hercula Poirota I geniální detektiv se může jednou zmýlit, podruhé ...
dnes 16.50
ČT1
Námořní vyšetřovací služba L. A. V (14)
Válečný pláč Agenti NCIS řeší případ dvou zavražděných mužů, kteří pracovali pro bezpečno...
dnes 17.10
Prima Cool
Maigret a smrt Cecílie
(Maigret - Cécile est morte) Bruno Cremer jako slavný detektiv. Epizoda natočená v koprodu...
dnes 22.55
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima
Datum
St. 12.10.2022
Čas
11.30 - 12.30
Délka
60 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky


Registrace
PřihlášeníSobota 3. 12. 2022 Svátek má Svatoslav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz