Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

76% 900 hlasů
seriál / krimi USA,
< Předchozí díl12. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: We Don't Need Another Hero)

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize út. 11.10. Doma TV 18.20 - Další díly v TV


Rizzoliová se zotavuje ze zranění a účastní se udílení cen za hrdinství. Po ceremoniálu vybuchne auto s jinou vyznamenanou, která sloužila v Afghánistánu. Rizzoliová se pouští do vyšetřování.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 20+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu K čemu jsou hrdinové

Jane se zotavuje ze střelného zranění, které utrpěla při přepadení policejní stanice. Rána ji stále dost bolí, proto se ani nechce dostavit na udělení vyznamenání, které má převzít za své hrdinství. Maura ji tam musí dovléct skoro násilím. Jane ve svém projevu při přebírání vyznamenání vyzvedne Mauru, že zachránila život jejímu bratrovi Frankovi, který je také policistou. Poté Jane na slavnostním ceremoniálu potká svého bývalého přítele, armádního plukovníka. Kromě Jane získala vyznamenání i vojínka Abby Shermanová, hrdinka zAfghánistánu. Ta po ceremoniálu nasedne do auta, které s ní exploduje. Jane chce na místě zasáhnout, ale je otřesena a navíc kvůli zranění stojí stále mimo službu. Šéf proto nařídí Frankovi, aby ji odvezl domů. Další ranou pro Jane je, že se její rodiče rozvádějí a prodávají rodný dům, protože nezvládali platit hypotéku. Obojí Jane velmi zasáhne... Vražda Abby Shermanové je velmi podivná. Žádní teroristé se kčinu nehlásí, podle stop výbušniny a provedení vrahem zřejmě nebyl voják, přestože ji prý ostatní vojáci moc nemuseli. VAbbyině těle je nalezena kulka, pozůstatek ze starého zranění při akci, za kterou byla vyznamenána. Policisté vyslechnou od vojáků příběh o tom, jak se Abby, která nebyla určena pro boj, zachovala jako velká hrdinka a když se náhodou ocitla vbojové akci, svou duchapřítomností všem zachránila život. Zdá se, že mezi vojáky žádné nepřátele neměla... Jane je stále mimo službu, ale šéf jí dovolí neoficiálně pomoci svyšetřováním. Její bývalý přítel-plukovník nevěří, že by vrah byl voják. U výslechů to vypadá, že ostatní vojáky Abbyina smrt mrzí. Maura pokračuje vpitvě a odhalí, že stará kulka vtěle mrtvé je zamerické vojenské zbraně, navíc vystřelená ztakové blízkosti, že Abby musela střelce vidět. Vyjmutí kulky odmítla, zčehož je jasné, že kryla toho, kdo ji postřelil.


Podobné seriály

Na krok od nebe III
(Un passo dal cielo III) Ten nejlepší Když je neapolský komisař převelen do nejzazšího kou...
dnes 09.00
ČT1
Walker, Texas Ranger VI (6)
Poslední svého druhu 1/2 Další pokračování příběhů neohroženého Walkera, který se nikdy n...
dnes 10.30
Prima
Případy detektiva Murdocha XV (8)
(Murdoch Mysteries XV) Murdoch ví, co dělá Britsko-kanadský kriminální seriál o muži, kte...
dnes 10.50
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima
Datum
Po. 15.8.2022
Čas
11.40 - 12.35
Délka
55 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky


Registrace
PřihlášeníPátek 7. 10. 2022 Svátek má Justýna
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz