Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

73%
seriál / krimi USA, , 42 min.
< Předchozí díl91. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: East Meets West)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Jak myslíš, tak jíš televize zítra Markíza KRIMI 07.50 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 07.50
Budu ti scházet, až budu pryč televize zítra Markíza KRIMI 08.30 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 08.30
Konec služby televize zítra Nova Gold 08.55 (skryté titulky)

Na ulici Bostonu dojde k přestřelce, k níž jsou přivolané Jane s Maurou. Na místě je jeden mrtvý, zastřelený jedinou ranou do srdce. Policie se zaměří na mladého střelce, kterého zachytila kamera.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 21+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Setkání protikladů

V Bostonu na ulici dojde k přestřelce, k níž jsou přivolané Jane s Maurou. Na místě je jeden mrtvý, zastřelený jedinou ranou do srdce. Vše ale napovídá tomu, že agresorem byl právě on, později identifikovaný jako Egon Kronis původem z Litvy. Policie se tedy zaměří na hledání mladého střelce, kterého zachytila kamera, když zraněný utíkal z místa přestřelky s pistolí v ruce... První indicie naznačují, že mladík žije nedaleko odtud se svou matkou. Návštěva Katrin Ulmanisové, masérky, která má za sebou několik menších prohřešků a krádeží, ale v posledních letech se živí poctivě, ukáže, že žena syna nemá. Nicméně později vyjde najevo, že žije se svým synovcem, synem své sestry. Mladík se jmenuje Nicky Bartulis a skutečně je předpokládaným střelcem. Vyšetřování odhalí, že byl jistý čas členem litevského gangu, pak ho ale opustil. Není vyloučené, že gang na něj poslal zabijáka, aby ho umlčel. Policisté sledují dům, ve kterém bydlí Katrin, aby případně zachytili Nickyho, až k ní půjde. Zatímco Jane s Korsakem sedí v autě, Frankie si hledá byt, z jehož okna by mohl pozorovat ulici. Nakonec mu to dovolí půvabná mladá umělkyně Nicole, která se mu velice líbí, jak to ale vypadá, její zájmy jsou na hony vzdálené Frankieho vášni pro Boston Red Socks... Když se policistům podaří Nickyho dostihnout, vyslýchají ho a chtějí zjistit, proč na něj gang poslal zabijáka. Ukazuje se, že mladík se původně nechal zlákat a zapletl se s gangem, když ale dostal za úkol kohosi zastřelit, aby dokázal svou odvahu, neudělal to. Ví toho ovšem hodně o vraždách, kterých se gang dopustil, a také o tom, jak se zbavuje mrtvol. Během výslechu se dostaví advokát - údajně najatý jeho tetou Katrin -, ale brzy se ukáže, že tomu tak není. Policisté teď musí Nickyho najít dřív, než se ho gang zbaví. Díky analýzám malého kousku kovu zabodnutého v podrážce boty zastřeleného gangstera se Mauře a Kentovi Drakeovi podaří nasměrovat své kolegy na vrakoviště, kde se gang právě chystá sešrotovat auto, v němž je zavřený Nicky. Pomoc přichází skutečně na poslední chvíli... Frankie se odváží navštívit znovu Nicole a pozvat ji na zápas Red Socks. Dívka už má ale v plánu návštěvu vernisáže, na kterou mladého policistu pozve zase ona.


Podobné seriály

Pašák (8)
(Der Pfundskerl) Novinář Gottfried Engel přichází z regionálních novin do hamburského bulv...
dnes 13.30
Barrandov
Polda V (12)
Tajemství jógy V nové řadě oblíbeného seriálu poručík Michal Bříza se svým parťákem Junio...
dnes 15.30
Prima
Kriminálka Anděl II (4)
Miluj bližního svého Sebevražda starého muže přivádí detektivy na stopu rozsáhlého zneuží...
dnes 20.20
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Pá. 26.4.2024
Čas
10.55 - 11.45
Délka
50 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníNeděle 26. 5. 2024 Svátek má Filip
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz