Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

76% 900 hlasů
seriál / krimi USA, , 42 min.
< Předchozí díl51. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: Built for Speed)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Výstřel ve tmě televize zítra Prima 11.30 (skryté titulky), zítra Prima +1 12.30 (skryté titulky)
Stín pochybnosti televize zítra Doma TV 18.15, pá. 16.12. Prima 11.30 (skryté titulky)
Duchové se mstí televize zítra Doma TV 19.00, po. 19.12. Prima 11.30 (skryté titulky)

Jane a Maura vyšetřují smrt mladého muže, který zahynul při výbuchu auta během nelegálního pouličního závodu. Brzy se ukáže, že případ souvisí s rozsáhlým prodejem drog.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 20+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Rychlé stroje

Několik mladíků se v noci chystá k nelegálnímu závodu upravených aut. Padají sázky. Nakonec se dva soupeři rozjíždějí a brzy potom auto jednoho z nich vybuchne. Řidič je na místě mrtvý. Když začnou vyšetřovatelé případ zkoumat, nejprve se domnívají, že výbuch způsobil oxid dusný, který se přidává do motoru kvůli jeho zrychlení. Specialisté ale zjistí, že šlo o propan - nejedná se tedy o náhodu, nýbrž o vraždu. K vyšetřování je přivolán pyrotechnik Brandon Thomas Sarron. Mezi ním a doktorkou Islesovou okamžitě přeskočí jiskra. Během pátrání vyjde najevo totožnost mrtvého: je jím Alberto Santana, v současné době v podmínce, odsouzený za prodej kradených součástek. Zdá se ale, že teď pravidelně pracuje a manželka Lourdes je těhotná. Vyšetřovatelé hovoří i s jeho kurátorkou Elizabeth Keatingovou, která sdělí, že Alberto pracoval jako mechanik v dílně svého tchána. Jeho sestra Cassandra kdysi zemřela na předávkování a Alberto nesnášel drogy. Na zničeném autě se najde přijímač - někdo tedy odpálil nálož zdálky, pravděpodobně jeden z diváků. Mezi těmi byl kromě Janina dobrého známého Gilbertiho, který si výbuch dokonce i natočil - také detektiv Rafael Martinez. Ukáže se ale, že šlo o tajnou akci: jeho kolega detektiv Miguel Ortiz z protidrogového infiltroval skupinu pořadatelů nelegálních závodů, protože v autech byly převáženy drogy, zejména pervitin. Jane se zlobí, že Martinez dobře věděl, že oddělení vražd hledá vraha, ale nic neřekl. Další pátrání ukáže, že oběť výbuchu - Alberto Santana - o obchodu s drogami nic nevěděl. Šéfovi skupiny, jímž byl jistý Jorge Vega, se ale staral o auto, a tak se stalo, že jednoho dne objevil v jeho Mustangovi tajnou skrýš na drogy. Sám je nenáviděl, kvůli smrti své sestry, a tak se se svým nálezem svěřil své kurátorce. To ovšem netušil, že právě Elizabeth Keatingová udržuje pravidelné kontakty s drogovým bossem jménem Carlos Benevidez, alias Chapo. Ona sama je jednou z největších dealerek pervitinu. Zatímco Vega nastražil na auto Alberta, kterého bylo třeba se zbavit jako nepohodlného svědka, přijímač, Keatingová nálož odpálila pomocí improvizovaného dálkového ovládání. Oba jsou ihned zatčeni.


Podobné seriály

Komisař Rex VII (9)
Nenávist k hezkým blondýnám Mark, Niki a Rex tentokrát musejí vypátrat vraha, který se za...
dnes 12.30
Prima
Námořní vyšetřovací služba L. A. V (18)
Nultý den Agenti NCIS pátrají po nultém dnu, což je chyba naváděcího systému, který ovlád...
dnes 12.30
Prima Cool
Námořní vyšetřovací služba XI (14)
Lidé a zrůdy Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit kaž...
dnes 13.35
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima
Datum
Po. 10.10.2022
Čas
11.30 - 12.30
Délka
60 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky


Registrace
PřihlášeníČtvrtek 8. 12. 2022 Svátek má Květoslava
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz