Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

75%
seriál / krimi USA, , 42 min.
< Předchozí díl67. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: Phoenix Rising)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Srdce jak žhavý kámen televize zítra Markíza KRIMI 19.00 (skryté titulky), po. 22.4. Markíza KRIMI 07.35 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 19.00
Markíza KRIMI 07.35
Společné zadostiučinění televize zítra Markíza KRIMI 19.55 (skryté titulky), po. 22.4. Markíza KRIMI 08.15 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 19.55
Markíza KRIMI 08.15
Miluj tak, jak lžeš televize ne. 21.4. Markíza KRIMI 19.00 (skryté titulky), út. 23.4. Markíza KRIMI 07.50 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 19.00
Markíza KRIMI 07.50

Muž, kterému zbývá jen několik měsíců života, žádá policistu, aby obnovil pátrání v případu žhářství. Zemřela při něm jeho žena a sedmiletá dcera a on z něj byl neprávem obviněn.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 21+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Jako Fénix z popela

Jane žije teď u své matky, kde bydlí i Maura; chce se už ale vrátit domů a hlavně opět začít pracovat. Cítí se dobře a každým dnem očekává dopis, který ji povolá do služby. Netuší, že její matka Angela ho zadržela, protože se o ni bojí... Seržant Korsak navštíví ve vězení svého dávného přítele RickaSullivana, který si odpykává trest za žhářství. Údajně zapálil svůj dům, v němž uhořela jeho žena a sedmiletá dcerka. Syn Jason měl to štěstí, že se zachránil. A právě kvůli němu Rick touží po očištění. Je totiž smrtelně nemocný a zbývá mu už jen pár měsíců života. Korsak nakonec souhlasí, že se na případ znovu podívá... Přestože byl Rick vyhlášený opilec a jako motiv mohlo posloužit i to, že jeho žena měla vysokou pojistku a navíc ještě milence, Korsak o jeho vině začíná pochybovat: vždycky neoblomně prohlašoval, že požár nezaložil. Ke vznícení byl použit aceton, doktorka Islesová ale tvrdí, že musela být přítomna ještě jiná látka, protože plameny byly velmi horké, což ostatně způsobilo smrt obou obětí - vdechnutí horkého vzduchu. Jane potají sebere Korsakovi několik dokumentů z případu a doma je prostuduje. Chce za každou cenu alespoň něčím přispět k vyšetřování - prozatím alespoň z domova. Korsak mezitím vyhledá milence mrtvé ženy SalvadoraBriglia, který je rovněž ve vězení. I on žhářství popírá a Korsak nakonec zjistí, že má na dobu požáru nezvratné alibi. Kdo tedy požár založil a proč?


Podobné seriály

Hercule Poirot VII (1)
Vražda Rogera Ackroyda I na venkově bují vášně, lásky a nenávisti, které mohou vyústit ve...
dnes 22.06
ČT1
Komisař Montalbano IV (4)
(Comissario Montalbano) Kočka a kanárek Ateistický komplot nebo jen obyčejný šílený mania...
dnes 23.45
ČT1
Kriminálka Miami IV (20)
(CSI: Miami IV) Volný pád Dva mladíci, kteří vykrádají zchátralé objekty, objeví v budově...
zítra 01.30
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Pá. 15.3.2024
Čas
10.55 - 11.45
Délka
50 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníPátek 19. 4. 2024 Svátek má Rostislav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz