Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

73%
seriál / krimi USA, , 42 min.
< Předchozí díl89. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: Murderjuana)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Další den televize zítra Markíza KRIMI 19.00 (skryté titulky), út. 28.5. Markíza KRIMI 08.00 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 19.00
Markíza KRIMI 08.00
Poslední sbohem televize zítra Markíza KRIMI 19.55 (skryté titulky), út. 28.5. Markíza KRIMI 08.40 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 19.55
Markíza KRIMI 08.40
Sémě zla televize zítra Sorozat+ 22.00

Jane se jen těžko vzpamatovává z nedávného únosu doktorky Islesové. Obě přítelkyně začínají pracovat na případu přepadení obchodu s přípravky s příměsí marihuany, kde došlo ke střelbě a úmrtí.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 21+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Vražedná tráva

Jane Rizzoliová se jen těžko vzpamatovává z nedávného únosu doktorky Islesové. Neustále hlídá byt, kde bydlí Maura a Angela, a obě ženy téměř nespouští z očí. Nechce si ale slabost přiznat a nespolupracuje ani s terapeutem. Její tým začíná vyšetřovat přepadení v obchodě "Palác trávy", jehož majitel Otis Reynolds tam prodává výrobky s povolenou příměsí marihuany. Právě když se chystal zavřít, člen ochranky Jeff Collins se šel podívat na parkoviště, kde přestala fungovat kamera. Jakmile otevřel, dovnitř vtrhl lupič a při následné přestřelce byl těžce zraněn do hlavy Otis, lehce postřelen Jeff, kterému se ale ještě podařilo lupiče zabít. Do vyšetřování se zapojuje i Janin známý, detektiv Rafael Martinez z protidrogového. Přinese jí i kamery, aby je umístila do matčina bytu a nemusela se už bát a přespávat tam. Maura ale odmítne nechat se takto sledovat. Mrtvý lupič je identifikován jako Teddy White, známý dealer. Je zjištěno, že k podobným přepadením menších obchodů prodávajících potraviny a přípravky s marihuanou dochází v poslední době velmi často. Obviněni z nich jsou Wally Johnson a Todd Davis, které policisté zadrží. Jak se ale brzy ukáže, právě přepadení "Paláce trávy" tito dva na svědomí nemají. Vyšetřovatelé se zaměří na Otisovy zaměstnance, mezi nimiž je i jeho žena Christine, která v obchodě vypomáhá. Maura mezitím analyzuje brownies, které Otis prodával, a zjistí v nich větší hladinu THC, než povoluje zákon. Policisté z toho vyvodí, že si brownies vyráběl sám a prodával je tajně ve svém jinak legálním obchodě. Dokonce vyjde najevo, kde marihuanu kupoval: od svého kamaráda ze studií Charlieho Douglase. Už patnáct let se sice neviděli, ale nedávno se mu Otis ozval a chtěl opět navázat spolupráci. Douglas mu prodal tolik marihuany, že by se z něj dalo napéct pečivo za 250 000 dolarů. Vzhledem k tomu, že žádný z Otisových zaměstnanců se nezdá být v přepadení zapletený, Jane a její tým se soustředí na Christine. Ta už manžela nemilovala a hodlala ho opustit, jak sama nakonec přizná. Měla milence, jímž byl člen ochranky Jeff Collins. Ten si své zranění přivodil sám, vydával se za Otise, když kontaktoval Douglase, a zorganizoval s Whitem přepadení s úmyslem Otise zastřelit, což se mu ovšem nepodařilo - Reynolds je v kómatu, ale není mrtvý. Christine nevěří, že by se Jeff, který toužil po penězích, a proto ji donutil, aby manžela okrádala a prodávala brownies bez jeho vědomí, pokusil Otise zabít. Policie na něj tedy nastraží past: Christine mu řekne, že její manžel bude žít a Jeff se ho okamžitě pokusí zabít. To už na něj ale na střeše, odkud chce vystřelit, čeká policie. Jane konečně přizná, že má strach o své blízké a rozhodne se spolupracovat s terapeutem.


Podobné seriály

Kriminálka Miami VI (17)
(CSI: Miami VI) Na parkovišti úmyslně přejede auto muže. Policisté zjistí, že vůz si půjči...
dnes 06.30
Nova Cinema
Otec Brown X (10)
(The Father Brown X) Had uvnitř Klíč ke zločinu hledá v lidské duši. Premiérová řada brit...
dnes 09.56
ČT1
Temný kraj (10)
Jezinky 2/2 Petr Kraj spolu s kolegy z Prahy a také z okresního oddělení pátrá po pachate...
dnes 13.05
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
St. 24.4.2024
Čas
10.55 - 11.45
Délka
50 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníSobota 25. 5. 2024 Svátek má Viola
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz