Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

76% 900 hlasů
seriál / krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl49. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: Cold as Ice)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Tuková bomba televize zítra Markíza KRIMI 09.15 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 09.15
Jane za mřížemi televize zítra Markíza KRIMI 09.55 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 09.55
Sesterské vztahy televize zítra Prima 11.30 (skryté titulky), zítra Prima +1 12.30 (skryté titulky)

Na podzemním parkovišti u hokejového stadionu je nalezena podřezaná žena. První podezřelou je matka mladého hokejisty, která ženu chvíli předtím napadla a rozbila jí nos.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 20+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Chladný jako led

Nervózní matka sleduje hokejový zápas svého syna a rozčílí se, když kolem ní chce projít ženy s pojízdnou taškou. Strká do ní a nakonec jí dá ránu do nosu. Žena krvácí a spěchá ze stadionu na podzemní parkoviště, když vtom k ní někdo zezadu přistoupí a prořízne jí krk ... Maura má nečekanou návštěvu: přijíždí její nevlastní sestra Cailin, protože Hope odjela na tři týdny do Evropy. Chce u Maury bydlet, matka ji totiž neustále sleduje a kontroluje. Maura je v ro; +zpacích, ale musí přijmout. I ona má ale o dívku s transplantovanou ledvinou strach a Jane musí její starostlivost mírnit ... Ohledání mrtvoly nic nepřinese, až na to, že Frost se učí přemáhat nevolnost při pohledu na tolik krve. Žena u sebe nic nemá a nenajde se ani její auto, ke kterému očividně mířila. Pak se jeden z mladých hráčů pídí po své matce Mary Bigsbyové a policie se chvíli domnívá, že jde o mrtvou. Ukáže se ale, že Mary si jen zašla do svého auta zakouřit. Musí vysvětlit policii, proč neznámou uhodila a rozbila jí nos. Na sobě má dokonce její krev. Mary má sice očividně násilnické sklony, ale policisté brzy usoudí, že ona nevraždila ... Po dlouhém pátrání policie určí jako vražednou zbraň utahovač tkaniček, který používají hokejisté. Lidé na stadionu navíc poznají v mrtvé ženu, která rozdávala hráčům vložky do helem, aby pak mohla analyzovat jejich pot. Když je její auto konečně nalezeno v moři u jednoho z mol, vyjde najevo, že doktorka Carla Daltonová se zabývala výzkumem Huntingtonovy choroby. Ta se ovšem - podle jejího spolupracovníka - přenáší krví, nikoli potem. Zaměřila se na skupina mladých chlapců mezi 12 a 14 lety. Teď právě údajně testovala lék proti této zatím nevyléčitelné chorobě. Přitom ale DNA, získanou z potu, srovnávala se svou. Znamená to, že pravděpodobně někoho hledala. Jak vyšetřovatelé vypátrají, Carla Daltonová měla sestru Brigitte, která i s manželem a se synem zmizela na moři. Našla se však pouze její mrtvola. Carla byla ovšem přesvědčená, že nešlo o nehodu a že Brigitte zabil její manžel Michael, který zpronevěřil velké peníze, fingoval svou smrt a pak i se synem zmizel. Carla tedy hledala svého synovce Toda a byla už hodně blízko. Při sledování chlapeckého hokejového zápasu ji náhodou uviděl Michael, jehož syn také hrál a dokonce se přihlásil do Carlina testování. Michael nyní žije pod jménem Doug Pierce a je znovu ženatý. Právě se chystá s manželkou a Todem odplout, když si pro něj - jako pro dvojnásobného vraha - přijde policie.


Podobné seriály

Policie Modrava II (5)
Sestřička V tovární ruině za Rejštejnem je nalezena mrtvá zdravotní sestřička Darina Polá...
dnes 09.40
Nova
Walker, Texas Ranger VII (15)
Čerokíjský tým 1/2 Další pokračování příběhů neohroženého Walkera, který se nikdy netajil...
dnes 10.35
Prima
Hercule Poirot III (6)
Tragédie v Marsdonu Dobrý detektiv vidí všechno a všechno si také pamatuje. David Suchet ...
dnes 10.40
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima
Datum
Pá. 7.10.2022
Čas
02.55 - 03.50
Délka
55 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky


Registrace
PřihlášeníPondělí 28. 11. 2022 Svátek má René
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz