Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

75%
seriál / krimi USA, , 41 min.
< Předchozí díl63. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: Knockout)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Dobrá investice televize zítra Markíza KRIMI 07.45 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 07.45
Láska bez hranic televize zítra Markíza KRIMI 08.25 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 08.25
Rozmazaná tvář televize zítra Nova Gold 09.05 (skryté titulky)

Dojde k vraždě manželky zubního lékaře. První zjištění ukazují na to, že byla ubodána. Vyjde však najevo, že byla nejprve zastřelena speciálně vyrobenou kulkou, která se v těle rozpadne.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 21+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Poslední rána

Maura se chystá na sjezd patologů a udílí Jane užitečné rady. Vražda, kterou jim mezitím nahlásí, jí málem v odjezdu zabrání, ale Jane ji přesvědčí, ať jede... Mrtvá je mladá žena Judith Barnettová, která byla - jak se na první pohled zdá - ubodána několika ranami nožem. Sousedé si venku všimli bílé dodávky, jiné stopy nejsou. Jane Rizzoliová vyslýchá jejího manžela Alana, zubního lékaře, který právě vyprovází z ordinace poloomámenou ženu po zákroku. Alan vypoví, že jeho dříve vždy tělnatá žena se v poslední době pustila do cvičení, denně trénovala a úspěšně zhubla. Najednou začala přitahovat zájem mužů.Také sdělí, že v osudný den k nim měl přijít údržbář Luis Benitez, který do domácnosti docházel velmi často. Vyjde najevo, že je to recidivista několikrát trestaný za vloupání a napadení. Nůž, který se našel na místě činu, navíc nese jeho iniciály. Luis zmizel, ale Frankie ho později zadrží. Jak se ukáže, nůž je skutečně jeho, prý se mu ztratil. Výslech ale brzy skončí: Luis prohlašuje - a jeho okolí to jednomyslně dosvědčí -, že se napravil, je z něj jiný člověk a žije naprosto spořádaně. Jeho slova o tom, že Judith našel v domě už mrtvou, jsou pravdivá. Luis se ještě zmíní o Judithině soukromém trenérovi Mickeym Rizzovi. I ten je vyslechnut ataké on - stejně jako Luis - Judith obdivoval, ale po krátkém váhání přizná, že v době vraždy byl s mužem. Naznačí, že doktor Barnett Judith zanedbával a víkendy trávil sám na své chatě... Prohlídka chaty ukáže zajímavou věc: vypadá to, že zubař se zde trénoval ve střelbě na cíl do melounů. Jane je nechá převézt do laboratoře, kde se jich místo Maury ujme Susie Changová. A zjistí velmi podivnou věc - série testů ukáže, že doktor Barnett se pokoušel vynalézt střelu zhotovenou z dentální hmoty, kterou by pitva neodhalila. Střela by totiž mezitím splynula s tkání.


Podobné seriály

Specialisté (218)
Pro Lídu Richard Vlček přišel o manželku, která zemřela na rakovinu. Nyní má spadeno na t...
dnes 13.10
Nova
Pašák (2)
(Der Pfundskerl) Novinář Gottfried Engel přichází z regionálních novin do hamburského bulv...
dnes 13.30
Barrandov
Polda VI (8)
Konec V nejnovější řadě úspěšného seriálu charismatický poručík Bříza nepřestává pronásle...
dnes 15.30
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Po. 11.3.2024
Čas
10.55 - 11.45
Délka
50 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníNeděle 14. 4. 2024 Svátek má Vincenc
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz