Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

75%
seriál / krimi USA, , 42 min.
< Předchozí díl61. z 106 dílůNásledující díl >
(Rizzoli & Isles   episode: Doomsday)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Dobrá investice televize zítra Markíza KRIMI 07.45 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 07.45
Láska bez hranic televize zítra Markíza KRIMI 08.25 (skryté titulky)
Markíza KRIMI 08.25
Rozmazaná tvář televize zítra Nova Gold 09.05 (skryté titulky)

Jane a Maura vyšetřují smrt muže, který měl doma vybudovaný kryt pro případ katastrofy. V očekávání apokalypsy nakupoval velké množství zlata.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu nejen kvůli tomu, že je vtipný, ale je to jeden z nejreálnějších krimi seriálů, jaké znám. Ne vždy to dopadne tak, jak bychom si přáli.Napínavý děj prolínající osobním životem hlavních aktérek. Vůbec mi nevadí, když díly opakují a já po chvíli zjistím, že jsem tento díl už viděla. Ráda s na něj podívám znovu. :-)
Všechny komentáře k seriálu 21+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Soudný den

Muž vybírá z trezoru kufřík a mizí s ním v tajné uzavřené místnosti, kterou si doma nechal vybudovat pro případ celosvětové katastrofy. Chystá se na pravidelnou kontrolu jejího zařízení. Vtom ale alarm zaznamená, že je něco v nepořádku - a v příští chvíli muž padá k zemi mrtvý... Jane a Maura se od Korsaka dozvídají, že neznámý se jmenoval Peter Baldwin, byl zástupcem ředitele firmy na výrobu elektroniky, měl hodně peněz a žil sám. Patřil k tzv. "survivalistům", tedy lidem, kteří se připravují na možný konec světa či jinou katastrofu globálních rozměrů. Když z bunkru dlouho nevycházel, ohlásil jeho přítel ScottHines na policii, že se mu pravděpodobně něco stalo...Ukáže se, že pravidelně vybíral z banky větší sumy peněz. Vyšetřovatelé hovoří s mužem, se kterým se údajně nedávno popral, zatímco dříve byli přátelé. NoahForsythe odmítá nařčení, že by Petera vydíral, a prozradí, že Baldwin od něj kupoval zlato jako jistou hodnotu na zlé časy. Pohádali se proto, že ačkoli mu to Peter původně slíbil, teď ho odmítl vzít k sobě do bunkru, kdyby se něco stalo... Stavitel bunkru Bob ujišťuje, že dovnitř se nikdo cizí dostat nemohl. Maura totiž při pitvě zjistí příčinu smrti - udušení halonovými plyny, které se do bunkru nějak dostat musely. Navíc vyjde najevo, že kufřík se zlatem a peníze, které si Peter bral s sebou do bunkru pokaždé, když ho podroboval kontrole, se ztratily. Vyšetřovatelé se rozhodnou prozkoumat bunkr radarem a zjišťují přítomnost silného elektromagnetického pole, které způsobuje, že tam nefungují přístroje. Přesto však do bunkru někdo vnikl, zabil Baldwina a pak ho okradl... Odpověď přinese až výbuch bunkru, jemuž málem padnou za oběť Korsak a Rizzoliová. Odhalí se tak, že pod bunkrem se skrývá tajný tunel, umožňující přístup do úkrytu. V něm je nalezen mrtvý stavitel bunkru Bob. Zprvu se zdá, že se odpálil omylem, když chtěl pomocí tunelu vniknout do bunkru a ukrást tam zlato. Maura ale zjistí, že v době výbuchu byl už mrtvý. Někdo ho zabil silnou ranou do hlavy. Měl tedy očividně komplice.


Podobné seriály

Specialisté (218)
Pro Lídu Richard Vlček přišel o manželku, která zemřela na rakovinu. Nyní má spadeno na t...
dnes 13.10
Nova
Pašák (2)
(Der Pfundskerl) Novinář Gottfried Engel přichází z regionálních novin do hamburského bulv...
dnes 13.30
Barrandov
Polda VI (8)
Konec V nejnovější řadě úspěšného seriálu charismatický poručík Bříza nepřestává pronásle...
dnes 15.30
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Čt. 7.3.2024
Čas
10.55 - 11.45
Délka
50 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníNeděle 14. 4. 2024 Svátek má Vincenc
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz